PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Soz zamlardan sonra motora ruyamızda bınecegız galıba :)

TAVCI
26 Mayıs 2006, 20:10
Fuarda SYM GTS 250 scooterı ınceledım ve bayagı hosuma gııtı.Bırde dıger markalara bakıp kıyaslayım dedım.Fuardakı fıyatı 6400 YTL ıdı.OTV zammını yedı 7150 YTL oldu.Bırde dolar arttı sımdıkı fıyatı 7680 YTL.Yanı ıkı ayda 1280 YTL zam geldı.Bız nasıl alıcaz kı bu motorları...

Syriana
26 Mayıs 2006, 20:16
malesef motorcu camiası olarak bu konularda sessiz kaldığımız sürece daha çok zam bindirirler üstümüze (özellikle ÖTV,diğer konuya bişey yapamayız zati)
ne demişler ağlamayana emzik yok....

yamahaman
26 Mayıs 2006, 20:20
abi dogru alıcının da satanında yapacagı bişe yok hep bu devlet yüzünden...:farao:

Carcharoth
26 Mayıs 2006, 20:20
Valla dostum sana katılıyorum. CBR125 alıcaktım bayiye gittim herşey ok. kredi çekmeye gidiyoruz babamla yolda aramızda geçen diyalog şu;

-Ne kredisi çekicen;
-Tüketici
-Faiz oranı ne 1,35
-s. ordan ulan hiç kafa yok sende... taşıt'ın ne kadar
-1,25 ama %80'ini veriyor...
-iyi biriktir o zaman

Tam parayı biriktirdim Ayın 10'unda maaşı alınca tamamlanacak. Dolar arttı.....
ulan hadi az kaldı dedim... Bu sefer krediler arttı 1,75 oldu..

HÜKUMET Bİ YANDAN, BABAM Bİ YANDAN, BORSA Bİ YANDAN.....:queen: :queen:

Barış Şuşut
26 Mayıs 2006, 20:31
dün cbf 250 için el sıkıştık liste fiyatı 7088 ytl ben anahtar teslim 7100 e anlaştım hatta yanında bide bellik aldım ...hondada değişen bir fiyat yok şu an ama dolar böle giderse mutlaka fiyata yansır ..1350 lerden +1500 e çıktı %10 luk artışı sineye çekmezler zaten ötv yi süsbanse etmeye çalıştılar BMW hariç ..
bu insanlarda ticaret yapıyo elbet para kazanacaklar ...bence acele etmekte fayda var

muritu
26 Mayıs 2006, 20:33
borsadan ayvayı okkalı bi şekilde yiyince aynen oldu bizim durumda ..zaten sitede de bu duruma isyan ..bende bu süreçte kendimde olan değişiklikleri fark etmeye başladım mesela motor uğruna delirilirmi ..ahh evet delirmeye başlıyorum galiba işte burada da kanırı:motoru ancak rüyasında görecekler tıklasın (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=14518)

barışcım hayırlı olsun motorun.. başlık açtınmı bilmiyorum ama ilk hayırlayan ben oldum galiba..Allah kazsız belasız kullnamak nasib etsin.:)

Barış Şuşut
26 Mayıs 2006, 20:42
barışcım hayırlı olsun motorun.. başlık açtınmı bilmiyorum ama ilk hayırlayan ben oldum galiba..Allah kazsız belasız kullnamak nasib etsin.

Açmazmıyım ..:P

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=14568