PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkese selamlar aranıza yeni katıldım

Derwisch
05 Mayıs 2015, 01:34
Herkese selamlar arkadaşlar ,
Bugün aranıza yeni katılmamın sevincini yaşıyorum,

Bugün gidip motomax tan kıyafet ve kask aldım montumdan çok memnun hissediyorum fakatttt,

kask olarak ARIGA açık vizörlü kask aldım eve gelip forum sitelerini gezdikçe moralim bozuldu. Hiç iyi şeyler söylenmediğine şahit oldum. Sizce de pişman olmalımıyım

Bana bu konuda görüş ve önerileriniz olursa çok sevinirim ve önemserim.

Şimdiden herkese saygılarımı sunarım. Yorumlarınızı merakla bekliyorum......

Teşekkürler

beko12345
05 Mayıs 2015, 02:08
Anladığım kadarı ile açık kask almışsınız.

Eğer kendinizi seviyorsanız onu geçtim etrafınızdakileri üzmek istemiyorsanız acilen bir fullface ( kapalı) kask alın.

Gidipte çene açılır kask alıp sürekli çene açık gezmeninde bir mantığı yok.

Açık kask korumaz mı ? Evet bir nebze korur ama düşüş yaşadığınızda çene kısmımızdan çok büyük hasarlar almanız olası.

Cronos
05 Mayıs 2015, 02:26
Hoş geldiniz :bestmt:

Macit250
05 Mayıs 2015, 03:17
Sıkıntı yok zaten hergün 5 tane aranıza yeni geldim diyen,bir daha foruma girmeyen trollerle dolu burası.

yanakadam
05 Mayıs 2015, 03:29
Ben LS2 den sonra, nolan n86 kullanıyorum müthiş rahat ve kaliteli hissettiriyor. Shark testlerinde ilginçtir ls2 hatta açık nolan kasklardan daha yüksek puan alıyor. Anlamış değilim :)
Alırken de sordum du bunu boşa mı para veriyoruz diye? Clio var volvo s60 var ikisi de araba gibi bir cevap almıştım :D

Açık kasklarda çeneden yüzden alınan darbelerde çene dağılıyor diyenler de var, hiç bir şey olmadı diyenlerde. Ama kaza bir kere yapılıyor....

redlion999
05 Mayıs 2015, 04:19
Ben LS2 den sonra, nolan n86 kullanıyorum müthiş rahat ve kaliteli hissettiriyor. Shark testlerinde ilginçtir ls2 hatta açık nolan kasklardan daha yüksek puan alıyor. Anlamış değilim :)
Alırken de sordum du bunu boşa mı para veriyoruz diye? Clio var volvo s60 var ikisi de araba gibi bir cevap almıştım :D

Açık kasklarda çeneden yüzden alınan darbelerde çene dağılıyor diyenler de var, hiç bir şey olmadı diyenlerde. Ama kaza bir kere yapılıyor....

Şimdi araya girmek gibi olmasın ama n86 kullanan 2 arkadaşım var ikisi de xj6 kullanıyor.. n86 nın tek artısı sesin diğer kasklara göre daha az olması diyebilirim(en azından shark speed r dan az).. Yüksek hızlarda yüzüme yapışıyor dediklerini çok duydum.. Bu fiyata polikarbonat kask olması da bir -..

Bende ve diğer 2 arkadaşımda shoei gt-air var ve hepimiz memnunuz.. Size önerim madem vfr niz var ya gt-air yada schuberth s2 almanızdır.:cat:

CompanERROR
05 Mayıs 2015, 09:43
Miraba aranıza yeni geldim ve şimdide gidiyorum By

Derwisch
05 Mayıs 2015, 23:54
ben öyle değilim

bak bugünde girdim

yarında giricem

her gün buradayım artık

Onurhan D
06 Mayıs 2015, 00:20
Hoşgeldin.
Açık kask kullanma ayrıca ariganın kaliteli olduğuda söylenemez
kaskını değiştir full face bi kask al.Kask alırken güvenlik serti
fikalarını da göz önünde bulundur.

Oldjack
06 Mayıs 2015, 11:26
hoşgeldin. Açık kask başlı başına bir sorun tabiki ama hepimiz zaman zaman bir takım hatalar yanlış ekipmanlar alabiliyoruz.

Tİme_shİft42
06 Mayıs 2015, 11:29
Ürün değişimi yap ebat olark küçük rüzgar sesi fazla almayan hafif kullanışlı kapalı kask al ucuza kaçma konfora etkisi büyük kim bilir kaç sene kullancan :)