PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kenan Sofuoğlu: Bebeğim uyanamıyor dua edin

karacabeg
29 Haziran 2015, 15:24
http://img.hurriyet.com.tr/_np/7775/30167775.gif

Dünya Motosiklet Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, beyin kanaması geçiren ve halen yoğun bakımda olan 4 aylık oğlu Hamza için dua istedi.

14 Mart'ta dünyaya gelen ve 2 Mayıs’ta Alanya’da beyin kanaması geçiren minik Hamza, özel bir hastanede ameliyat edilmişti.
Halen tedavisi süren oğlunun ellerini öperken çektirdiği fotoğrafı sosyal paylaşım sitesinde paylaşan Dünya Motosiklet Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, tekrardan dua istedi.
Sofuoğlu mesajında,
“Hamza'nın son durumunda çok şükür kötüye gidiş yok fakat umutla beklediğimiz solunumu hala yok ve uyanamıyor dualarınızı bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

http://img.hurriyet.com.tr/_np/3089/30173089.jpg

Dünya Şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun oğlu Hamza, 14 Mart'ta dünyaya gelmişti.

kaynak
Hürriyet

tayyip53
29 Haziran 2015, 15:27
bu adam cok fena ya ben rizeliyim her sen burda formulaz oluyo tahtali araba yarisi köyde gelimsti gecen yaz supersport yesil bi motoru vardi cross tipi ya adam daracik yollada bir basiyor bir gidiyor hey anasini fena ya

kurubuz
29 Haziran 2015, 15:30
Bebeğe şifalar diliyorum.

bu adam cok fena ya ben rizeliyim her sen burda formulaz oluyo tahtali araba yarisi köyde gelimsti gecen yaz supersport yesil bi motoru vardi cross tipi ya adam daracik yollada bir basiyor bir gidiyor hey anasini fena ya

Bu edebiyat şaheseri yazıyı görünce nedense aklıma başka Rizeli tayyip geldi :bounce:

karacabeg
29 Haziran 2015, 15:45
Bende üzüldüm kardeşlerini kaybetmesinin imtihanı inşallah çocuğuyla da artmaz Allah yardım etsin

tayyip53
29 Haziran 2015, 15:51
ahahahha ne gelmis :D

CEM.
29 Haziran 2015, 16:00
ahahahha ne gelmis :D

Bende rize ardeşenliyim hemşeriyiz.

Ufak yerdir murat başural kuzenım tanırsın belki.:cat:

Allah yardımcısı olsun kenan abimizin.

atillatopal9
29 Haziran 2015, 16:02
Allah yardımcısı olsun. çok üzülüyorum böyle durumlara..

oluroyle
29 Haziran 2015, 16:10
Çok üzüldüm.. yazık ufacık daha çok ufacık... :pale: En kısa zamanda sağlığına tekrar kavusabilir

tayyip53
29 Haziran 2015, 16:14
Bende rize ardeşenliyim hemşeriyiz.

Ufak yerdir murat başural kuzenım tanırsın belki.:cat:

Allah yardımcısı olsun kenan abimizin.

görsem tanirim illaki yani :D

_RoMeO
29 Haziran 2015, 16:17
benim kızmda 15 martta dogmustu. kenan hamzasını kucagına aldıgında sıra bizde demiştim çok iyi hatırlıyorum o günü ve hamza rahatsızlandıgından berı takip ediyorum durumunu.inşallah Allah anne ve babasına bagıslayacak tekrardan kolarına alıp sarmalayacak kenan.dualarımız tabiki sizlerle. kenanı çok iyi anlıyorum Allah yardımcısı olsun.

Ayrton_SENNA
29 Haziran 2015, 16:26
Allah yardımcısı olsun yavrucağın. En kısa zamanda sağlığına kavuşmasını diliyorum.

UNdocab
29 Haziran 2015, 16:27
Allah yardımcısı olsun minik Hamza'nın.Dualarımız Onunla :(

murad13
29 Haziran 2015, 16:35
Allah mübarek günlerde Hamzaya da yardım eder inşallah. babası gibi kendisinin de hayatı zorlukla başladı inşallah onun için sağlıklı huzurlu bir gelecek olur. Allah Şafi ismiyle şifa verir inşallah.

k_ayhn
29 Haziran 2015, 16:38
bu mübarek ramazan hürmeteni rabbim şifa versin hamzaya.

Samet Ağır
29 Haziran 2015, 16:50
Heybetinden yürüyüşüyle ölümü korkutan HZ Hamza'nın hatırına,Rabbim inşallah bu Hamza bebeğe de onun gibi güç kuvvet verir de,en kısa zamanda dimdik ,sapasağlam olarak anasının ,babasının kucağında gülümser etrafa...
Allah Şafii dir,yani şifa verendir...

yayan-bay
29 Haziran 2015, 17:53
Cenabı Allah şifa sını versin , anne baba yada güç kuvvet.

Karalı
29 Haziran 2015, 18:25
Allah yardımcıları olsun Allah kimseyi çocuğuyla sınamasın inş sağlığına kavuşacak

mhmtesk
29 Haziran 2015, 19:02
Allah şifa versin. :salut: