PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : e5 teki yol calismalari hakkinda

Mehmet_SIRLI
06 Mayıs 2015, 19:49
Arkadaslar selam.
Bir suredir e5 te cevizlibag ile sefakoy arasinda yol calismasi yapiyorlar.calisma o kadar ahmakca salakca yapiliyorki zaten gecebildigimiz 30 cmlik bir emniyet seridi var onlari da kaldiriyorlar.yayanin olmadigi yerlere kaldirim yapip bizim gecmemize engel oluyorlar.bugun de sefakoy yokusundaki nikah sarayinin oradan metrobus duraginin oraya kadar kaldirimi yukseltmisler.trafik orada cok yogun oldugu icin her gun kaldirimdan kacabiliyordum. Cok sinirlendim.orada yaya da yok emniyet seridi yapacaklari yerde kaldirim yapiyor geri zekalilar.ben gerek basbakanliga gerekse ibb ye durumu ilettim sizde iletin boyle salak salak is yapmasinlar beyinsizler.

Ali1903
06 Mayıs 2015, 19:51
Bende havaalanından cıkarken sefaköy tarafındaki E5 girişini kullanıyorum genellikle geçen gün şans eseri farkettim o çimento döktükleri yeri az daha gümbürtüye gidiyorduk.

yusufozugenc
06 Mayıs 2015, 20:47
Sen çıkma diye yükseltiyorlar zaten o kaldırımı. Güzel filtrelemeyi öğrenirsen emniyet şeridi de aramazsın

Mehmet_SIRLI
06 Mayıs 2015, 22:44
Acemiligime ver ogrenmis olurum bende.duragan trafikte emniyet seridi, cikilabiliyor ise yaya kaldirimi ve araclarin arasindan gecmek disinda bir yontem var ise (filtrelemeyi bilmiyorum) soyleyebilirsen deneyeyim.

crxforever
06 Mayıs 2015, 22:51
zaten daha önce daralttıkları şeritleri iyice düdük gibi yapıyorlar.

ruthsims
06 Mayıs 2015, 23:21
Acemiligime ver ogrenmis olurum bende.duragan trafikte emniyet seridi, cikilabiliyor ise yaya kaldirimi ve araclarin arasindan gecmek disinda bir yontem var ise (filtrelemeyi bilmiyorum) soyleyebilirsen deneyeyim.

filtreleme dedikleri araçların arasından geçmek

potasyum
07 Mayıs 2015, 03:52
seçim öncesi normal hareketler bunlar...yauw bak adamlar çalışıyor işte hesabı :)

o değil de bide yazlıkçıların dramı var yaz sezonun öncesinde 1000 defa yapılabilecek bir işi bekletirler ne zaman sezon tam açılır hadi hooop yol çalışması hadi hoop atıksu hattı falan filan olur ya.... "işte bunlar hep sinema" :D

Karalı
07 Mayıs 2015, 08:18
Sorma yahu ne yapmışlar nikah sarayının önüne akılsız herifler zaten orda aralardan gitmek imkansız gibi kaldırıma çıkıp devam ediyoduk ne güzel kaldırım yaya'lar için deyip sallamayın burda yaya yok boş kaldırım

Hondolog
07 Mayıs 2015, 18:00
Sorma yahu ne yapmışlar nikah sarayının önüne akılsız herifler zaten orda aralardan gitmek imkansız gibi kaldırıma çıkıp devam ediyoduk ne güzel kaldırım yaya'lar için deyip sallamayın burda yaya yok boş kaldırım
Kaldırım yayalar için.