PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FC MOTO İLE İLGİLİ

TolgaC.
04 Mayıs 2015, 14:25
Merhaba 20 haziranda belçikaya gidicem.FC Moto'nın Aachenda mağzası var.Belçikaya çok yakın.İnternetteki fiyatlardan daha ucuza mağzadan alabilir miyim?İnternetten alsam FC Moto kuponlarıyla indirim denk gelebiliyor.Öyle daha mı ucuza gelir.Mağzasından alışveriş yapan veya bilgisi olan varsa bilgilendirirse çok sevinirim.İyi forumlar.

atoprak
04 Mayıs 2015, 14:49
Genellki Fc Moto ile ilgili olan konulara yazıyorum.
Özellikle kask alırken dikkat edin, yüksek oranda indirim uygulanmış kasklardan uzak durum.
Ben site üzerinden soru sorarak bir kaç kaskın üretim tarihlerini öğrendim, genelde oldukça eskilerdi (2010-2011) ...

Sorunuzun cevabı olmayabilir ama bir tavsiye işte :)

TolgaC.
04 Mayıs 2015, 14:53
Genellki Fc Moto ile ilgili olan konulara yazıyorum.
Özellikle kask alırken dikkat edin, yüksek oranda indirim uygulanmış kasklardan uzak durum.
Ben site üzerinden soru sorarak bir kaç kaskın üretim tarihlerini öğrendim, genelde oldukça eskilerdi (2010-2011) ...

Sorunuzun cevabı olmayabilir ama bir tavsiye işte :)

Dikkate alıcam dediğinizi teşekkür ederim :)

metinkilic
04 Mayıs 2015, 16:43
En azından kargo parasından kurtulmuş olursunuz. Özellikle indirimdeki ürünlerini takip edin ve mağazada bakın bence. FC moto dan kask hariç çok alışverişim oldu, hiç bir sıkıntı yaşamadım. Keşke imkanımız olsa da bizde mağazalarında gezebilsek.

COQ
04 Mayıs 2015, 17:04
Belçika'nın neresine gidiyorsun?
Bir sürü mağaza var FC Moto ile uğraşmana gerek yok.

TolgaC.
04 Mayıs 2015, 18:46
En azından kargo parasından kurtulmuş olursunuz. Özellikle indirimdeki ürünlerini takip edin ve mağazada bakın bence. FC moto dan kask hariç çok alışverişim oldu, hiç bir sıkıntı yaşamadım. Keşke imkanımız olsa da bizde mağazalarında gezebilsek.

Kargo parası aşağı yukarı ne kadar tutuyor ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:40 ----------

Belçika'nın neresine gidiyorsun?
Bir sürü mağaza var FC Moto ile uğraşmana gerek yok.

Belçikada Namurda kalıcam.Ordan Brüksel,Gent,Brugge,Amsterdam,Köln en son Parise gidicem.En ucuz nerde alışveriş yapabilirim?

COQ
05 Mayıs 2015, 15:11
Bana yakin bir sehre geliyorsun.
Gelme tarihin yaklasinca özel mesaj at sana telefon numarami göndereyim.
Burda yardimci oluruz insallah istedgin gibi bir kask da buluruz.

TolgaC.
06 Mayıs 2015, 00:45
Bana yakin bir sehre geliyorsun.
Gelme tarihin yaklasinca özel mesaj at sana telefon numarami göndereyim.
Burda yardimci oluruz insallah istedgin gibi bir kask da buluruz.

Teşekkür ederim.Gelmeden önce mesaj atarım size.