PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bi sj4000 sabah gazlama videosunda benden

BerKToprak
29 Haziran 2015, 09:22
Uzun bi arayis sonrasi Sj4000 aksiyon kamerasi aldım ve test ettim gayet başarılıdır.
Bi gazlamada benden iyi seyirler :)

Link: https://youtu.be/TxG2Nl1bzos

Doçkinderi
29 Haziran 2015, 10:10
Videonun sonunda arkadaş motosikleti kaldırıma park edip, dolmuşla yoluna devam ediyor. Malum benzin fiyatı 4.84TL

ruthsims
29 Haziran 2015, 10:35
sol şeridin solundan araç sollamak, paralel iki aracın arasından geçmek, durakta otobüsün sağına girmek vs. Hepsi senin tercihin bize laf düşmez elbette, ancak umarım zararın bir tek kendine olur.

BerKToprak
29 Haziran 2015, 10:54
Otobüs durağında kaldırıma çıkan bi rampa var mecbur otobüsün gitmesini bekledim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:51 ----------

sol şeridin solundan araç sollamak, paralel iki aracın arasından geçmek, durakta otobüsün sağına girmek vs. Hepsi senin tercihin bize laf düşmez elbette, ancak umarım zararın bir tek kendine olur.
Haklisin gaza geldim bir dahakine o hususlara dikkat ederim. Tskler
Aslında olmaması gerekir ama oluyo işte

fatih.
29 Haziran 2015, 11:18
güzel gazlama bayaa gaza geldim=)
kazasız belasız sürüşler

ruthsims
29 Haziran 2015, 11:31
Otobüs durağında kaldırıma çıkan bi rampa var mecbur otobüsün gitmesini bekledim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:51 ----------

Haklisin gaza geldim bir dahakine o hususlara dikkat ederim. Tskler
Aslında olmaması gerekir ama oluyo işte

Anlayışınız ve geniş bakış açınız için ben teşekkür ederim.2005 den beri motor bir şekilde hep hayatımda ve tanımadığım,görmedigim insanlar ve aileleri için üzülmekten gerçekten yoruldum ben. Kazasız belasız sürüşler.

BerKToprak
29 Haziran 2015, 19:22
güzel gazlama bayaa gaza geldim=)
kazasız belasız sürüşler
Sende dikkat et gazlarken Teşekkürler :)

Anlayışınız ve geniş bakış açınız için ben teşekkür ederim.2005 den beri motor bir şekilde hep hayatımda ve tanımadığım,görmedigim insanlar ve aileleri için üzülmekten gerçekten yoruldum ben. Kazasız belasız sürüşler.
Bazen bizim göremediğimiz hatalarımızı bir başkasının görüp bize söylemesi elbette dönmemize düzelmemize katkı sağlar Tşkler :)

Bune
29 Haziran 2015, 19:26
Abi şunu kafanıza takmayın ya takıyosanızda yan tarafa takın tepede tuhaf oluyor karanfil takmış gibi ne bileyim :cherry: Ben alırsam göğüse bağlama aparatı da alacağım inşallah. :cat:

BerKToprak
29 Haziran 2015, 19:29
Yanda Güzel duruyor ama açıyı Düşürüyor Sola takınca Sağını göstermiyor o yönden tepeye koyduk Uydu anteni misali :) .Ama yandada çok seksi duruyor

Bune
29 Haziran 2015, 19:31
Yanda Güzel duruyor ama açıyı Düşürüyor Sola takınca Sağını göstermiyor o yönden tepeye koyduk Uydu anteni misali :) .Ama yandada çok seksi duruyor

Di mi ama :)

Aslında hala sj4000 almamamın bir nedeni de artık eski tüplü tv' ler gibi olması sony' nin action cam' leri çok güzel ince yapmışlar kaskın yanına takınca belli olmuyor bile interkom gibi duruyor ama fiyatta da kol böreği gibi :flower:

BerKToprak
29 Haziran 2015, 19:36
O fiyatla 3 tane sj4000 Alıyorsun bi sağa bir sola bir tepeye :) Malum fiyatlar yuzunden Sony ve Gopro alternatiflerine yöneliyor, Sj4000 ve ona yakın urunlerde fiyatlar uygun cekim kalitesi eh denilecek kadar. bu sektörün biraz daha gelişmesiyle fiyatlar daha uyguna iner umarım.

Darkcity2000
29 Haziran 2015, 23:23
Abi şunu kafanıza takmayın ya takıyosanızda yan tarafa takın tepede tuhaf oluyor karanfil takmış gibi ne bileyim :cherry: Ben alırsam göğüse bağlama aparatı da alacağım inşallah. :cat:

yan taraf kaza aninda tehlikeli, bakiniz michael schuemer gpro yandan kaski kirip girdi kafaya

efendy06
30 Haziran 2015, 00:33
Güzel video.
Haddim olmayarak, her ne kadar kadran görünmese de, yıllardır trafikte olan kişi olarak, trafiğin akışına göre fazla hızlı olduğunuzu fark ettim. Şehir içinde önünüze ne çıkabileceği belli değil. Motosiklet zaten risk, yaya bile vasıtadan saymıyor bizi, ekstradan fazla gaz açıp şehir içinde keyifli bir sürüşü ekstra riskli hale getirmeye gerek yok diye düşünüyorum. Bazı yerlerde aldığınız risk oranı yükselmiş.

Edit:
yan taraf kaza aninda tehlikeli, bakiniz michael schuemer gpro yandan kaski kirip girdi kafaya

Baş aşağı yerle temas edersek kaskın üzeri de tehlikeli o durumda, en ideali gidona falan sabitlemek o zaman.