PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 250 CC Motorlar hakkında bilgi..

Mert.T
27 Mayıs 2015, 13:23
HERKEZE MERHABA ARKADAŞLAR FORUMDA BİRAZ YENİYİM HATTA COK YENİYİM (YARİM SAAT OLDU :mrgreen::mrgreen: ) FORUMU BAYAGA ZAMANDİR TAKİP EDİYORUM BİR ZAMANDAN SONRA ARTIK ÜYE OLMA ZAMANİ DEDİM VE HEPINIZLE ANLAŞICAGIMDAN EMİNİM ŞİMDİDEN TANIŞIGIMA MEMNUN OLDUM HEPİNİZLE
KONUMUZA DÖNERSEK GECEN GÜNLERDE 150 Bİ MASH MONDİAL İM VARDİ VE BU MOTOR CİDDEN BENİ AGLATTİ DİYEBİLİRİM MASRAF BAKIMINDAN VE MONDİAL E LANET ETTİM VE SATTİM AMA MOTOR SEVDAM CIKMADİ Bİ TÜRLÜ İCİMDEN VE UZUN BİR ARAŞTIRMAYA GİRDİM İLK BAŞTA BAKTİGİM MOTORLAR

1 HYO GTR 250
2 MEGELLİ 250
3 HONDA CBR 250
4 YUKİ YK 250
5 BUMOTO JİNLİNG 250
6 DAELİM ROADWİN 250
7 KAWASAKİ NİNJA 250
8 KÜBA XY 250
BU MOTORLARİ ÖNCE Bİ KAFAYA ALDİM SORA BAŞLADİM BUNLARİ KURCALAMAYA ALTIN ELBİSELİ ADAMDAN TUT MOTOSİKLET.NET E KADAR
SORA İŞ BİRAZ MADDİYATA BİNDİ VE KAFAMDAN

HONDA CBR VE KAWASAKİ SİLİNDİ KALDİ

1 HYO GTR 250
2 MEGELLİ 250
3 YUKİ YK 250
5 BUMOTO JİNLİNG 250
6 DAELİM ROADWİN 250
7 KÜBA XY 250

EVET BU MOTORLARİ CİKARMAK CİDDEN COK İYİ BİR ŞEY DEĞİL AMA HERKEZİN DE BUNLAR ALICAK MADDİYATİ YOK ARAŞTIRMAYA DEVAM ETTİM VE
HYO NUN COK TEMİZİNİN ETRAFDA OLMADİGİNİ VE COK KULLANILMIŞLARİNİNDA ALINMIYCAGINI GÖRDÜM VE DUYDUM DAELİM DESEN ZATEN ALTİN ELBİSELİ ADAMDAKİ VİDEOYU İZLEMEK İSTERSENİZ BUYRUN LİNK : www.youtube.com/watch?v=Fkrnax74lUw DAELİM HAKKINDA FAZLA BİRŞEY SOYLEMEK İSTEMİYORUM TARTIŞMA CIKMASIN DİYE :) EVET ELİMİZDE KALANLAR

1 MEGELLİ 250
2 YUKİ YK 250
3 BUMOTO JİNLİNG 250
4 KÜBA XY 250

EVET ARKADAŞLAR ŞUAN ELİMED KALAN MODELLER BUNLAR BUNLARDAN BİRİNİ DÜŞÜNÜYORUM ASLİNDA KÜBA XY 250 DE COK KAFAMDAN GECMİYORDA GENE DURSUN ODA Bİ TERCİH OLARAK MEGELLİ YİDE ELEMEK İSTERDİM AMA BEN BİR SPORT HASTASİYİM ONUN BAKIŞLARİ BENİ NASİL ETKLİYOR BUNU SPORT CU ARKADAŞLAR ANALAYABİLİR LER :)

EVET ARKADAŞLAR BENİM DÜŞÜNCELERİM BENİ BURAYA KADAR GETİRDİ SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZİ ALMAK İNANİN BENİ COK MUTLU EDİCEKTİR VE BİR COK ARKADAŞDA YOL GÖSTERECEKTİR MADDİ YÖNDEN DE EN FAZLA 5.5 6 BİR 2500CC İCİN SİZ HANGİSİNİ ÖNERİRSİNİZ

Bune
27 Mayıs 2015, 13:31
http://www.motosikletpazari.com/ilanResimleri/29259/1.jpg

Şunun dışına grenaj geçiriyorsun sana yuki oluyor, hatta resimdeki cg yuki' den daha hızlı olabilir.

Madem masraflar belinizi büktü sizin bu saatten sonra akıllanıp dış görnüşe değil sağlamlığa yönelmeniz lazım. Maalesef verdiğiniz motosikletlerin hepsinin içi seni dışı başkalarını yakar, pancar motorundan hallice bile diyebilirim hatta.

Gidin sağlam bi commuter alın, cbf 150 olur, tvs apache olur, ybr 125 olur, bunlar sizi üzmez masrafa sokmaz gayette hızlıdırlar en azından yukarda verdiğiniz 250 cc' lerin hepsine kafa tutarlar, benzin ve bakım masrafları da çok daha hesaplıdır.

agrasiwe
27 Mayıs 2015, 13:47
yukarıdakilerden

bumoto 250 yi geç, parça yok, servis yok, motor tırt dandik, iki tane kullandım.

Daelimi dar bir incelemeye göre elemişsin ama es geçme iyice araştır derim.

Megelli hakkında da altın elbiseli adamın detaylı incelemesi var, muhtemelen ondan da vazgeçersin.

Yuki 250 gibi değil 150 gibi gidiyor ama pek sorun çıkardığını duymadım. güzel sorunsuz diyorlar genelde, tipide iyi.

Küba hiç görmedim blmiyorum.

Ayrıca motor ilk başladğımda bende ss görünüm hastasıydım ama sonradan öğrendikçe bişeyler tırt geldi bu sevdalar.
şimdi rahat sorunsuz motor peşindeyim. o yüzden geç ss sevdasından mis gibi naked güzel bir makine al derim. ama karar senin.

YBRMANİA
27 Mayıs 2015, 13:49
yazdığın seçenekler içinde en iyisi megelli diye düşünüyorm.titreşimi varmış,gitmiyo falan demişti AEA çinlidense ingiliz daha iyidir kanımca :D

ardacik
27 Mayıs 2015, 13:57
Cbr 125 derim gecerim... Enazindan performansli makine... kafan rahat olur kullanirkende surasi burasi dusermi dokulurmu yolda birakirmi die dusunmezsiniz

Mengu16
27 Mayıs 2015, 14:02
Cbr 125 derim gecerim... Enazindan performansli makine... kafan rahat olur kullanirkende surasi burasi dusermi dokulurmu yolda birakirmi die dusunmezsiniz
Dökülmüyo yolda bırakmıyo ama çok kolay çalınıyo özellikle CBR'lere kafayı takmış durumdalar.

Karalı
27 Mayıs 2015, 14:08
Alınabilecek 2 makina'yı elemişsin zaten diğerleri al birini vur birine seç birini

Mert.T
27 Mayıs 2015, 14:13
yukarıdakilerden

bumoto 250 yi geç, parça yok, servis yok, motor tırt dandik, iki tane kullandım.

Daelimi dar bir incelemeye göre elemişsin ama es geçme iyice araştır derim.

Megelli hakkında da altın elbiseli adamın detaylı incelemesi var, muhtemelen ondan da vazgeçersin.

Yuki 250 gibi değil 150 gibi gidiyor ama pek sorun çıkardığını duymadım. güzel sorunsuz diyorlar genelde, tipide iyi.

Küba hiç görmedim blmiyorum.

Ayrıca motor ilk başladğımda bende ss görünüm hastasıydım ama sonradan öğrendikçe bişeyler tırt geldi bu sevdalar.
şimdi rahat sorunsuz motor peşindeyim. o yüzden geç ss sevdasından mis gibi naked güzel bir makine al derim. ama karar senin.

Daelimi tekrar düşünücem bu gun bir araştirmaya giricem suport konusuna gelicek olursak bilmıyorum işte kazıgı yemeden anlamıcam gibi gözüküyor en azindan suport alirken senide durdurabilen birisi yoktu karşında diye düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:11 ----------

yazdığın seçenekler içinde en iyisi megelli diye düşünüyorm.titreşimi varmış,gitmiyo falan demişti AEA çinlidense ingiliz daha iyidir kanımca :D

Evet megelliyi bende kendime cok yakin hissediyorum fakat AEA dan biraz olumsuzluk gelince e haliyle kalbimde kiriliyo titreşimi video da cok fazlasiyla göstermiş evet hakketende fazla titreşimli bir yandan da senin dedigin gibi cinliye binicegime ingilize binerim daha iyi :)

YBRMANİA
27 Mayıs 2015, 14:15
Daelimi tekrar düşünücem bu gun bir araştirmaya giricem suport konusuna gelicek olursak bilmıyorum işte kazıgı yemeden anlamıcam gibi gözüküyor en azindan suport alirken senide durdurabilen birisi yoktu karşında diye düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:11 ----------

Evet megelliyi bende kendime cok yakin hissediyorum fakat AEA dan biraz olumsuzluk gelince e haliyle kalbimde kiriliyo titreşimi video da cok fazlasiyla göstermiş evet hakketende fazla titreşimli bir yandan da senin dedigin gibi cinliye binicegime ingilize binerim daha iyi :)

bi bak ilanlarda gör bin içine sinerse al ben senin yerinde olsam megelli tercih ederdim.görünüş süpperrrr :) aynaları katlarsın falan.şase boyalı sexyyy :D

hayırlısı olsun senin için

Mert.T
27 Mayıs 2015, 14:28

Ve tanri Soichiro Honda yi yaratti derim evet hondayla ilgili kafamda hiç bir soru işareti olmamıştır hiç bir zaman zamanında 600rr lari ördügümde agzımı yerlerden topluyordum fakat yani işin gercegide allahta biliyor ya bu hondanin görüşünü 125 cbr hiç kesmiyor beni belki bazı arkadaşlar şimdi ooo sen görünüş icin mi aliyorsun motoru diye kizabilirler ama zevk meselesi diyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:17 ----------

http://www.motosikletpazari.com/ilanResimleri/29259/1.jpg

Şunun dışına grenaj geçiriyorsun sana yuki oluyor, hatta resimdeki cg yuki' den daha hızlı olabilir.

Madem masraflar belinizi büktü sizin bu saatten sonra akıllanıp dış görnüşe değil sağlamlığa yönelmeniz lazım. Maalesef verdiğiniz motosikletlerin hepsinin içi seni dışı başkalarını yakar, pancar motorundan hallice bile diyebilirim hatta.

Gidin sağlam bi commuter alın, cbf 150 olur, tvs apache olur, ybr 125 olur, bunlar sizi üzmez masrafa sokmaz gayette hızlıdırlar en azından yukarda verdiğiniz 250 cc' lerin hepsine kafa tutarlar, benzin ve bakım masrafları da çok daha hesaplıdır.

Peki yuki hakkinda ne demek istedigini anladim digerleri icinde aynı şey gecerlimi dersin yani ha bak kardeşim şunun şurda bi + si var alirsan gene seni 1.2 sene idare eder sora elinden cıkarabilirsin diyebilcegin bi motor yokmu aralarinda

Bune
27 Mayıs 2015, 16:02
Ve tanri Soichiro Honda yi yaratti derim evet hondayla ilgili kafamda hiç bir soru işareti olmamıştır hiç bir zaman zamanında 600rr lari ördügümde agzımı yerlerden topluyordum fakat yani işin gercegide allahta biliyor ya bu hondanin görüşünü 125 cbr hiç kesmiyor beni belki bazı arkadaşlar şimdi ooo sen görünüş icin mi aliyorsun motoru diye kizabilirler ama zevk meselesi diyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:17 ----------

Peki yuki hakkinda ne demek istedigini anladim digerleri icinde aynı şey gecerlimi dersin yani ha bak kardeşim şunun şurda bi + si var alirsan gene seni 1.2 sene idare eder sora elinden cıkarabilirsin diyebilcegin bi motor yokmu aralarinda

Ben içlerinde alınabilecek motor görsem bu kadar borca harca girip R25 almazdım :) Aylarca senin gibi motosiklet aradım hem supersport gözüksün hem 250 cc olsun diye sonra banka kredisi çekip R25 aldım.

Eğer 14.500 veremiyorum diyorsan bari bajajın 200' lüğünü al 10bin olacakmış fiyatı.

Mert.T
27 Mayıs 2015, 16:51
Ben içlerinde alınabilecek motor görsem bu kadar borca harca girip R25 almazdım :) Aylarca senin gibi motosiklet aradım hem supersport gözüksün hem 250 cc olsun diye sonra banka kredisi çekip R25 aldım.

Eğer 14.500 veremiyorum diyorsan bari bajajın 200' lüğünü al 10bin olacakmış fiyatı.

10 u Bulsam 5 de bankadan cekerdim herhalde hiç Riske girmez yamaha alirdim :)

Macit250
27 Mayıs 2015, 17:34
1 MEGELLİ 250
2 YUKİ YK 250
3 BUMOTO JİNLİNG 250
4 KÜBA XY 250

Şunlara para vereceğine al paranı camı aç salla aşşağı paracıklarını.

Yerinde olsam ne yapardım

1-Daelim 250 roadwin
2-Kesinlikle cbr 125

Çöp alacağına adam gibi 125 cc cbr almak bunların içinde en mantıklısı.

125 2013 cbr 125 kullandım .2012 daelim roadwin kullandım kesinlikle 1 tl masraf etmeden de sattım .Ama ben görünüşde hava yapıcam ,içimde murat 131 ruhu tasıyorum dersen ,yapış bir çinlinin kıçına.Bir de şöyle düşün, bu üstteki tüm çinlileri bilmeyen adammı var memlekette kime neyle hava yapıcan be kardeşim.Yol yakınken listene kesinlikle 125 cbr ekle .

Parasal sıkıntını yaşın ufak diye anlıyorum ama .5.5 6 bi ne bu memlekette motosiklet alınmaz .2 gün sonra dişli seti zincir balata lastik vs ister gene elinden 1000 tl üstü para çıkar.Koy cebine 6.5 7 arası temiz bir cbr 125 al arkana bile bakma bence.

Blindfire
27 Mayıs 2015, 18:00
Bajaj pulsar al madem.

Oldjack
27 Mayıs 2015, 18:02
japon birşey almıyosan hayosungun 2010 sonrasına bak diğerlrine göre daha temizleri bulunabiliyor.

Zuzuuw
27 Mayıs 2015, 18:17
Daelim eleyip yuki aramak nedir arkadaş ?

Kawasaki yada honda almayacak isen tatava yapma daelim al geç.

rebel_punto
27 Mayıs 2015, 18:28
250cc gücü ve 100cc yakiti olsa güzel olurdu değil mi? :)

Ben de var tavsiye ederim.

Mert.T
27 Mayıs 2015, 19:23
250cc gücü ve 100cc yakiti olsa güzel olurdu değil mi? :)

Ben de var tavsiye ederim.

NEY VAR SENDE ? DAELİM Mİ

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:21 ----------

japon birşey almıyosan hayosungun 2010 sonrasına bak diğerlrine göre daha temizleri bulunabiliyor.

Onlarada cok baktim da hocam adam gibi bir temiz cıkmadı karşıma yada ben detayli araştiramadim hep oynanmış motorlar gördüm

Erdorhan
27 Mayıs 2015, 19:28
Madem ki 6 bin civari butceniz var hem sağlam hemde gösteriş açısından güzel olan TVS apache öneririm ss ruhunu biliyorum ama akla mantiğa uymuyor

copycat
28 Mayıs 2015, 09:19
"tecrübe yenilen kazıkların toplamıdır"

ve senin de tecrübeye ihtiyacın var.

Mert.T
28 Mayıs 2015, 09:44
"tecrübe yenilen kazıkların toplamıdır"

ve senin de tecrübeye ihtiyacın var.

Kessinlikle yemeden anlamıyorsun hislerime tercuman oldun

Erdorhan
28 Mayıs 2015, 12:25
Dostum apache alsan bile seneye satmaya kalktiğinda seni üzeceğini düşünmüyorum