PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : apaçi gençliğimiz yine kaza anı canlı çekimim

barodi
06 Mayıs 2015, 18:27
1 saat kadar önce malum zeytinburnunun en pis yeri merkezi depo geliş yolunda apaçi genc evladımız arabanın sağa dönmeden önce sinyal vermesine rağmen bizim genç tecrübesiz apaçimiz kazada yara almadan kurtuldu. araçta uzun bir çizik oluştu. niyeyse çocukları saldı gitmesine izin verdi. niye acaba?
video uzun olduğu için kameradan telefona sadece kaza anını kaydettim. çünkü kesme biçme işlemini bilmiyorum. önce pc ye aktardım sonra tel ile çekim yapıp youtubeye attım. hd izleniyor .

https://www.youtube.com/watch?v=Xuy0Rek2Pps&feature=youtu.be

Oldjack
06 Mayıs 2015, 18:35
abi o kadar videonu görüyoruz sen nasıl kesmeyi bilmiyosun hemen acil olarak sony vegas yükle bilgisayarına bir adet.

Mitoqondri
06 Mayıs 2015, 18:39
Adamların aklı senin motorda kalmış, tabi kaza yaparlar.. :) Neyse geçmiş olsun başka diyecek birşey yok..

barodi
06 Mayıs 2015, 18:45
abi o kadar videonu görüyoruz sen nasıl kesmeyi bilmiyosun hemen acil olarak sony vegas yükle bilgisayarına bir adet.

sony vegas linkini atarmısın türkçemi ben biraz cahalım böyle konularda beceremiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:43 ----------

Adamların aklı senin motorda kalmış, tabi kaza yaparlar.. :) Neyse geçmiş olsun başka diyecek birşey yok..

:mrgreen: allahtan çocuklarda bişey yok önemli olanda bu ufak bir kaza onun için büyük bir tecrübe oldu. en azından bundan sonrası için daha dikkatli olacaktır. derlerya her şerde bir hayır mutlaka vardır diye.

Laf aramızda artık ben cidden çok sıkıldım bu ilgiden çok bunaldım. eskiden hoşuma giderdi. artık ne bakıyosun lan durumuna geldim ben ya :salut:

ahmet0021
06 Mayıs 2015, 18:49
Bunlar apachi felan degil apachi sukutur sürmez. Sıradan acemi muhtemelen ehliyetsiz biri. %100 motorlu çocuk suçlu adam 10 sanye önceden sinyal veriyor sağa dönecem diye salak görmüyor.

Mitoqondri
06 Mayıs 2015, 18:52
İlgi görmek güzeldir.. Sonuçta 4 silindir, güzel gidiyor, hatrı sayılır bir sesi var ee insan görünce diyor haliyle "bas bas bi sesini duyalım, oooo motoru kes, abi kaç yapıyo bu, hakkını ver" gibi laf atılır illa ki.. :mrgreen:

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:50 ----------

%100 motorlu çocuk suçlu adam 10 sanye önceden sinyal veriyor sağa dönecem diye salak görmüyor.

Bence suçlu olan videoyu çeken.. Adamların aklını almış motorla çocuklarda ne trafik okuma bırakmış, ne de olanı biteni görme yeteneği bırakmış.. :queen:

rs_guven
06 Mayıs 2015, 19:00
Bence de suç XJ6'da. :)
Allahtan bir şey olmamış. Gençlerin adrenalin tavan yapmıştır şimdi.

Yiğit_
06 Mayıs 2015, 19:03
Çocuklar senin yüzünden kaza yapmış:mrgreen:Lafa tutmuşun adamları

movibiker
06 Mayıs 2015, 19:11
araç sürücüsü ne mübarek adammış,hiç bişey demedi hayret:)

Mengu16
06 Mayıs 2015, 19:25
Arabanın çizilmesi hariç üzülmedim :cherry:

Yiğit_
06 Mayıs 2015, 19:33
Bence de suç XJ6'da. :)
Allahtan bir şey olmamış. Gençlerin adrenalin tavan yapmıştır şimdi.

Aynen çocuklar korktu kaçarken arabaya tosladı.

Bağrıyor çocuklara:Neeee ne diyon laaa hee bende gamara düştü sandım:queen:

barodi
06 Mayıs 2015, 19:51
genelde bu tip sürücüler benim motoru görünce niyeyse gaza geliyorlar niyeki?
çok kez şahit oldumda bu duruma
beni geçmek istiyolar ben zaten yol veriyorum
umursamıyorum hiçbirini
kendi kendilerine bana sanki bişey ispatlamaya çalışırcasına haraket ediyolar.

belli bir zaman sonra insan gerçekten bıkıyor ilgiden . motoru güzel bakımlı ve motor sesi iyi olan tüm motorcular benle hemfikirdir. ben çok rahatsızım yemin ediyorum. özellikle kamuflaj pantolununu giyince daha çok dikkat çekiyor bu yüzden çoğu zaman başka pantolon giyiyorum.
birgün benle artçı olarak gelin zaten anlayacaksınız ne demek istediğimi. bunları övünmek için söylemiyorum . çünkü övünmek kibirdir.
ben artçı ile konuşuyordum zaten dikkat ederseniz lafı atan sürücünün arkasındaki artçı idi. vallahide benim suçum yok.

ilk o artçı bana bişey söyledi anlamayınca ne demek istediğini anlamak için arkalarından geldim. ve kesinlikle sıkıştırmadım .sürücüsüde kör olunca yapacak bişey kalmadı geriye .:bounce:

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:36 ----------

Aynen çocuklar korktu kaçarken arabaya tosladı.

Bağrıyor çocuklara:Neeee ne diyon laaa hee bende gamara düştü sandım:queen:

bende kamera düştü sandım valla

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:39 ----------

şofor arkadaşta maşallah baya iri yarıymış ha bazen arabadan çıkanı görmeden bağırmamakta fayda var koysa oturtur valla:cherry:

Ertugyigit
06 Mayıs 2015, 19:59
Bunlar apachi felan degil apachi sukutur sürmez. Sıradan acemi muhtemelen ehliyetsiz biri. %100 motorlu çocuk suçlu adam 10 sanye önceden sinyal veriyor sağa dönecem diye salak görmüyor.

Apaçi motosiklet kullanırken kask ve ekipman takmayan , trafik kurallarına uymayanlara denir daha çok , motosiklet türüyle alakası yok bu konunun yani. Yoksa altında ninja h2r bile olsa apaçi yine aynı apaçi, mantaliteyi tanımlıyor apaçi kelimesi daha çok.

Ezio41
06 Mayıs 2015, 20:04
Laf aramızda artık ben cidden çok sıkıldım bu ilgiden çok bunaldım. eskiden hoşuma giderdi. artık ne bakıyosun lan durumuna geldim ben ya :salut:

İlgi ve alakadan sıkıldıysan , al bir tane cbf 150 bak gör ondan sonra . Ne ilgi kalacak ne alaka . Herkes seni kurye zannedecek . :P

RuzgarSA
06 Mayıs 2015, 20:50
Kayıt da ki arkadaş %100 suçlu bir de yazmış apaçi falan :) çocuklar senin yüzünden kaza yaptı hacı. Sana bu ders olsun bu tür motor sürücüsü gördün mü ya yol ver ya da kaç git en temizi diyaloga girmeye gerek yok daha da kötü olabilir di çocuklar için.

Carbondioxid
06 Mayıs 2015, 20:54
Kar kaplanı kamuflajlı, bir diversion görsem bende afallardım, hüküm verildi karar ; kazaya xj6 sebep olmuştur.

barodi
06 Mayıs 2015, 20:58
:cherry::cherry::cherry:

Seko
06 Mayıs 2015, 21:15
Bu kamikaze gibi motor süren yaratıklara gram acımam. Arabaya yazık oldu.

sdirer
06 Mayıs 2015, 21:43
alacan odunu eşek...

oenaj
06 Mayıs 2015, 21:59
Çocuklar sessiz sedasız uzaklaştı olay yerinden :queen:

sercan-umuç
06 Mayıs 2015, 22:09
Bu tipler yuzunden dogru durust motorsiklet kullananlarada serreri gozuyle bakıyorlar.

Yiğit_
06 Mayıs 2015, 22:45
Bunlar cemaatci:mrgreen:Arbayı süren iri yarı beyaz gömlekli abiye dikkat:terli bıyık,beyaz ten,gömlek,kumuş pantolon :mrgreen:

ZamboKage
07 Mayıs 2015, 00:12
Dayı gene iyi nihetli cıktı başka biri olsa hem polisi çağırır hem cocuklara ceza yazdırır hem arabayı ödetirdi çocuklar yatıp kalkıp adama dua etsinler

mehmetenis
07 Mayıs 2015, 01:28
Biz motorcular maalesef akıllanmıyacaz,bu videoda barodi aracın arkasından gidiyor yol versene mk diye küfür ediyor,araca korna çalmadan sağına giriyor ford transit bir sıkıştırsa tam sağda kaldırım çıkıntısı var hop yerdesin ,2 tane sabi sübyan sucu motoruyla Barodi ile bağıra bağıra konuşmaya çalışıyorlar bu esnada da geri zekalılar arkasındaki motora bakıcam diye sağa sinyal vermiş fiat dobloyu görmüyorlar,Barodi ilgi alakadan sıkıldım diyorsun ama o motoru desenli yapan sensin ben değilim.

barodi
07 Mayıs 2015, 02:30
Biz motorcular maalesef akıllanmıyacaz,bu videoda barodi aracın arkasından gidiyor yol versene mk diye küfür ediyor,araca korna çalmadan sağına giriyor ford transit bir sıkıştırsa tam sağda kaldırım çıkıntısı var hop yerdesin ,2 tane sabi sübyan sucu motoruyla Barodi ile bağıra bağıra konuşmaya çalışıyorlar bu esnada da geri zekalılar arkasındaki motora bakıcam diye sağa sinyal vermiş fiat dobloyu görmüyorlar,Barodi ilgi alakadan sıkıldım diyorsun ama o motoru desenli yapan sensin ben değilim.

Kufuru adama sahsi etmiyorum agiz aliskanligi .
Adamla göz teması sagliyorum aynasindan bakıyorum ona gore sağdan kontrollü ilerliyorum kaçış arıyorum .
Kornaya gerek duymuyorum çoğu zaman egzoz sesi kornadan daha etkili çıkıyor.
ve hizim düşük ayrıca defansif sürüyorum kontrollüyüm.
İlgi olsun diye susledim motorumu. Kendi gözüme hoş gelsin diye modifiyeyi seviyorum diye değişikliği seviyorum diye uyguladim. Yoksa ilgi gostersinler diye yapmadimki. Millet ilgi gösteriyor diye motor kullanmayalım o zaman.
Nerden bilebilirdim bu kadar yakışıklı carbondioxid arkadaşımizin dediği gibi kar kaplanı .güzel lakap motorunun adini o koymuş olsun.
Bağıra bağıra konuscam kısık sesle nasıl duyucaz duramazdim isim vardı. Ben bak demedimki motora .onlar suçlu bakmasinlar motora önce yola baksinlar yada beni durdursunlar dururum zaten iki kelime diyiceklerse.
Onlar körse ben ne yapayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:17 ----------

Bu arada paronayakligim ile ilgili videolu konu acmistim.
http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/144052-sizce-cokmu-paronayagim-kendi-videom.html
Sen benden de fazla paronayaksin mehmet enis :cherry::cherry:

mehmetenis
07 Mayıs 2015, 10:45
Aynen öyle olmasa bende cantları kaplatmazdım :) :)

agrasiwe
07 Mayıs 2015, 10:52
hahaa bu ülke düzelirse kameralı motorcuların sayesinde :D

kyagmur
07 Mayıs 2015, 11:13
çocukluğuma gittim büyüdüğüm yer 48.sokak ah zaman ne çabuk geçiyorsun :(

DKN
07 Mayıs 2015, 11:40
barodi, sağa giden bir yol varsa aracın yanından gidilmez çünkü sinyalsiz son anda girmeye karar verebilir. 2. olarak büyük hacimle özellikle de 4 silindirli bir motorla şehir içi gezilmez çünkü hızlı gitmen gerekir bu da seni sıkıntıya ve riske sokar. bu sebepten dolayı sürekli küfür ediyosun

psyche
07 Mayıs 2015, 11:49
Çocuklar senin motoru gördükten sonra gaza geliyorlar sanki,ben de bunu anlamıyorum,scooter yada commuterli apaçiler nisbeten büyük hacimli motosiklet görünce maymunlaşmaya başlıyorlar,saçma sapan riskler alıp dikkat çekmeye çalışıyorlar,yani şu kazada 15-20 km daha hızlı gitselermiş olayın sonu çok daha kanlı bitebilirmiş.

Memleketin her yerinde dengesizlik mevcut

barodi
07 Mayıs 2015, 16:55
barodi, sağa giden bir yol varsa aracın yanından gidilmez çünkü sinyalsiz son anda girmeye karar verebilir. 2. olarak büyük hacimle özellikle de 4 silindirli bir motorla şehir içi gezilmez çünkü hızlı gitmen gerekir bu da seni sıkıntıya ve riske sokar. bu sebepten dolayı sürekli küfür ediyosun

Aciklamasini yukarda yaptım sinyalsiz dönebileceğini biliyorum artik tecrübe ettim zaten özellikle Zeytinburnu da motor sürmek İstanbul un en pis bölgelerinden biri .4 silindirle şehir içinde hızlı gitmenin mantığı ne ? Neden hızlı gitmek gerekiyor ?
Hararet hic bir zaman 100 bile olmadı şuana kadar. Fan bile acmiyor hararet olmadigi için. Benzinde 5 lt yakıyor şehir içinde.ayrıca scoterdan kıvrak ve manevrası iyi .sıkıntı yaşamıyorum.küfür etme sebebim trafik veya insanlar değil. Psikolojik bozuk 10 senedir depresyon tedavisi görüyorum. Duygu durum bozukluğu var. Ayrıca motor sayesinde bu hastalığın yüzde 70 ini atlattım. Sen bakma küfür ettigime. Sinirlenmiyorum ve takmiyorum hicbiseyi kendi kendime konuşuyorum hepsi o

MotorKafa
07 Mayıs 2015, 17:01
Abi HD izleniyor yazmışsın da bunu hd izlesek ne izlemesek ne:cherry:

Murat.K.
07 Mayıs 2015, 17:03
bu gördüğüm ikinci video, açıkçası 3üncüsünü seyretmeye niyetim yok çünkü sürekli küfür var... yukarıda ağız alışkanlığı diye belirtmişsiniz. rahatsız edici bir alışkanlık değil mi?

ardacik
07 Mayıs 2015, 17:13
Haha koptum ya :))