PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ALKOLLÜ MOTOR KULLANAN ARKiLER VARMIS

ilkantek
28 Mayıs 2006, 03:54
ARKADAŞLAR ELBET HEPİMİZİN HABERİ VARDIR Kİ ŞU ALKOLLÜ MOTOSİKLET KULLANMA OLAYI.BEN ŞAHSEN TAMAMEN KARŞIYIM.SİZLERİNDE DÜŞÜNCELERİNİZİ ALMAK İSTEDİM...
BUYRUN!!!

SAYGILARIMLA
İlkan TEK

ati
28 Mayıs 2006, 04:14
walla şu an bile kullanom.bi prob.mi var?

gagagotti
28 Mayıs 2006, 04:34
hem motor kullanıyon hem alkol hemde internettesin nasıl yapıyon bu işi hayret ettim

Pleasure
28 Mayıs 2006, 04:36
kesinlikle karşıyım motorsiklet kullanmak zaten dikkat gerektiren birşey alkollü iken dikkatin azalması mümkün umarım birinin sakat kalması veya daha kötüsüne sebep olmazsınız.ben şahsen alkol kullanmıyorum ama böyle birşeyle karşılaşsam ölene kadar kendimi affedemem. Zaten kanunlar affetsede allah affetmez.kendinize verebileceğiniz zararlar içinde geçerli tabiiki bunlar.
sağduyu diyorum alkollü araç kullanmaya hayır diyorum.:farao:
benim görüşüm bu beyenmeyenler olacaktır ,ama dosta acı söylermiş.

sinan1983
28 Mayıs 2006, 04:38
ışınlanıyodur belkıde puhaaa:cherry:

ylmzzz
28 Mayıs 2006, 04:42
çok sevdiğim bi abim kaza yaptı alkol yüzünden. kendisi şans eseri kurtuldu belki de. korumaları tamdı direğe çarpmış motor. kaza anını tam hatırlamıyor bile. 8000 ytl lik hasar varmış motorda yani motor bitmiş gibi birşey.

Allahtan canın gelmedi. ne kadar az da alsanız alkolün etkisi vardır.
tamam yasalar bile belli ölçüde izin veriyor ama ben buna da karşıyım. sonra üzülen yine bizler oluyoruz.

karşı şeritteki araba ters yola girer, araba önünüze kırar ama bunlar karşı tarafın etkileri. alkol ise tamamen bizim hatamız.

bazı arkadaşlar o kadar çok içiyorlar ki. düz yürüyemezken motora biniyorlar. sonuç geçmiş olsun gibi yazılar ya da daha kötüsü ... Allah korusun

ati
28 Mayıs 2006, 05:04
ya arkadaşlar insanın kendini dengeleyip,sınırını bilmesiyle alakalı bir durum bu.mutlaka ki alkol kötü fakat,bardaydım,alkol aldım ve motoruma binip eve geldim.

konuyu açan arkadaşım fikir almak istemiş,benim de fikrim bu....

DARKDIAMOND
28 Mayıs 2006, 08:14
De,niye böyle spontone bir başlık.Doğru alkol motorlu araç kullanırken kötü birşey ama sanki yeni icat olmuş gibi bir izlenim edindim.

artniyet
28 Mayıs 2006, 08:55
bende alkol alıyorum bazen ya alkollü yere gitmemek lazım yada gidilecekse motorla çıkmamak lazım .İkisindende vazgeçilmiyor işte..Dikkat edelim bari..

ustaoglu4840
28 Mayıs 2006, 09:45
bence çok kötü ve tehlikeli çünkü motor kullanmak dikkat ister

ahmetist1181
28 Mayıs 2006, 11:02
ARkadaslar, o yasal sınırlar kafadan atma yöntemiyle konulmuyor. O sınırların bilimsel anlamı var. Tabi bilim ortalamalarla çalışır: Siz derseniz ki ben daha fazla dayanıyorum siz bilirsiniz. Ama ilk kadehten sonra alkolün etkisi vücutta başlar bunu da düşünüp mümkün olduğunca alkolsüz araç kullanmaya çalışmak lazım. Hele Türkiye'de hele İstanbul'da....

mondial110
28 Mayıs 2006, 11:02
kardesim benim fikrim alkollü motor kullanmak enbesilliktir

ghostrideremir
28 Mayıs 2006, 11:28
bence alkolüyken motor veya araba kulanılmamalı,ailemizi ve başkalarının ailelerini üzmeye hakımız yok

SAKAL
28 Mayıs 2006, 11:48
walla şu an bile kullanom.bi prob.mi var?Bence var, bari burda söyleme yahu :cyclopsan bak Pleasure yasonuna kadar katılıyorum.Motor dikkat istiyor bide alkol olunca çok tehlikeli oluyor.

Barış Şuşut
28 Mayıs 2006, 12:13
Bu tartışma daha öncede yazılmış ve kapatılmıştı Alkollü araç kullanmak hiç bir şekildetartışılacak bir konu değildir .
Daha önceki tartışmalardanda çıkan sonuç şu olmuştur :Alkol alan arkadaşlar her ne kadar bunu yanlış olduğunu kabul etsede burda yazılan ve çizilenle bu huylarından vazgeçmeyeceklerini açıkladılar :işallah başlarına bir kaza gelmeden durumun vahametini kavrarlar .Temennimiz şu an mevcut alkollü araç kullananlara verilen cezaların dahada arttırılması ve daha sıkı kontrol edilmesidir.