PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hyosung GT 250-R Hakkında Bilgisi Olan...???

İzzcii..
20 Haziran 2015, 07:23
Arkadaşlar motorsiklet sürmeye yeni başlayacağım ve şuan gücümün yettiği 250'lik Hyosung GT 250-R.
Sizce almalı mıyım ??
motor nasıl bana sıkıntı Çıkarır mı ??
Yeni sürücüyüm illaki benlik sorunlar olacak fakat Motoru tavsiye Eder misiniz ... ??

Bilgileriniz İçin Şimdiden Teşekkürler.. :cat:

Deniz Alp
20 Haziran 2015, 07:31
bence baslangıcını 125 lık bı motorla yap ıvmesı yuksektır gt250r ın kendını cok rahat duvarda bulabılırsın :)

ccc67
20 Haziran 2015, 08:31
Bi abimde var küfür edip duruyor bundan sonra Honda Kawa sasmam diyor. Kullanımı başlangıç için zor

screamaykut
20 Haziran 2015, 08:54
Bilinöli bir sürücüysen baslangıc ıcın alabılırsın bence ama alıcaksan 2012 ve üstü almanı tavsıye ederim.motor bakımlıysa sorun cıkarmaz

Shamy
20 Haziran 2015, 09:02
Okuyup arastirmayan bir velet daha :jocolor:
Orada kocaman arama butonu var ayrica sordugun konu daha once binlerce gonderide tartisilmis. Bu kadar hazircilik olmaz. Moderator olsam direk banlamistim seni.

mücahit1
20 Haziran 2015, 09:17
shamye katılıyorum 10 tane falan ayri ayrı topic açıldı kendi topicigine bak motorun kullananlardan yorumları oku aydınlanirsin

Macit250
20 Haziran 2015, 10:06
Hiç bilgim yok motorrrrrsiklet hakkında.Yenimi gelmiş kesin çin malıdır sdfsd

İzzcii..
20 Haziran 2015, 12:03
dostum önce hitap şekline dikkat et . Velet falan yakışmıyor . Bİlgin varsa cevabını verirsin yoksa vermezsin veya zor geliyosa cevap vermek susarsın boş muhabbet yapmaya gerek yok...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:01 ----------

Okuyup arastirmayan bir velet daha :jocolor:
Orada kocaman arama butonu var ayrica sordugun konu daha once binlerce gonderide tartisilmis. Bu kadar hazircilik olmaz. Moderator olsam direk banlamistim seni.

dostum önce hitap şekline dikkat et . Velet falan yakışmıyor . Bİlgin varsa cevabını verirsin yoksa vermezsin veya zor geliyosa cevap vermek susarsın boş muhabbet yapmaya gerek yok...

BatuhanK
20 Haziran 2015, 12:10
Ccx67 o abin doğru söylemiş.
baclangıcı gtr la yaparsanız düşmelere doymazsınız. Giderken, dönerken, dururken...

İzzcii..
21 Haziran 2015, 13:05
manevra kabiliyeti o kadar sıkıntılı bi motormu GTR.. ??

BatuhanK
21 Haziran 2015, 13:19
Manevra kabiliyeti başka, gidonum dar oluşu, ağırlığı başka. Dar gidon, açısı dar gidon, yatık oturuşla acemi birisi çok zorlanır. Tecrübeli olan o oturuş pozisyonuna alışık olmayanlar dahi bir bocalıyor. Problem düşük hızlarda olacaktır, döndüğünüz tarafa düşüyor olacak motor iyice alışana kadar. Boy da kısaysa eğer hepten sorun