PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dokuyucu sitesi hakkında bilgi sahibi olan ?

ysfuyar
30 Nisan 2015, 19:32
abiler hayırlı forumlar dokuyucu.com sitesinden cbr 125im için fren balatası alıcam tercih etme sebebim fiyatının uygun olması şirket hakkında bilgisi olan var mı ?

Jrspawn
30 Nisan 2015, 19:36
Ben birkaç kez alışveriş yaptım ve hiçbir sorun yaşamadım ama siparişinizi vermeden önce arayarak stok durumu sorgulatmanızı öneririm her şekilde yardımcı olacaktırlar :cat:

Zuzuuw
30 Nisan 2015, 19:48
Site dizaynı beni bırakın siz kaçın diye bağırıyor :mrgreen:

mterayes26
30 Nisan 2015, 20:47
stokta olmayan ürünleri var deyip , sizi bugün yarın diye günlerce bekleten bir site 11 gün sonunda satış iptalı yaptırdım

12680
01 Mayıs 2015, 01:08
Ben çamurluk aldım ertesi gün elimdeydi gayet iyiler.

akbird
01 Mayıs 2015, 11:41
ben iş yerlerine gitmiştim bi parça almaya. Gayet düzgün adamlardı. biraz muhabbet bile ettikk.

XuRTo
01 Mayıs 2015, 11:56
abiler hayırlı forumlar dokuyucu.com sitesinden cbr 125im için fren balatası alıcam tercih etme sebebim fiyatının uygun olması şirket hakkında bilgisi olan var mı ?

gaziantep te motostar var iyidir ilk başta nereden arıyorsun diye sorarlarsa nizip de daha uygun fiyat verirler sipariş verdikten sonra gerçek adres verirsin neden nizip dedin derlerse nizipliyim dersin :) ile göre fiyat verip vermediklerini bilmiyorum ama iki sefer sipariş verdim iki sefer de bana nereden arıyorsunuz diye sormuşlardı bunun bi anlamı olmalı fiyat farkına bağladım ben