PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kazazedeye yardım ederken fırsatçı kaskımı götürüyodu

ucanteneke5
06 Mayıs 2015, 19:02
arkadaşlar az önce yani 17:20 cıvarı motosikletli bi arkadaşımız haramidere köprüsü dönüşünde beylikdüzü istikametinde beyaz capanort ETV1000 virajı dönerken kayıp düşmüş hemen yardıma koştuk kalkamıyo ve sol kalçada bariyerden dolayı çok derin ve büyük kesik vardı.:pr:
avcılardan anbulans çok çabuk geldi ve biz arkadaşı sediyeyle ambulansa alırken bide ne göreyim hanzonun biri mavi bi kupla tersten gitmeye çalışıyo ve bi baktım kaskım elinde:jocolor:
o anda sediyeyı taşıyo olmasaydım o o.....u çoçuğunu inanın ki ambulans bile kurtaramazdı ::eviiil::
neiseki uzanıp kaskımı aldım elinden ve arkadaşı anbulansa koyduk hemen inip bakındım ama şerefsiz tersten yardırmış kaçmış.:pr:
anlamadığım konu şu, biz insanlık yapmaya çalışırken bu şerefsiz haysiyetsiz gerizekalılar nerden çıkıp geliyo neden bunlar yolarda telef olmuyolar acaba...
sinirlerim hala geçmiş değil inşallah o şerefsizi bir gün bulurum nasılsa sürekli bu yoldayım..

bu arada arkadaşı bakırköy devlet hastanesine götürdüler ismini dahi örenemedim sadece motorun ön camında CAPO RAIDERS yazıyodu ve motosikleti izmir plaka idi resim çekmek gelmedi aklıma o sinirle:jocolor:

Mitoqondri
06 Mayıs 2015, 19:10
Çok pis küfür yazasım geldi.. ::rantinp:

Berkay1852
06 Mayıs 2015, 19:24
Şerefsizlik meslek oldu artık bu ülkede...

Yiğit_
06 Mayıs 2015, 19:26
İhtiyacı vardır adamların elleşme:mrgreen:

Ege Anıl EFE
06 Mayıs 2015, 19:37
Aklıma Çok Güzel Şeyler Geliyor, Yardım etseydin abi kaskı takması için. Ama Kafasına Değil ::winkwink, Neyse ::blusssh:::secreet:

Kaza Yapan Abimize Büyük geçmiş olsun,Umarım durumu iyidir.

Ali1903
06 Mayıs 2015, 19:49
arkadaşlar az önce yani 17:20 cıvarı motosikletli bi arkadaşımız haramidere köprüsü dönüşünde beylikdüzü istikametinde beyaz capanort ETV1000 virajı dönerken kayıp düşmüş hemen yardıma koştuk kalkamıyo ve sol kalçada bariyerden dolayı çok derin ve büyük kesik vardı.:pr:
avcılardan anbulans çok çabuk geldi ve biz arkadaşı sediyeyle ambulansa alırken bide ne göreyim hanzonun biri mavi bi kupla tersten gitmeye çalışıyo ve bi baktım kaskım elinde:jocolor:
o anda sediyeyı taşıyo olmasaydım o o.....u çoçuğunu inanın ki ambulans bile kurtaramazdı ::eviiil::
neiseki uzanıp kaskımı aldım elinden ve arkadaşı anbulansa koyduk hemen inip bakındım ama şerefsiz tersten yardırmış kaçmış.:pr:
anlamadığım konu şu, biz insanlık yapmaya çalışırken bu şerefsiz haysiyetsiz gerizekalılar nerden çıkıp geliyo neden bunlar yolarda telef olmuyolar acaba...
sinirlerim hala geçmiş değil inşallah o şerefsizi bir gün bulurum nasılsa sürekli bu yoldayım..

bu arada arkadaşı bakırköy devlet hastanesine götürdüler ismini dahi örenemedim sadece motorun ön camında CAPO RAIDERS yazıyodu ve motosikleti izmir plaka idi resim çekmek gelmedi aklıma o sinirle:jocolor:

Artık daha ne dense boş. Geçmiş olsun arkadaşada allah şifa versin

Carbondioxid
06 Mayıs 2015, 19:59
Asalak, aşağılık, aadi, namussuz , haysiyetsiz, kanı bozuk, şerefsiz, pusulası şaşık, südü bozuk, sümsük, şark cambazı, cibiliyetsiz, küllümünayıb yaratık, insan müsveddesi, foseptik fışkısı, bunlar forum adabına çok ters düşmesede, adabı muaşeret beşeri münasebet ve admin gazabı dolayısı ile, yazmadıklarım varki güneş doğmaya çekinir derece genetik çöplük. hayatının..,ruhunu , .......::rantinp:::rantinp:::rantinp:::rantinp:::r antinp:::rantinp:

töbe töbe..

Zuzuuw
06 Mayıs 2015, 20:00
Geçen Mersinde kalp krizi geçiren sürücünün motosikletini çalmislardi otobanda.

Bu haberden sonra herseye inanırım.

Mexico
06 Mayıs 2015, 20:05
Bunlarin dini,dili,irki para.
Dunya cikar dunyasi olmus.

ucanteneke5
06 Mayıs 2015, 20:29
ambulans şoförü arkadaşımdı az önce aradım bakırköye teslim etmişler arkadaşı durumu iyi hayati tehlike yok sadece kas yırtılmasından dolayı yakında yürüyemez ama düzelcek.
bu arada arkadaşın ismi Tuncer ..

Berkay*
06 Mayıs 2015, 20:39
Durumunun iyi olmasına sevindim. Kaskınızı çalmaya çalışan varlıklara söylenecek söz yok.

Siz ktm duke'un arkasında beyaz top case ve (yanlış hatırlamıyorsam) bayrak gibi bir şey olan kişi miydiniz? Egzoz da orjinal değildi.

ucanteneke5
06 Mayıs 2015, 20:47
Durumunun iyi olmasına sevindim. Kaskınızı çalmaya çalışan varlıklara söylenecek söz yok.

Siz ktm duke'un arkasında beyaz top case ve (yanlış hatırlamıyorsam) bayrak gibi bir şey olan kişi miydiniz? Egzoz da orjinal değildi.

evet ta kendisi yim:thumleft:
azcık gürültülü ARROW var duke mde..

shooter1
06 Mayıs 2015, 20:51
Geçen Mersinde kalp krizi geçiren sürücünün motosikletini çalmislardi otobanda.

Bu haberden sonra herseye inanırım.
yok ebesinin nikahı memleketin çivisi çıkmış haberimiz yok ::ranntign

Berkay*
06 Mayıs 2015, 20:54
evet ta kendisi yim:thumleft:
azcık gürültülü ARROW var duke mde..

Önce esenyurt tarafındaki kavşakta ve hatırlamadığım başka bir yerde (E-5 olabilir) gördüm. Gözlerimi ayıramadım motordan çok güzel gözüküyordu. Allah kaza bela vermesin. Darısı başımıza diyelim. :D

fz6_fazer
06 Mayıs 2015, 21:25
Hem arkadaşa hemde size geçmiş olsun,eğer kaskı çalmaya çalışına yakalarsanız,o iblisi hollandaya gönderin:rendeer:

ucanteneke5
06 Mayıs 2015, 21:27
Önce esenyurt tarafındaki kavşakta ve hatırlamadığım başka bir yerde (E-5 olabilir) gördüm. Gözlerimi ayıramadım motordan çok güzel gözüküyordu. Allah kaza bela vermesin. Darısı başımıza diyelim. :D

gün içinde istanbulun her yerinde görebilirsin sabah beylikdüzü skayport.öyleden önce şirinevler yenibosna cıvarı .öyleden sonra maslak zincirli kuyu taksim karaköy istanbul içi yani oralardayım.:cherry:

beko12345
06 Mayıs 2015, 21:30
Ne hale geldik ya.

Donumuza bile sahip çıkalım arkadaşlar nolur nolmaz.

Bir bakmışssın itin( insanın) biri çekiştiriyor...

Oldjack
06 Mayıs 2015, 22:42
oha ya kaskı çalmak nedir abi ya. artık iyice memleketin çivisi çıktı.

Darkcity2000
07 Mayıs 2015, 00:04
Bu gunler daha iyi gunlerimiz, zengin ve fakirin arasindaki ucurum acildikca siddeti daha da cok artacak bu olaylarin..

Berkay*
07 Mayıs 2015, 00:19
gün içinde istanbulun her yerinde görebilirsin sabah beylikdüzü skayport.öyleden önce şirinevler yenibosna cıvarı .öyleden sonra maslak zincirli kuyu taksim karaköy istanbul içi yani oralardayım.:cherry:

Okula giderken uğrarım belki skyport'un oralara, görürsem bir selamı eksik etmem. :D

Ne hale geldik ya.

Donumuza bile sahip çıkalım arkadaşlar nolur nolmaz.

Bir bakmışssın itin( insanın) biri çekiştiriyor...

İnsan demeyin şunlara. :pr:

redlion999
07 Mayıs 2015, 03:34
Bir benzeri benim başıma geldi.

Bostancı sanayide bir tane boyacı varmış bende önceki motorun çiziklerini boyatmayı planlıyorum..Neyse bulamadım oradaki esnafa sorayım diye indim motoru çalışır bıraktım abartmıyorum 3 adım uzaklaştım adam kasktan duyamaz diye.. Kafamı bir çevirdim 13-14 yaşlarında bir çocuk motora binmeye çalışıyor.. Ben atıldım orada bindim motora falan da kendi elimizle motoru çaldıracaktık.. Sonrasında da başlarım boyasına da çiziğine de deyip eve döndüm..

kurubuz
07 Mayıs 2015, 08:58
oha ya kaskı çalmak nedir abi ya. artık iyice memleketin çivisi çıktı.

Benim kask hep motor üzerine kilitlidir. Kaskı çalamamış içindeki buğu camını çalmışlardı.

Naci63
07 Mayıs 2015, 09:20
O kişi öldü biliyormusunuz. Gece mesaisine kendi motoruyla giden bir polis memuru, yolda fenalaşınca kenara çekiyor. Adamın durumunu gören biri yada birileri ambulans çağırmak yerine adamın o kötü durumundan faydalanıp soyuyorlar rahmetliyi. Cenazesi yanlış hatırlamıyorsam 2 hafta önce pazar günü kaldırıldı.

Toplum olarak aramızda aşşağılıktan da aşağı insanlar var bir sürü. Bu yeni değil üstelik. Bunlar hep vardı ve var olacak. Gölcük depremini hatırlayanlar bilir. Başka şehirlerden oraya hırsızlık/yağma yapmaya gelen bir sürü kişi yakalanmıştı o zaman. "Bana dokunmayan yılan bin yaşasın" atasözü, atasözümüz olmaya devam ettikçe daha çok duyarız/görürüz bunları...

karacabeg
07 Mayıs 2015, 09:28
Diyecek hiç bir kelime bulamıyorum bu hale getirilmesinde katkıda bulunan herkesi ...

DKN
07 Mayıs 2015, 09:30
senden başka kimse yokmuydu sanki ambulans bile gelmiş. bırakıpta kaskı alıp kafasına yandan gelişine vurup düşürseydin ya

Serk21
07 Mayıs 2015, 09:44
Arkadaşım R6 ile virajı alamayıp bariyerlere patlamıştı.. Bitane renault broadway durmuş, bizimki yardım edecekler diye sevinirken bu lavuklar arkadaşın cebinden cüzdanını alıp gitmişler..

Malesef böyle bir ülkede yaşıyoruz.. Yeni ayyakkabıyı kapıda bırak 2 saat ömrü var..Heryer hırsız kaynıyor inanılır gibi değil.. 1999 depreminde neler gördük biz.. Kaç yıllık komşularımızı diğer komşularımızın evini yağmalarken gördük.Sorsan herkes müslüman,sorsan herkes delikanlı,sorsan herkes dünyanın en iyi insanı ama icraate gelince 50 lira borç verdiğin kimseyi birdaha göremiyorsun =) memleketi kess aga =)

Salih_T
07 Mayıs 2015, 09:47
Bu memlekette yaşayan insanları tanımak artık iyice zorlaşıyor..Yüzsüzlükte sınır tanımıyorlar. Kültürel ve ahlaki yozlaşma gün geçtikçe artıyor..

The Dude
07 Mayıs 2015, 10:01
normaldir.

memleketi hırsız, katil, kumpasçı, üçkağıtçı .... yani sayfalarca yazsam bütün bu sıfatları ayrı ayrı hakeden insanlar tarafından idare edilip, bu kültüre uygun bir sistem kabul görüyor ise ne'ye şaşırıyorsunuz anlamıyorum ?
("burada da siyasi çakma yapıyorsun" diye düşünmeyin benim için hepsi aynı)

kültürel yozlaşma ya da dejenerasyon değil,
kültür zaten bu,
şimdi takke düşüyor,
artık pisliğini saklamakta zorlanıyor insanlar,

neyse ki çoğunluk böyle olsa da hatırı bol olan güzel insanlar da var.

ne bileyim,
böyle işte.

akbird
07 Mayıs 2015, 10:12
sen dua et kaskla yetinmiş. motoru bile götütürdü bu or... çocukları bu kafayla. Nasıl bu kadar kansız olabiliyor insanlar anlayamıyorum :pr:

SuleymanE
07 Mayıs 2015, 10:15
insanlık ölmüş de gömen yok...

k_ayhn
07 Mayıs 2015, 10:17
Kanksız köpekler

Oldjack
07 Mayıs 2015, 10:45
Benim kask hep motor üzerine kilitlidir. Kaskı çalamamış içindeki buğu camını çalmışlardı.

Abi onu belki çoluk çocuk almışta olabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:33 ----------

normaldir.

memleketi hırsız, katil, kumpasçı, üçkağıtçı .... yani sayfalarca yazsam bütün bu sıfatları ayrı ayrı hakeden insanlar tarafından idare edilip, bu kültüre uygun bir sistem kabul görüyor ise ne'ye şaşırıyorsunuz anlamıyorum ?
("burada da siyasi çakma yapıyorsun" diye düşünmeyin benim için hepsi aynı)

kültürel yozlaşma ya da dejenerasyon değil,
kültür zaten bu,
şimdi takke düşüyor,
artık pisliğini saklamakta zorlanıyor insanlar,

neyse ki çoğunluk böyle olsa da hatırı bol olan güzel insanlar da var.

ne bileyim,
böyle işte.

aslında yeri zamanı falan değil ama iktidar hırsız ilan edilmeden önce (yani siyasetten bağımsız olarak söylüyorum bende)

http://haber.star.com.tr/acikgorus/musluman-ulkeler-guven-indeksinde-neden-geride/haber-813729

şu yazıyı okumuştum ve çok hoşuma gitmişti.

copycat
07 Mayıs 2015, 11:44
yeni türkiye...

jackonbir
07 Mayıs 2015, 12:10
bu insanlar tanımadığınız için bu kadar agresifsiniz
iyi insanlar sitelere çekildiği için kötüler yalnız ve başıboş kaldı
gençlere büyükleri, mahallenin abileri sahip çıkmıyor.
biraz da sorunun kaynağı biziz