PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizce hangisi daha iyi

doğan81
06 Mayıs 2015, 21:47
Merhaba
Tvs apache almayi düşünüyorum.Herşeyi ile hosuma gidiyor ancak cok titresim olur korkusundan cesaret edemiyor. Bu yüzden
kuba cr1
rks 200 veya 150
mondial z ones 150 veya 180
gibi modellerede bakiyorum. Sizce hangisini almaliyim tvs de dahil lutfen bu tür araclari kullananlar cevaplasinlar butcem 6500 zorlarsam 7000 ekipmanlar dahil sizlerden yardim bekliyorum

Not; cbf cok cirkin geliyor. Ybr de altimda kucuk kaliyor. Boyum 181 kilom 87

Darkcity2000
06 Mayıs 2015, 22:04
Kullanmaya gerek yok dostum, TVS harici bahsettigin motorlarla hayatta basarilar dileriz...

actros1
06 Mayıs 2015, 22:06
KÜBAYI TEK GEÇERİM.KÜBA sürüş sistemi çok farklı bişey.anlatılmaz.yaşanır....

doğan81
06 Mayıs 2015, 22:09
Titreşim i takmada tvs mi almaliyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

Kuba hos motor ama kubanin motorlari genellikle sorunlu cr 1 dr sorun cikartirmi

Darkcity2000
06 Mayıs 2015, 22:23
Hero yada bakmakta fayda var

doğan81
06 Mayıs 2015, 22:35
Evet onu eklemiyi unutmusum o boyuma gore vs cok iyi ancak galiba ikinci eli bi tvs apache kadar yok die biliyorum hedefim bir 250lik alip omur boyu devam etmek ama baslangic icin bu motorlardan alip cok deger kaybetmeden satabilmek inşallah anlatabilmisimdir

hakikiteker
06 Mayıs 2015, 22:41
Hero yada bakmakta fayda var

Hero'nun tüm modellerini çok kısa süre de olsa denedim ama hiçbir hissiyat alamadım kendilerinden. Aynı bir Chevrolet Aveo havasında, altında ne olup bittiğini sadece titreşimle belli eden hissiz ve özellikle Thriller'ın oturuşu-selesi çok rahatsız gelmişti. Yanlış anlaşılmasın YBR'den başka motor sahibi olmadım henüz ama otomobilden gelme bir görmüşlüğüm var :mrgreen: Sevilir belki ama ben sevemedim açıkçası YBR'den inip onlara binince.

XuRTo
06 Mayıs 2015, 22:44
Ben olsam Tvs son seçeneğim olurdu cbf kötü görünebilir ama yılan gibi süzülüyor yollarda

doğan81
06 Mayıs 2015, 22:51
yaw hocam anla benide genc adamim altimda cbf gibi cirkin bi alet olmasini istemem. Belki birazda yasim fazla olsa dert etmem ama bu zamanlarda dert ediliyor

cbr125 alma imkanim var aslinda ancak temiz olurmu bilemem

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:49 ----------

Dogrusu heroda her ne kadar altimda iyi dursada garib biseler var

gobsistem
06 Mayıs 2015, 22:53
hep diyorum yine diycem lifan emisol veya discovery 150 öneririm.

XuRTo
06 Mayıs 2015, 23:02
Cbr yi boşver sadece görüntü küçük cc madem küçük cc alacaksın hafif olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

Ben ybr al derim

doğan81
06 Mayıs 2015, 23:07
Ybr evet hos motor ama altimda ufak kaliyor.

Arafta kaldim

XuRTo
06 Mayıs 2015, 23:11
Sen bilirsin daha tatlı durur yok dersen chopper al bazı arkadaşlar daha tatlı dursun diye oynamalar yapıyor zevk meselesi ben şahsen daha rahat hükmedebileceğim motorları tercih ederim

kordinaryus
06 Mayıs 2015, 23:16
hep diyorum yine diycem lifan emisol veya discovery 150 öneririm.

emisol alalı 2 gün oldu. bence de 2. el emisol düşünebilirsin.

XuRTo
06 Mayıs 2015, 23:20
Honda yamaha tvs bunların ortamında o saydığınız kıytırık markaların lafı geçmemeli bile :) kızmaca darilmaca olmasın ;)

doğan81
06 Mayıs 2015, 23:21
Chopper alirsam kuba superlight yada falcon freedom alicam yani baktim tvs olmicak gibi bu motorlara bakarim die dusunuyorum. Bu motorlar acemi oldugum icin hata affedermi

XuRTo
06 Mayıs 2015, 23:31
Bence git istediğin motorların üzerine otur her açıdan birkaç poz resim çektir gel eve sakin kafa ile iyice bak sonra karar ver honda ve yamahadan şaşma ybr cuk diye oturur bence :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:23 ----------

Chopper alirsam kuba superlight yada falcon freedom alicam yani baktim tvs olmicak gibi bu motorlara bakarim die dusunuyorum. Bu motorlar acemi oldugum icin hata affedermi

valla kardeş ben sana söyleyeceğimi söyledim şahsen bana para verseler chopper kullanmam en güzeli commuter honda yamahadan da aşağı düşmem commuteri heryere sok çıkar indir kaldır hafif motor ben seviyorum commuteri rahat girip çıkabileceğim garajim olsa belki daha ağır motor düşünürüm motor alırken kullandığın muhitin trafik koşullarını park edeceğin yerleri göz önünde bulundurman senin için iyi olur bende daha önce kanuni racer 200s vardı park konusunda ve titreşimden dolayı sattım commuter ile çok daha rahatım

Berk@nt
06 Mayıs 2015, 23:36
Selam,

Derbi STX 150'yi de düşünebilirsin. Fiyatını 4.500 ,TL'ye düşürmüşler.

doğan81
06 Mayıs 2015, 23:46
Evet haklisin keske daha cok cesiylilik olsa commuter sinifinda bende seviyorum ama begenmedigim cbf almak yerine choppera binerim die dusunuyorum. Aslinda tvs icin motobest kargo ücreti bizden plaka ruhsat islemlerini de ustleneceklerini belirtiyorlar sencede iyi bir teklif deil xurto :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

Derbi icin soyle biri 20 bin vs yapan olsa almayi dusunucem ama cinlilere gore daha iyidir herhalde

Berk@nt
07 Mayıs 2015, 00:04
Evet haklisin keske daha cok cesiylilik olsa commuter sinifinda bende seviyorum ama begenmedigim cbf almak yerine choppera binerim die dusunuyorum. Aslinda tvs icin motobest kargo ücreti bizden plaka ruhsat islemlerini de ustleneceklerini belirtiyorlar sencede iyi bir teklif deil xurto :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

Derbi icin soyle biri 20 bin vs yapan olsa almayi dusunucem ama cinlilere gore daha iyidir herhalde

Malzeme daha kaliteli görünüyor. Bir de arkasında Ferco var.

XuRTo
07 Mayıs 2015, 00:04
Sıfır alacaksın anladığım kadarı ile birkaç yerden fiyat al bari farklı farklı fiyat koyuyorlar kimden ne kopartırlarsa artık ;)

doğan81
07 Mayıs 2015, 00:10
Fiyatunin dusuk tutulmasida benim icin arti bu arada bu motor yabanci ulkelerde aprilla olarak satiliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:08 ----------

Digerlerine sordum gelip alirsan 5000 birakiriz dediler motobest ise 5390 a plaka ruhsat ve kargo ustlenecek bunlar 390 lira ederim sence birde arKadasin dedigi gibi derbide iyi secenekmis gibi duruyor