PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ehliyet alma islemlerinde yas

CxAnKACx
04 Mayıs 2015, 21:19
Iyi aksamlar herkese, abilerim sinavimi gectim yarin ehliyetimi almak icin emniyete gidecegim ancak soyle bir merakim var 17 yasindayim ben. Zamaninda kimlik fotografi degistirmek icin gittigimde bile degistirmemislerdi 18'den kucugum diye simdi yarin ben tek basima gitsem ehliyet alabilir miyim yoksa bir buyugum ile mi gitmek lazim?

MrNobody
04 Mayıs 2015, 22:01
Valla ben 17 yaşımda aldım ehliyeti tek gittim anan baban nerde diye soran olmadı bence tek gitsen sorun olmaz yani

kubilay1994
04 Mayıs 2015, 22:01
Iyi aksamlar herkese, abilerim sinavimi gectim yarin ehliyetimi almak icin emniyete gidecegim ancak soyle bir merakim var 17 yasindayim ben. Zamaninda kimlik fotografi degistirmek icin gittigimde bile degistirmemislerdi 18'den kucugum diye simdi yarin ben tek basima gitsem ehliyet alabilir miyim yoksa bir buyugum ile mi gitmek lazim?

ehliyet seninse büyüğünle gitmeye ne hacet git kendin göğsünü gere gere al ehliyetini gel

Mengu16
04 Mayıs 2015, 22:52
Ben de 17 yaşında aldım A2'yi kursundan, sınavına, emniyette kart çıkarttırmasında hiç bişeyde velini falan çağırmana gerek yok. Sadece sanırım kendi adına motosiklet satın alamıyosun.

CxAnKACx
04 Mayıs 2015, 23:33
Cok tesekkurler ben de tek basima alicam iste de malum kimlik fotografi degistirirken bile veli istedikleri icin sorayim dedim. Hayirlisiyla yarin aliyorum o zaman iyi aksamlar abilerim sagolun.