PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Toplama Motor

Kingston
29 Ocak 2005, 23:37
Arkadaşlar yeniden meraba
Dün akşam peder beyle biraz tartıştım.Adama bir türlü 600cc motor aldıramadım.Eşşek cennetine en kısa yoldan gidersin diye.(kendisinin öyle bir kazası var da dizini parçaladı o yüzden korkuyor).Bunun üzerine kendi motorumu kendim alırım sana ihtiyacım yok gibi ağır bir laf ettim(pişmanım ama :salut: )Bizim mersindeki ninja motora gittim orda kaza yapıp hurda olmu bir xjr 1200 ün motoru var(sadece şanzıman bloğu ve silindirler karbüratörleri bilen yok).onu alıp buna bir çatı uydurup kullanmak istiyorum (pek sağlıklı bir şey olmayacak)
Bir fikirlerinizi alıyim dedim.
+Ben böyle bir motor yaratabilirsem plaka+ruhsat çıkarabilirmiyim?

sinan
30 Ocak 2005, 00:18
kişisel fikrim çok zamanın ve paran gider diye düşünüyorum ayrıca resmi işlemler için sorunlar yaşıyabilirsin diye düşünüyorum.. bu arada sen yeni dinamo mu almıştın ben mi öyle hatırlıyorum ..

Kingston
30 Ocak 2005, 00:45
yeni elektronik ateşleme aldım

jawa
30 Ocak 2005, 16:11
kingston bi laf ettin diye kasma kendini.olmaz o iş üzme kendini boşuna.normal motor fiyatını geçer.biraz daha sabret para biriktirmeye çalış.nasılsa motorun var hem ufak hacimlide değil.
ben sabır diyorum.

sinan
30 Ocak 2005, 23:38
nasıl bişey bu yeni aldığın elektronik ateşleme resmi varsa buraya eklersen iyi olur valla görmek isterim .

30 Ocak 2005, 23:55
sabır taşı olsa çatlar jawa :cherry:

Kingston
31 Ocak 2005, 13:19
sabır sabır çatladık be abi kız arkadasım ne zaman yeni motor alacan diye sorup duruyor ne yapacam şaşırdım walla
8 şubatta mersine gidecem fotoğrafları o zaman koyarım.

jawa
03 Şubat 2005, 20:06
hoppala!?kız arkadaşın ne karışıyor motor almana.kim sürecek arkadaşım motoru?
onun bunun gazına gelip kendinizi zor durumlara sokmayın, benden söylemesi.

powerbyaydin
04 Şubat 2005, 12:12
walla kingston mz'e senin kadar modifiye yapan yok herhalde
mz ve 1200cc düşünmek bile istemiyorum çok manyak bir buluş olur sen dene bende 125cc yerine 600cc yaparım belki ama kasa kaldırır mı bilmem

Kingston
09 Şubat 2005, 12:51
www.blacksheep-spieker.de/xjr1200.html
isteyenler bu linke bakabilir

ducati_man78
11 Şubat 2005, 00:26
hiç girme o işe. başın ağrır.

mucitin
03 Ekim 2008, 15:14
arkadaş motorunu satıp zor duruma bırakma kendini kızlar herşey ister seni seve motor için değil sana lan saygısından sever

serkanADH13
03 Ekim 2008, 15:53
doldurusa gelme dostum,
kafanı kullan parca ararsın bulamassın,
bulursun alamassın,
alırsın taktıramassın,
taktırırsın verim alamassın,

Hiç Ugrasmaya Değmez Yazık Olur...

satoyama
03 Ekim 2008, 15:54
türkiyede bu işler zaman kaybı ve fuzulidir aradığını bulamayınca üzülürsün zatende bulamazsın ayrıca bitmiş bir motosikletten hiç bir türke hayır gelmez çünkü o gömülmemiş bir ölüdür boşa hayaller kurma bin cup una

motocycleboyreigns
03 Ekim 2008, 16:24
Bildiğim kadarıyla xjr yamaha üretimi,o motor oldukça kompleks bir motor,teknik beceri ister;en az da 4-5 milyar bir bütçe.ben 250 cc külüstür bmw ile uğraşamıyorum:wiinkk:

jeansatar
03 Ekim 2008, 16:58
bence de sakın bulaşma arkadaşım
bu işin astarı yüzünden daha pahalıya malolur sana.........sakın ha kendine gel ve büyük sözü dinle.............

Ergin
03 Ekim 2008, 17:19
konu açılalınerdeyse 4 yıl olmuş.mesaj yazdığınız konunun tarihine bakınız.konu zaman aşımına uğradığından kilitlenmiştir