PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BertomuC Yuvacık Gezisi - KAMERA ARKASI [EĞLENCELİ]

berkaye
18 Haziran 2015, 14:47
Arkadaşlar geçenlerde yapılan Yuvacık etkinliğiyle ilgili video koymuştum. Konusu BURADA (http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/148180-bertomuc-yuvacik-gezisi-forum-icin.html). Bu videoda herşey çok güzel görünüyor. Ama aslında oraya giderken ben kayboldum :queen: Kamera arkası videosu yapacağım demiştim işte bu video o video birde her video için konu açıyorum zaten admin fazladan 60 km yol yaptı benim için,her video için hep konu açıyorum diye kızacak en sonunda siz en iyisi kanala abone olun :queen: iyi eğlenceler arkadaşlar :cat:

https://www.youtube.com/watch?v=UbCWXKnqxxI

tozluklu
18 Haziran 2015, 14:49
Ailece izledik çok güldük :D Kızım başka yok mu diye soruyor..

berkaye
18 Haziran 2015, 21:18
Ailece izledik çok güldük :D Kızım başka yok mu diye soruyor..

Hahah :mrgreen:

Onurhan D
18 Haziran 2015, 21:26
Video çok güzel olmuş,keyifle izledim:)
1500 motorcuyu duyunca kahkaha attım :D

berkaye
19 Haziran 2015, 12:20
Video çok güzel olmuş,keyifle izledim:)
1500 motorcuyu duyunca kahkaha attım :D

Teşekkürler :) Evet 1500 motorcu cümlesi bazen kulaklarımda yankılanıyor artık benimde :P

Amphetamine
19 Haziran 2015, 12:26
Aynı olayı arabayla yaşadım. Hatta seninle aynı kavşakta durup burası sapanca mı diye sormuştum. Arkadaş sağolsun telefonla meşgul ettiydi beni İstanbul sapağını kaçırmıştım. Gölü görünce noluyoz dedim tabi iş işten çok geçmişti :D

ceydamer
19 Haziran 2015, 12:39
İZlemek için telefondan vpn aç, şirket internetinden çık, bağlan filan derken baya zahmete girmiş oldum ama değdi :D

berkaye
19 Haziran 2015, 12:42
Aynı olayı arabayla yaşadım. Hatta seninle aynı kavşakta durup burası sapanca mı diye sormuştum. Arkadaş sağolsun telefonla meşgul ettiydi beni İstanbul sapağını kaçırmıştım. Gölü görünce noluyoz dedim tabi iş işten çok geçmişti :D

1500 motorcu geçmemiştir ama :flower:

solmyr
19 Haziran 2015, 13:09
üstleri çıplak deri eldivenli 80 100 motorcu...

berkaye
19 Haziran 2015, 13:18
üstleri çıplak deri eldivenli 80 100 motorcu...

Hayır efendim 1500 motorcu yanlış olmasın :mrgreen: :bestmt:

ilkadam
19 Haziran 2015, 13:46
NE koptum ya :D
Çok da güzel kaybolmuşsunuz :D

berkaye
19 Haziran 2015, 15:32
NE koptum ya :D
Çok da güzel kaybolmuşsunuz :D

Yemeğede yetiştim :mrgreen:

redlion999
19 Haziran 2015, 16:49
Tüm samimiyetimle tebrik ve teşekkür ederim.. Video edit, kurgu herşey çok güzel olmuş.. Önüne gelenin kamerayla çekip arkasına müzik koyup bizi baydığı berbat videolardan sonra ilaç gibi geldi.. :cat:

berkaye
19 Haziran 2015, 16:51
Tüm samimiyetimle tebrik ve teşekkür ederim.. Video edit, kurgu herşey çok güzel olmuş.. Önüne gelenin kamerayla çekip arkasına müzik koyup bizi baydığı berbat videolardan sonra ilaç gibi geldi.. :cat:

Estağfurullah, teşekkür ederim :mrgreen:

Karalı
19 Haziran 2015, 17:06
haha güzel olmuş aklınızda olsun kandıra gişelerini kaçırırsanız ilk benzinliğe girin yerin altından karşı yola giriş var sapancayı dolanmazsınız:queen:

berkaye
19 Haziran 2015, 18:09
haha güzel olmuş aklınızda olsun kandıra gişelerini kaçırırsanız ilk benzinliğe girin yerin altından karşı yola giriş var sapancayı dolanmazsınız:queen:

Teşekkürler kaçırırsam aklıma gelir umarım :) Yerin altından geçiş var derken bildigin asfalt yol felanmı var ? Yaya geçidi felanmı ? Yoksa lağımdanmı :mrgreen:

Karalı
19 Haziran 2015, 18:14
Teşekkürler kaçırırsam aklıma gelir umarım :) Yerin altından geçiş var derken bildigin asfalt yol felanmı var ? Yaya geçidi felanmı ? Yoksa lağımdanmı :mrgreen:

yok hayvan geçişi gibi bir yer ama arabalar bile geçiyor hayvan için yapmışlar galiba:P

berkaye
19 Haziran 2015, 19:32
yok hayvan geçişi gibi bir yer ama arabalar bile geçiyor hayvan için yapmışlar galiba:P

Hgsyi inceleyen görevli şaşar kalır :D Ankara yönüne doğru girmiş istanbul yönüne dogru çıkmış oluyoz :queen:

BerKToprak
19 Haziran 2015, 20:26
En can alıcısında dayı 1500 motorcu geçti demesi 70 kisiydik :)

berkaye
19 Haziran 2015, 23:50
En can alıcısında dayı 1500 motorcu geçti demesi 70 kisiydik :)
O dayıdan bi mal alsak baya kâr lı oluruz 70 tane kiraz iste 1500 tane kiraz verir işte :D

Karalı
20 Haziran 2015, 01:03
O dayıdan bi mal alsak baya kâr lı oluruz 70 tane kiraz iste 1500 tane kiraz verir işte :D

Oraya sabahtan akşama kadar motorcular gidip geliyor birtek mt gurubu değil yani dayı biraz fazla abartmış olabilir

berkaye
20 Haziran 2015, 01:41
Oraya sabahtan akşama kadar motorcular gidip geliyor birtek mt gurubu değil yani dayı biraz fazla abartmış olabilir

bende ilk o şekilde söylediğini düşünmüştüm ama sonra büyük ihtimalle toplu giden motorculardan yani bizimkinden bahsediyodur diye düşündüm :mrgreen: