PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Montumu aldım ama sevinemedim.

hakanens
02 Mayıs 2015, 23:12
Motomax dan montumu aldım ama hiç sevinemedim. Düşündüğüm rakamdan 120 lira daha fazla para çıktım. Giydiklerimin içinde en rahatı buydu bu yüzden paraya kıydım ama bu para beni ilerleyen zamanda zorlayacak gibi. Düşündüğüm montların giydiğimde hiç bu kadar rahatsız edeceğini düşünmemiştim. Hareket ederken bile çok sıkıntı yaşadım. İçlerinde en rahatı şu an aldığım mont.

http://www.motomaxonlineshop.com/4riders-dublin-ceket-pmu3173

XuRTo
02 Mayıs 2015, 23:56
Hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin bu da geçer arkadaş sakın üzülme :)

hakanens
02 Mayıs 2015, 23:59
Teşekkür ederim arkadaşım. İnşaallah geçer. Her aldığım şeyde böyle psikolojik çöküntü yaşıyorum.

Enes Bakır
03 Mayıs 2015, 00:00
tasarım olarak güzel bir mont hayırlı olsun.

XuRTo
03 Mayıs 2015, 00:03
Teşekkür ederim arkadaşım. İnşaallah geçer. Her aldığım şeyde böyle psikolojik çöküntü yaşıyorum.

varsa çoluk çocuğuna ailene sorumluluğunu taşıdığın kişilere verdiğin değerdendir kalitendendir

SuleymanE
03 Mayıs 2015, 00:05
1 ay sonra keşke 100 lira fazla vereydim de diğer montu alaydım diyeceğine beğendiğin montu alarak doğru bir tercih yapmışsın.
Ayrıca aldığın montu motomax mağazasında arkadaşıma denemiştik. Parasına göre gayet güzel bir mont. Motomax kampanyasını yakalasaydın daha ucuza alman mümkün olabilirdi tabi. Yüzde 30 luk indirim vardı bi ara.
Keyifle kullan işte, dünya malı dünyada kalır, fazla düşünmeye de gerek yok.

hakanens
03 Mayıs 2015, 00:19
varsa çoluk çocuğuna ailene sorumluluğunu taşıdığın kişilere verdiğin değerdendir kalitendendir

XuRTo var evet bir küçük kızım var. Herşeyin elimden gelen hep en iyisini yapmaya çalışıyorum. Yoktan var ediyorum yinede yapıyorum ama eşimle aile konusunda hep ters düşüyorum. Sonumuz hayır olsun artık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

tasarım olarak güzel bir mont hayırlı olsun.

Tasarım olarak içlerinde en güzeli ve en rahatı bu montdu. Teşşekkür ederim. Daha iyisi sizlere olur inşaallah.

XuRTo
03 Mayıs 2015, 00:19
XuRTo var evet bir küçük kızım var. Herşeyin elimden gelen hep en iyisini yapmaya çalışıyorum. Yoktan var ediyorum yinede yapıyorum ama eşimle aile konusunda hep ters düşüyorum. Sonumuz hayır olsun artık.

allah bağışlasın benim ellerinizden öper iki tane var biri 3 biri 2 yaşında
sorunlar düzelir inşallah

Mexico
03 Mayıs 2015, 00:20
Hayirli olsun. Şöyle dusun daha ucuz olan mont daha erken yipranip eskirdi. Oysa sen daha uzun ömürlü aldin belkide. Olaya iyi yanindan bak. İyi gunlerde kullan :)

hakanens
03 Mayıs 2015, 00:34
1 ay sonra keşke 100 lira fazla vereydim de diğer montu alaydım diyeceğine beğendiğin montu alarak doğru bir tercih yapmışsın.
Ayrıca aldığın montu motomax mağazasında arkadaşıma denemiştik. Parasına göre gayet güzel bir mont. Motomax kampanyasını yakalasaydın daha ucuza alman mümkün olabilirdi tabi. Yüzde 30 luk indirim vardı bi ara.
Keyifle kullan işte, dünya malı dünyada kalır, fazla düşünmeye de gerek yok.

Kampanyayı kaçırdım çünkü o aralar alcak gücüm gerçekten yoktu. Bir süre bekledim yine kampanya olur belki diye ama artık şu ara motora sık bindiğim için fazlada beklemek istemedim.
Bu mont emin olun tekstil montların hepsini denedin an rahatı diyebilirim size. Birde beyaz gibi olan bir mont vardı o da rahattı. Diğerleri sanki seni alçıya almışlar gibi his veriyordu bu yüzden onlarda rahat edemeyeceğimi düşündüm.
Dediğiniz olayı ilerde kesinlikle yaşayacaktım. Kesinlikle diyecektim 100 lira daha fazla vereydimde onu alaydım diye ama nedense şimdi fazla verdim diye sıkıntıya düştüm bir türlü rahatlayamadım. Sizlerle derdimi paylaşmak istedim.
İnşaallah keyifle, ağız tadıyla, sizlerle birlikte kullanırım diyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:26 ----------

allah bağışlasın benim ellerinizden öper iki tane var biri 3 biri 2 yaşında
sorunlar düzelir inşallah

İnşaalah düzelir tek temennim ilk önce sağlık sonra huzur ve mutluluk allahtan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

Hayirli olsun. Şöyle dusun daha ucuz olan mont daha erken yipranip eskirdi. Oysa sen daha uzun ömürlü aldin belkide. Olaya iyi yanindan bak. İyi gunlerde kullan :)

Kumaş yapısı olarak 600D sürtünmeye dayanıklı polyesterden imal edilmiş. Sürtünme noktalarında 900D kullanılmış. Hava alabilirliği yüksek. Diğerlerinden gerçekten kaliteli ve hareket kabiliyeti yüksek bir mont. Uzun süre kullanabileceğimi düşünüyorum bunu kısmetse artık.
Teşekkür ediyorum daha iyisi daha kalitelisi sizlerin olsun inşaallah.

Berkay*
03 Mayıs 2015, 00:59
Bana da oluyor. Ben kendimde acaba yanlış mı yaptım daha iyisini veya daha ucuzunu mu alsaydım diye düşündüğüm için olduğunu sanıyorum. Sonra ise her seferinde aldığıma memnun oluyorum. İyisini almışsam hiç sorun çıkarmıyor. Ucuzunu almışsam fiyatına göre iyi idare ediyor.

yanakadam
03 Mayıs 2015, 10:46
Motor giyiminde %30 indirim olmayan birşey görmedim ben daha :)
Çok güzel tasarımı. Ama rahat mont için sanırım 1000 tl üzerlerine çıkmak lazımdır?

hakanens
03 Mayıs 2015, 12:57
Bana da oluyor. Ben kendimde acaba yanlış mı yaptım daha iyisini veya daha ucuzunu mu alsaydım diye düşündüğüm için olduğunu sanıyorum. Sonra ise her seferinde aldığıma memnun oluyorum. İyisini almışsam hiç sorun çıkarmıyor. Ucuzunu almışsam fiyatına göre iyi idare ediyor.

Kafamda bir model vardı. Ona odaklanmıştım, denedim ama içinde hareket edemedim. Başka modelleri denedim içlerinde yanlızca birinde rahat ettim onunda fiyatı bana göre yüksekti. Oldukca düşündüm taşındım diğer modelleri tekrar tekrar yine denedim denedim denedim olmadı. Kendi kendime dedim mağaza görevlisi şimdi bana çatacak. Yine onu giydim dedim son ne olur ben alıcıyım dedim :) bişey yapamayız fiyatta dedi. Dedim önümüzdeki ay alsam acaba kalırmı bedeni falan dedim. Belli olmaz dedi. Kısmet dedim. Bıraktım çıktım dışarı motorun başına gittim düşündüm düşündüm düşündüm yine geldim dedim ben bu montu alayım bari. Aldım giydim çıktım. Buruk bir sevinme hissi vardı üzerimde. Ne olduğunu anlamadan eve geldim.Oysa ki daha gezecektim hava çok güzeldi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:55 ----------

Ama o buruk sevinme ile eve geri döndüm.

hakikiteker
03 Mayıs 2015, 13:39
Motor giyiminde %30 indirim olmayan birşey görmedim ben daha :)
Çok güzel tasarımı. Ama rahat mont için sanırım 1000 tl üzerlerine çıkmak lazımdır?

Benim kullandığım mont yaklaşık 700TL ama ben daha rahat bir mont olabileceğini düşünmüyorum. Deneyip bakmak lazım aslında, başında her saniye soru sormayan bir satış elemanı olmadan :mrgreen:

hakanens
03 Mayıs 2015, 22:30
Ben tek bir monta şayet 1000 lira verseydim depresyona girerdim birdaha da çıkamazdım. Kullandığım motora göre aldığım mont fazla bile ama benim için rahat olması önemliydi elbet. 4 riders ta da en rahat mont aldığım mont diyebilirim arkadaşlar birde beyaz endurocu tarzı bir mont var o da çok rahattı. Deneyip güvenle alabilirsiniz. Melzeme kalitesi olsun işçilik olsun güzel bir ürün çıkartmışlar. Hala düşünmekteyim motoruma göre fazlamı gelecek bir ürün aldım diye..