PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şimdide kedi musallat oldu

ataykaan
01 Mayıs 2015, 12:26
Geçen haftaki vahim köpek saldırısından sonra şimdide motora kedi musallat oldu.

Motoru dışarda bıraktığım için branda aldım, hemen ertesi gün brandanın altına bir kedi yerleşti, ne kadar kapatsamda (iple bile bağladım) gene bir yolunu bulup içeri giriyor.

Tecrübeli arkadaşlar karabiber dök dedi iki paket döktüm olmadı ,sarımsak koy dediler diş diş taşköprü sarımsağı koydum olmadı ,naftalin dediler döktüm ama naftalini yemiş galba ertesi gün naftalin kalmamıştı.

Motorun yanından millet burnunu kapatıp geçiyor kedi banamısın demiyor.

Kedi besleyenler sahiplenmiş dediler, sahiplenirmiş kediler. Pis kokudan bende binemiyorum artık motora. anahtarıda bırakıcam üstünde alsın gezsin mk kedisi.

Carbondioxid
01 Mayıs 2015, 12:28
iyi güldüm , Allah'ta seni güldürsün emi:mrgreen:

Oldjack
01 Mayıs 2015, 12:33
hep bu kediler trafoya girer motora girer ve engelleyemezsin.

Ali1903
01 Mayıs 2015, 12:35
Kahkaha attım sabah sabah. Cok yaşa 😀

EldekiDebryj
01 Mayıs 2015, 12:36
Üşüyodur belki bırak girsin napicak ki kedicik diske filan işemiyorsa :))) yazik

leokaplann
01 Mayıs 2015, 12:39
Ataykaan kardeş kedi artık sahiplenmiş senin motoruds korur : ) sen ona arada yemek falan ver önümüz yaz motorun yanına su da koy :cherry: Allah kaza bela vermesin

Onurhan D
01 Mayıs 2015, 12:42
anahtarıda bırakıcam üstünde alsın gezsin mk kedisi.

Valla acayip güldüm :queen:

XuRTo
01 Mayıs 2015, 12:43
Yiyecek mi motorunu bırak hayvan girsin belli ki üşüdüğü için giriyor biz insanlar çok zalimiz

LifeisBike
01 Mayıs 2015, 12:45
Üşüyodur belki bırak girsin napicak ki kedicik diske filan işemiyorsa :))) yazik

Koltukta tırnaklarını törpülüyor, bi yerden sonra selede 1.200.000 bin delik oluşuyor.

Uykusuzcorap
01 Mayıs 2015, 12:47
Hocam ben kedi besliyorum. Sirkeli su dök 1-2 damla. Bir daha gelmez.

Oguz K.
01 Mayıs 2015, 12:59
Nerede yaşıyorsunuz..yakın çevrede hiç trafo yok mu?

oznkrçm
01 Mayıs 2015, 13:02
Bırakın hayvancağızi rahat bir yatak bulmuş yatsın ;) Benim motoru da sahiplenen bir kedi var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:59 ----------

Koltukta tırnaklarını törpülüyor, bi yerden sonra selede 1.200.000 bin delik oluşuyor.

İlk kez duyuyorum valla kediler genelde deri,sünger tarzı yumuşak yerlerde pek tırnak törpülemez ama ilginç (evde bir canavarım var oradan biliyorum)

LifeisBike
01 Mayıs 2015, 13:05
Bırakın hayvancağızi rahat bir yatak bulmuş yatsın ;) Benim motoru da sahiplenen bir kedi var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:59 ----------

İlk kez duyuyorum valla kediler genelde deri,sünger tarzı yumuşak yerlerde pek tırnak törpülemez ama ilginç (evde bir canavarım var oradan biliyorum)

Törpü kelimesine takılmayın, koltuğu parçalıyor kısaca.

Mitoqondri
01 Mayıs 2015, 13:06
Sesli güldüm.. :mrgreen: Benzini ortak atmayı teklif edin bir daha yanaşmaz.. :mrgreen:

oznkrçm
01 Mayıs 2015, 13:08
Tamam o zaman o bir kaplan ruhuna sahip bir kediymiş. Neyse benim motordaki kedi ya da kediler iyi huylu.

Oldjack
01 Mayıs 2015, 13:09
http://kediler.org/wp-content/uploads/2013/12/bizim-sucumuz-degil.jpg

capozzz
01 Mayıs 2015, 13:15
Yukarıya tırmancam derken seleyi, depoyu tırmalıyor. Şimdi söylemek istemediğim bir sıvı bırakıyor oraya, değdin mi 2 gün çıkmıyo adamın elinden. Kardeş sen şu klozete asılarak takılan kokular var ya, depo üstüne onlardan koy bir tane.

rs_guven
01 Mayıs 2015, 13:35
Benim de beslediğim kedi motosikletin selesinde uyurdu eskiden. Ben hiç müdahale etmedim tabi. Sadece sabahları üzerinde biraz kedi tüyü olurdu o kadar. Onu da sabah binmeden önce kuru bir bez ile silerdim.
Ta ki bir gün selede tırnaklarını temizlerken görene kadar. İki üç gün üst üste onu her üzerinde gördüğümde kızdım. Sonra bir daha da yanaşmadı. Zaten üzerinde branda yokken de yatmıyorlar. O zaman soğuk oluyor herhalde. :)

frosen
01 Mayıs 2015, 13:54
Ben de kedi besliyorum evde Hafif sirkeli su ya da alkol Bir daha gelmez.

otobeygir
01 Mayıs 2015, 14:13
Geçen haftaki vahim köpek saldırısından sonra şimdide motora kedi musallat oldu.

Motoru dışarda bıraktığım için branda aldım, hemen ertesi gün brandanın altına bir kedi yerleşti, ne kadar kapatsamda (iple bile bağladım) gene bir yolunu bulup içeri giriyor.

Tecrübeli arkadaşlar karabiber dök dedi iki paket döktüm olmadı ,sarımsak koy dediler diş diş taşköprü sarımsağı koydum olmadı ,naftalin dediler döktüm ama naftalini yemiş galba ertesi gün naftalin kalmamıştı.

Motorun yanından millet burnunu kapatıp geçiyor kedi banamısın demiyor.

Kedi besleyenler sahiplenmiş dediler, sahiplenirmiş kediler. Pis kokudan bende binemiyorum artık motora. anahtarıda bırakıcam üstünde alsın gezsin mk kedisi.

Üstad motoru yıkarken kullandığın cilalı şampuan veya cila varsa bunun kokusunada geliyorlar. Aynısı dayımın arabasına olmuştu ;)

Mamba09
01 Mayıs 2015, 14:25
Naftalini yemez, naftalin süblimleşmiştir :D

RAMİREZ
01 Mayıs 2015, 15:10
Benim sele sırf bu yüzden paralandı. Yapıcak bişey yok. her yolu denedim. Olmuyor. Hele geçen ay, Bütün mart ayı sefasını benim selenin üzerinde sürdüler. Tövbe estağfurullah... Tuttuğunu benim selenin üzerinde halletti terbiyeiz deyyus. Ama yinede kıyamıyorum. Kışın herşeye rağmen yatsınlar diyorum.

leokaplann
01 Mayıs 2015, 15:13

usta selinin üstüne kılıf yada bez gibi bişi örtersin hem sele temiz kalır hemde zarar görmez ;)

LifeisBike
01 Mayıs 2015, 15:17
usta selinin üstüne kılıf yada bez gibi bişi örtersin hem sele temiz kalır hemde zarar görmez ;)

Motosikletin üzerinde brandası olması ve ayak peglerinden ip ile bağlayıp sıkmama rağmen yaşadığım bir konudur bu. Rahatsız bir kediye denk geldiyseniz yapacak pek birşeyiniz yoktur.. Dipnot: Kapalı otoparkta oldu bunlar.

Oldjack
01 Mayıs 2015, 15:30
Benim sele sırf bu yüzden paralandı. Yapıcak bişey yok. her yolu denedim. Olmuyor. Hele geçen ay, Bütün mart ayı sefasını benim selenin üzerinde sürdüler. Tövbe estağfurullah... Tuttuğunu benim selenin üzerinde halletti terbiyeiz deyyus. Ama yinede kıyamıyorum. Kışın herşeye rağmen yatsınlar diyorum.

Buda süpermiş . http://media.memurlar.net/album/5224/72b4eb06-9fb9-e311-a7bb-14feb5cc13c9.jpg

ayzek
01 Mayıs 2015, 16:44
Kedi kopek kovucu sprey var hafta bir iki fislat tamamdir benim brandaya koprkler isiyordu surekli makinede yikiyordum baktim mikrop kapacagiz son care olarak spreyi aldim kopekler isemiyir kokudan rahatsiz oluyorlar kedi falanda geldigi yok

ahmet0021
01 Mayıs 2015, 21:40
Resim isteriz yoksa inanmam

shadowmaster
01 Mayıs 2015, 22:22
Brandayı lastiklerle gergin şekilde bağla altından giremesinler, bundan önce selenin üzerine de ayrıca bir scooter örtüsü ört. Gül gibi geçinin :)
https://imageshack.com/i/f09LWvlTj
https://imageshack.com/i/idlTH3xEj

beko12345
01 Mayıs 2015, 22:26
Pis kokudan bende binemiyorum artık motora. anahtarıda bırakıcam üstünde alsın gezsin mk kedisi.

Ahahahaha :queen::queen: