PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ağır karaktersizlik içerir....! cbr650f kusursuzmuş!!!!

ftkrblt
27 Nisan 2015, 21:42
ikinci el cbr650f ilanlarına bakarken denk geldim,34kv3639 satışta!!!
bu motorun kazadan sonraki videosunun linki:
http://www.dailymotion.com/video/x22pit9_cbr-650f-kaza_news
https://www.youtube.com/watch?v=TnZrQRwqQr0
bu da satış ilanı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-kusursuzdur-900-km-209432131/detay
benim videoda gördüğüm kadarıyla şasesi de kırıktı motorun ama ilanda kusursuz 900 kilometrede diyo.....!
videonun 5.dakika 34.saniyede plaka görünüyor,8.dakikada da sanki şase kırıkmış gibi geldi bana emin değilim gerçi ama sonuçta motor kusursuz deil,,,,

biyeybaraküs
27 Nisan 2015, 21:45
ikinci el cbr650f ilanlarına bakarken denk geldim,34kv3639 satışta!!!
bu motorun kazadan sonraki videosunun linki:
http://www.dailymotion.com/video/x22pit9_cbr-650f-kaza_news
https://www.youtube.com/watch?v=TnZrQRwqQr0
bu da satış ilanı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-kusursuzdur-900-km-209432131/detay
benim videoda gördüğüm kadarıyla şasesi de kırıktı motorun ama ilanda kusursuz 900 kilometrede diyo.....!
videonun 5.dakika 34.saniyede plaka görünüyor,8.dakikada da sanki şase kırıkmış gibi geldi bana emin değilim gerçi ama sonuçta motor kusursuz deil,,,,

adamsın bunları teşhir etmek güzel 3 motorum ve hepsi sıfır oldu herhalde bu yüzden cbr 250 mi satarken bütün kusurlarını (olduğu yere düşmüştü sinyalin değiştiğini ,kuyruğundaki çiziği ,egsoz korumasındaki çizikleri ,debriyaj maneti yamuktu sattıktan sonra yenisini verdim servis elemanın yanında değiştirdi ) ilana yazdım ve satarken gösterdim ama herkes böyle değil

videoda yabancı gelmedi sanki forumda daha önce görmüştüm

oenaj
27 Nisan 2015, 21:49
Zaten daha 1000-2000 km de satılan motorlara hep şüpheyle bakıyorum,

MrNobody
27 Nisan 2015, 21:50
5 dakikadır düşünüyorum ne yazsam diye insaf o kadar çabala emek ver 26 bin liranı çöpe at

beko12345
27 Nisan 2015, 21:51
Açıklamaya bak. Zaten ilan bağırıyor resmen "beni geç" diye.

"Yosimiro egsozu vardır 900 km dedir 0 gibi"

Kendi adıma teşekkür ederim.

ELque
27 Nisan 2015, 21:53
Hocam o motor zaten sıkıntı baksana 2014 model 900 km de ve üzerinde Yosimiro ekzost var o adam Allah bilir ne yaptı diyecektim video zaten kanıtı olmuş.Dikkatiniz takdire şayan.

ftkrblt
27 Nisan 2015, 22:06
bu devirde bilmediğin görmediğin,yanında yörende olmayan kimseden ikinci el vasıta alınamayak mı? biz insanlar ne kadar kötüyüz yaw,bu aracın tramerde kaydı yoksa,cepten tamir ettirildiyse imkanı yok herkes anlayamaz kazalı olduğunu,birçok usta bile anlamaz bence,,

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

bu arada satan arkadaşta durumdan habersiz olabilir mi diye de düşünmüyor da değilim,ancak buralardaysa öğrenmiştir sanırım.kusura kalmasın.

Shamy
27 Nisan 2015, 22:15
Ciğeri sağlam makina, Hastasından, nokta hatasız. sadece olduğu yerde yatması var. motora hertürlü kefilim :mrgreen:

-ZERO-
27 Nisan 2015, 22:20
bi de rodajı itinayla yapılmış :cherry:

tamerozkul
27 Nisan 2015, 22:25
Vay be ne üçkağıtçılar var arkadas tesekurler

MotoGlock
27 Nisan 2015, 22:27
bunun gibiler yüzünden 0 motor almaya mahkum kalıyoruz

< iLk@yy >
27 Nisan 2015, 22:38
valla raphae1 nickli arkadaşımızın motorunun üzerinden 2 araba geçtikten sonra ( buzlanma nedeni ile yolun kenerına sağ sağlim çekebildikten sonra )
şasede yamuk ve grenaj olarak ön camdan sağlam bir parça kalmamış olmasına rağmen sadece olduğu yerde düşmesi var denerek toplanıp ilana konulmuştu

motorda er6f'ti 1 önceki kasadan vardı eskiden :)

sedat_57
27 Nisan 2015, 23:06
sol tarafın resimleri yok zaten demekki eskiye ait izler varki koyulmamış :)

Mengu16
27 Nisan 2015, 23:18
Sıfır ölü gibi :cherry: rodajı yerde sürttürerek yapmışlar :cherry:

hayko5
27 Nisan 2015, 23:19
Nasıl buldun nasıl yaptın dostum bunu

tyrung
27 Nisan 2015, 23:21
Egzoz sanki başka bi motorunmuş uydurulmuş gibi :) Eski tip bir egzoz.
Ayrıca çıkmacıdan motormu alınır :D Diğer ilanlarına baksa millet direkt anlaşılıyor.

K4NuNi
27 Nisan 2015, 23:27
O kazadan ders almayıp hala insanları dolandırmaya çalışıyorsun ya kardeşim. Ne desem bilemedim ki... (sesli düşünüş.)

Mitoqondri
27 Nisan 2015, 23:35
adamsın bunları teşhir etmek güzel 3 motorum ve hepsi sıfır oldu herhalde bu yüzden cbr 250 mi satarken bütün kusurlarını (olduğu yere düşmüştü sinyalin değiştiğini ,kuyruğundaki çiziği ,egsoz korumasındaki çizikleri ,debriyaj maneti yamuktu sattıktan sonra yenisini verdim servis elemanın yanında değiştirdi ) ilana yazdım ve satarken gösterdim ama herkes böyle değil

videoda yabancı gelmedi sanki forumda daha önce görmüştüm

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/124572-2014-honda-cbr-650f-yeni-20.html

Daha önce paylaşıldı hocam link burada.. :cat: Bende hatırlıyordum.. Buldum şimdi bakabilirsiniz..

Zell
27 Nisan 2015, 23:38
O kazadan ders almayıp hala insanları dolandırmaya çalışıyorsun ya kardeşim. Ne desem bilemedim ki... (sesli düşünüş.)

Hasarlı halde satmış olabilir sahibi. İlanı veren galerici sanırım. Onlarda da çok oluyor böyle üçkağıtçılık. Belki eski sahibinin haberi bile yoktur bilemeyiz.

Mitoqondri
27 Nisan 2015, 23:40

Hocam büyük ihtimalle motor perte ayrıldı sanayici biride yaptı zaten motorun bulunduğu yer sanayi gibi bir yer.. Adamda temiz diye satıyor..

Uğur
27 Nisan 2015, 23:43
Sabit bi ifşa başlığı olmalı.
Bu nedir arkadaş !

ftkrblt
27 Nisan 2015, 23:48
bu video daha önce sitede yayınlandı,ben plakayı kaydetmiştim bugünde ilandaki plaka tanıdık gelince kontrol ettim,aynı plaka çıktı,heralde farklı motorlar deildir,plaka aynı,marka-model renk aynı,

shooter1
28 Nisan 2015, 00:07
alem .... olmuş
ifşa için tebrik ederim::alkiis::

efendy06
28 Nisan 2015, 00:27
Sabit bi ifşa başlığı olmalı.
Bu nedir arkadaş !

Uğur bey,

Sizin de bahsetmiş olduğunuz sabit ifşa başlığının açılmasını sizin nezdinizde forum yönetiminden arz/rica ederim.

Sepetçioğlu
28 Nisan 2015, 00:33
addjsdjsjflajasf ::eviiil::

abeciMotoru
28 Nisan 2015, 01:02
alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun :D
kaç kaççç.

sefasahin
28 Nisan 2015, 01:33
Günün özlü sözü; Alana şimdiden hayırlı olsun,
sadece olduğu yerde yan yatması var,
ciğeri sağlam makina,
motoruna anahtar değmemiş,(hadi 10 bin km altında olsa eyvallahta 70-80 binde motorlara yazıyolar ona ayar oluyorum.Kardeşim hiçmi balata değişmedi.Hiçmi serviste hiçbiyeri kontrol edilmedi.
Bu tarz ilanları görünce kapatıyorum direk.Yaklaşık bir yıldır cbf600,fazer6 gibi motorları takip ediyorum.geçen kış sezonunda sahibinden 60-70binde satılık motorlar şimdi galeride 30-40bin kmde satılıyor.Ama bu son çıkan yasalarla her ne kadar km düşük araçlar geri iade edilebilsede cezalar caydırıcı değil.Hapis cezası gelse kökünden çözülür bu sorunlar.

mhmtesk
28 Nisan 2015, 02:08
abi yakın çevreden tanıdık motor olcak illa başka bi seçenek yok :pl:

zerzura
28 Nisan 2015, 07:24
Yamuk şasi takıntısı olan aramasın. Ölücüden biniciye.

Terapist
28 Nisan 2015, 08:23
Bu başlık BURAK OTOMOTİV diye açılmalı kendileri teşhir edilmeli.

mgora
28 Nisan 2015, 08:32
Motoru satan kişi çıkmacı bir firma muhtemelen motor perte ayrıldı , sonrasında alınıp yaptırıldı.Arabada hasar kartı , pert vb belirtilir ama motor bu satılır demişlerdir(savunma amaçlı söylemiyorum savunulacak tarafı yok).

atillatopal9
28 Nisan 2015, 08:33
Kaza yaptığında bu adamın konusu açılmıştı. çok üzülmüştüm. geçmiş olsun dileklerimide ilettim. ama şimdi pişmanım. bazılarının Allah cezasını veriyor.

MotorKafa
28 Nisan 2015, 08:36
Kaza yaptığında bu adamın konusu açılmıştı. çok üzülmüştüm. geçmiş olsun dileklerimide ilettim. ama şimdi pişmanım. bazılarının Allah cezasını veriyor.

Dümdüz düşünmeyin arkadaş

bilginozi
28 Nisan 2015, 08:43
Yalnız motoru harbiden çok iyi toplamışlar. Son haline bakan bu motor kaza yapmış diyemez.

OnurTr
28 Nisan 2015, 09:04
Açıklamayla ve video linkini de kopyala-yapıştır yaparak sahibinden.com' şikayet edelim...Emek hırsızlığına bir nebzede olsa engel olmaya çalışalım...

Serk21
28 Nisan 2015, 09:11
Plakayı sorgulama şansı olan var mı? yaralanmalı trafik kazası,ambulans,polis,çekici işe karışmış ta hiç kayıt olmamış mı? Yok arkadaş harbiden gidin sıfır km alın bu ne pis bi piyasa.. İyi ki hepimiz müslümanız yoksa işimiz çok zordu =)

atillatopal9
28 Nisan 2015, 09:12
Dümdüz düşünmeyin arkadaş

doğru haklısınız hocam fakat,
şöyle düşünelim. 28,000 sıfırı sen kazalı motoru 26,000e veriyorsun. kazasız yazıyorsun. bence çok yanlış.
ilan atacaktım fakat yanından kalkmış. vitrinde s1000rr vardı. adam 68 BİN tl ye almış. motor daha sıfır zaten, kontrol etmeden almış motor kazalı çıkmış 45 binden vitrin ilanına koymuştu. bu adama yazık değil mi. düşünüyoruz şimdi iyi hoş bir şey değil.
eden bulur dünyası... dürüstçe anlatmak verken neden işin illegal kısmını yapıyoruz ki ? 26 yazacağına 24 yaz. açıklamayada böyle böyle oldu desin ki bilelim en azından. hani bazı şeyleri anlamak için dilimiz yanmasını beklemeyelim. motorcu camiasında dürüstlük en önemli şey, bu adamın yaptığı bire bir terbiyesizlik. bir nevi ölümden dönmüş fakat gel gör ki, neler diyor... ben şahsen hoş görmüyorum böyle insanları. tutupta muhabbet bile etmem doğrusu. yanlış anlaşılmasın

Seko
28 Nisan 2015, 09:14
Açıklamaya bak. Zaten ilan bağırıyor resmen "beni geç" diye.

"Yosimiro egsozu vardır 900 km dedir 0 gibi"

Kendi adıma teşekkür ederim.

Aynen. Kazayı falan geçtim, bu ilanı okusam direk kapatırım. Bu yazım şekline her zaman dikkat edin.

MotorKafa
28 Nisan 2015, 09:36
şöyle düşünelim. 28,000 sıfırı sen kazalı motoru 26,000e veriyorsun. kazasız yazıyorsun. bence çok yanlış.
ilan atacaktım fakat yanından kalkmış. vitrinde s1000rr vardı. adam 68 BİN tl ye almış. motor daha sıfır zaten, kontrol etmeden almış motor kazalı çıkmış 45 binden vitrin ilanına koymuştu. bu adama yazık değil mi. düşünüyoruz şimdi iyi hoş bir şey değil.
eden bulur dünyası... dürüstçe anlatmak verken neden işin illegal kısmını yapıyoruz ki ? 26 yazacağına 24 yaz. açıklamayada böyle böyle oldu desin ki bilelim en azından. hani bazı şeyleri anlamak için dilimiz yanmasını beklemeyelim. motorcu camiasında dürüstlük en önemli şey, bu adamın yaptığı bire bir terbiyesizlik. bir nevi ölümden dönmüş fakat gel gör ki, neler diyor... ben şahsen hoş görmüyorum böyle insanları. tutupta muhabbet bile etmem doğrusu. yanlış anlaşılmasın

Sen beni yine anlamamışsın aga. Yukarıda yazmış zaten arkadaşlar.
Bu adam kaza yaptıktan sonra motora çok yüksek masraf çıktığı aşikar. Ustalardan biri bu adama demiştir ki, sen bunu yaptırmakla uğraşma, bi ton da para çıkarma cebinden, ben bu motoru 15.000'e alırım. Motoru aldıktan sonra da 5bin masraf yapıp üstüne 6 bin kar payı koyup satmaya çalışıyordur işte. Yani ihtimaller arasında böyle bir durum var. O yüzden direkt "vay haysiyetsiz şerrefsiz" moduna girmek yanlış bence

Oguz K.
28 Nisan 2015, 09:37
İlan kaldırılmış sanırım....

Seko
28 Nisan 2015, 09:41

Bir düşünün, bu motora müşteri geliyor,; adam gitmiş parasını denkleştirmiş, temiz motor buldum diye sevinerek bu motoru almak istiyor, sen kaza yapmış motoru acımadan, gözünün içine baka baka bu adama kakalıyorsun. Bu, şerefsizlikten başka bir şey değildir ve bana göre buraya yazarsam bazı adalet savaşçısı, kanun savunucusu arkadaşların tepkisini çekecek şekilde cezalandırılması gerekir. Kaza yapan arkadaş değil de Burak Otomotiv denen (ki bende klasik sahtekar galerici imajı uyandıran) firma, bizim aciz kanunlarımızın açıklarından faydalanıp bunu yapıyorsa o firmanın ocağına incir ağacı dikilmesi gerekir.

copycat
28 Nisan 2015, 09:45
kim ne derse desin, tuning yapılmış, stok halinden çıkarılmış hiçbir taşıtı almam. kazasız da olsa egzostu şunu bunu değiştirenlere karşı güvenj sorunum var:)

biyeybaraküs
28 Nisan 2015, 09:47
forumda daha önce geçen şu ifşa da http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/132421-sahsimca-ifsa-2004-model-bir-motosiklet-hem-de-kiraya-veriliyor.html güzeldi unutmamak lazım fırsat doğmuşken hatırlayalım

fatih.
28 Nisan 2015, 10:02
kim ne derse desin 2.el Racing motor alınmaz

atillatopal9
28 Nisan 2015, 10:19
Sen beni yine anlamamışsın aga. Yukarıda yazmış zaten arkadaşlar.
Bu adam kaza yaptıktan sonra motora çok yüksek masraf çıktığı aşikar. Ustalardan biri bu adama demiştir ki, sen bunu yaptırmakla uğraşma, bi ton da para çıkarma cebinden, ben bu motoru 15.000'e alırım. Motoru aldıktan sonra da 5bin masraf yapıp üstüne 6 bin kar payı koyup satmaya çalışıyordur işte. Yani ihtimaller arasında böyle bir durum var. O yüzden direkt "vay haysiyetsiz şerrefsiz" moduna girmek yanlış bence

Bu ihtimali düşünmemiştim. haklısınız hocam.

CHaTaN
28 Nisan 2015, 10:39
İlan kaldırılmış demekki ya bu formu takip ediyorlar yada motosiklet satıldı.
Neden kimse hakkı ile para kazanmanın yoluna gitmiyor ve bu şekilde kazandığı para ile nasıl rahat uyuyor gerçekten çok merak ediyorum.

MD.Murat
28 Nisan 2015, 11:06
cunku bizim milletin genetiğinde şerefsizlik ve dolandırıcılık var.
çünkü ben motoru satarken yaptığım gibi bütün çiziğinden tamiratını söylediğin zaman , karşı taraftaki gerizekalı senin dürüstlüğündense başka bir çakalın "tertemiz abi hiçbişeysi yok abi ciğeri sağlam abi" laflarının üstüne atlayacak kadar gerizekalı.

bomber
28 Nisan 2015, 12:06
Bence böyle ilanlar için ayrı başlık yapıp motor satın almak isteyenleri bilinçlendirmemiz lazım. Madem devlet böyle dolandırıcılardan bizi koruyamıyor, bizim kendi aksiyonumuzu almamız gerekiyor..

ftkrblt
28 Nisan 2015, 12:43
ilanı yayından kaldırmışlar,yakında yeniden ilan verirler,ilanda plakayı kapatır artık,ama egsoz ne olur bilemem,Yoshimura Egzozlu cbr 650f gördüğümde ilanlarda direk bu motor aklıma gelir artık.