PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : -Centilmen motorcu- tebessüm ettim

emrb
02 Mayıs 2015, 22:51
video başlarken bandik atacak zannettim ama öyle olmadı :)

https://www.facebook.com/Dezibels/videos/vb.247963758675163/536738499797686/?type=2&theater

Ezio41
02 Mayıs 2015, 22:58
İstemsizce tebessüm ettim bende ... :)

hakanens
02 Mayıs 2015, 23:14
Bence kız arkadaşı. Yoksa öyle her elverenin elini tutacaksa işi var :mrgreen:

ZamboKage
03 Mayıs 2015, 00:15
Hemen ktm alıyoruz supermoto bi grup kuruyoruz kafaya bi airoh cross kaskı bi gopro arkaya metal şarkı takılalım kızlarda süper ya burda öyle kız olsa emin ol bende öyle centilmen olurdum :))

Mitoqondri
03 Mayıs 2015, 00:23
Offff yürü git beeee slk :S :S :S :S

Bizde olsa alacağın tepki bu olur.. :mrgreen: İstediğin kadar KTM al kask al gopro al.. :)

Berkay*
03 Mayıs 2015, 00:31
Hemen ktm alıyoruz supermoto bi grup kuruyoruz kafaya bi airoh cross kaskı bi gopro arkaya metal şarkı takılalım kızlarda süper ya burda öyle kız olsa emin ol bende öyle centilmen olurdum :))

Kıza göre centilmen olucaksan işimiz var. :D

Not: Sayfanın ismi kızın kolunda yazıyor. Yani kız tanıdık. :D

SuleymanE
03 Mayıs 2015, 00:36
İşte daha sık görmeyi arzu ettiğimiz gayet masumane ve güzel bir jest.
Ha bizim ülkede zor. neden mi? paten kullanan kız bulacan da, el uzatacan da, seni yanlış anlamayacak da, yürü git pis sapık demeceyecek de...
zor yani. :)

turbocharge
03 Mayıs 2015, 00:41
Bence kız arkadaşı. Yoksa öyle her elverenin elini tutacaksa işi var :mrgreen:

Çok iyi niyetli düşünüyosun:) Avrupa daha rahat böyle konularda...
Bide kızın tepkisinden anlaşılıyor, oğlanı tanımıyor bence :)

Oldjack
03 Mayıs 2015, 01:08
kaydedelim gerçekten düşüyomuş.

ZamboKage
03 Mayıs 2015, 01:25
Kıza göre centilmen olucaksan işimiz var. :D

Not: Sayfanın ismi kızın kolunda yazıyor. Yani kız tanıdık. :D

Ben kıza göre muammele yapıyorum ya cidden :D gerçi bizim ülkedede azıcık güzel kız azıcık baktılarmı hemen hepsi ego kasıyor ama yapacak birşey yok :)biz el uzatsak ay sapık var .s.s.s der bide orda linç oluruz :)

Berkay*
03 Mayıs 2015, 01:30
Ben kıza göre muammele yapıyorum ya cidden :D gerçi bizim ülkedede azıcık güzel kız azıcık baktılarmı hemen hepsi ego kasıyor ama yapacak birşey yok :)biz el uzatsak ay sapık var .s.s.s der bide orda linç oluruz :)

Ego olmasında, özgüven olsun o zaman iyi olur. Ego'lu insan... :farao:

El uzatsak ay sapık demezler ya abartmayalım. Yani demezler heralde. :silent: İnşallah demezler. Yoksa derler mi? :D

ZamboKage
03 Mayıs 2015, 01:40
Ego olmasında, özgüven olsun o zaman iyi olur. Ego'lu insan... :farao:

El uzatsak ay sapık demezler ya abartmayalım. Yani demezler heralde. :silent: İnşallah demezler. Yoksa derler mi? :D

Dostum demezlermi ya ben burda sevgilim önden gidiyordu süpriz yapayım diye arkasından koşup elini tuttum esnaf ayaklandı öldüreceklerdi beni :D

beko12345
03 Mayıs 2015, 01:41
İşte daha sık görmeyi arzu ettiğimiz gayet masumane ve güzel bir jest.
Ha bizim ülkede zor. neden mi? paten kullanan kız bulacan da, el uzatacan da, seni yanlış anlamayacak da, yürü git pis sapık demeceyecek de...
zor yani. :)

En zoruda elini uzatan(videodaki motorsiklet sürücüsü) musamane insan bulmak günümüz türkiyesinde ...

Oldjack
03 Mayıs 2015, 01:43
Dostum demezlermi ya ben burda sevgilim önden gidiyordu süpriz yapayım diye arkasından koşup elini tuttum esnaf ayaklandı öldüreceklerdi beni :D

bende lise yıllarında otobüste oynaşan bir çift görmüştüm. İşte liseli olmanın verdiği merakla olaya baştan sonra şahit oldum, çocuk kıza sarılıyo falan kız trip atıyo oralı olmuyo öyle bir durum var. Karadenizli amcanın ha senin burada dişlerini dökerim demesi ve galyana gelen bir kaç kişiden sonra çocuğu otobüsten attılar ve ne kız nede erkek, sevgilim o benim diyemedi.

ZamboKage
03 Mayıs 2015, 01:45
bende lise yıllarında otobüste oynaşan bir çift görmüştüm. İşte liseli olmanın verdiği merakla olaya baştan sonra şahit oldum, çocuk kıza sarılıyo falan kız trip atıyo oralı olmuyo öyle bir durum var. Karadenizli amcanın ha senin burada dişlerini dökerim demesi ve galyana gelen bir kaç kişiden sonra çocuğu otobüsten attılar ve ne kız nede erkek, sevgilim o benim diyemedi.

O zaman welcome to Turkey :D zihniyet bilader sanki kendileri gençliklerinde hiç kızlara bakmamış laf atmamışlarda yaşlanınca biraz sütten çıkma ak kaşık olu veriyorlar hepsi kıskançlık zamanında yapamadılarsa onun gıcıklığına yapıyorlar biz yapamadık onlarda yapamasın diye :D

Berkay*
03 Mayıs 2015, 01:49

Gülmekle birlikte üzüldüm aslında. Sonra b*k yoluna gitti niyazi derdik arkandan.

ZamboKage
03 Mayıs 2015, 01:54
Gülmekle birlikte üzüldüm aslında. Sonra b*k yoluna gitti niyazi derdik arkandan.

O an diyebildiğim tek şey "abi vurmayın" oldu :D sevgiliyiz diyemedim adamlar anında 6 kişi oluyor ya :D ortam süper gidelim bi dükkan açalım sırf böyle olaylarda öncü dayak atmak için süper fikir :D

Mitoqondri
03 Mayıs 2015, 01:55
Hadi bu şekilde paten süren bir kız buldun, hadi sende şekilsin motorun yerinde kask kamera vs. elini uzattın, hadi kızda kezban değil gayet sevimli bi kız, elinizi tuttu ve 3-5 saniye öyle gittiniz.. Türkiye şartlarında böyle bir durumda o motorcu o kızı bırakıpta gitmez telefon numarası alana kadar yapışır kalır.. Sonuna da ekler "eeee elimi tuttun sürdüm ya seni çektim ya işte" diye de ekler.. Helali olmuştur artık o onun.. :mrgreen:

ZamboKage
03 Mayıs 2015, 01:58
Hadi bu şekilde paten süren bir kız buldun, hadi sende şekilsin motorun yerinde kask kamera vs. elini uzattın, hadi kızda kezban değil gayet sevimli bi kız, elinizi tuttu ve 3-5 saniye öyle gittiniz.. Türkiye şartlarında böyle bir durumda o motorcu o kızı bırakıpta gitmez telefon numarası alana kadar yapışır kalır.. Sonuna da ekler "eeee elimi tuttun sürdüm ya seni çektim ya işte" diye de ekler.. Helali olmuştur artık o onun.. :mrgreen:

Tabiki şahsen ben direk söyliyim böyle kız elini vercek numarasını değil tc kimlik nosunu alana kadar bırakmam :DD

Mitoqondri
03 Mayıs 2015, 02:02
İşte kızlar bu yüzden kezbanlık yapıyor.. :mrgreen: Onlarda haklı doğal olarak.. :mrgreen:

ZamboKage
03 Mayıs 2015, 02:04
İşte kızlar bu yüzden kezbanlık yapıyor.. :mrgreen: Onlarda haklı doğal olarak.. :mrgreen:

Şimdi işin şakası niye kezbanlık yapsın ya nerede yazıyor doğal hakkı ? onu diyon sanane onu diyon banane varya hepsi bu instagram yüzünden abi çıktı ya instagram şimdi kızlar atıyor çapraz retrica ile fotoğraf bütün erkekler beğeniyor alıyor 300-400 beğeni aa diyorlar beni beğeniyorlar diyor ben bi kriterlerimi yükseltiyim işte yok baklavası olsun kolu balyoz gibi olsun yok öyle yok böyle sonra bizim gibi HAKKI BULUT tipli insanlar sap olarak kalıyoruz sonra tek aşkımız Motosikletimiz oluyor :D

Mitoqondri
03 Mayıs 2015, 02:19
Gece gece güldüm hocam.. :mrgreen:

ecarpar
03 Mayıs 2015, 03:08
sonra uğraş dur patenin tekeri eridi yok efendim sen her önüne gelen patenli kızın elinimi tutuyorsun, dışarda her gördüğün kıza bir şekilde yanaşmayamı çalışıyorsun..
Kız Bizimkilerdense senaryo buna gider ben diyim..