PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kredi kartıyla motosiklet dönemi. Honda motosikletlerde 0 faiz kampanyası

admin
23 Nisan 2015, 01:01
Dünyanın en büyük motosiklet üreticisi Honda, tüm modellerinde kredi kartıyla 9 taksit fırsatı teklif ediyor.Kampanya 31 Mayısa kadar devam edecek...

Honda motosikletlerde 0 faiz kampanyası

Dünyanın en büyük motosiklet üreticisi Honda, tüm modellerinde geçerli özel ödeme kampanyası başlattı. 20 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında Honda motosikletlerini Bonus Card ile alan müşteriler, 5 bin TL için 9 taksitte yüzde 0 faiz fırsatından yararlanıyorlar.

Kampanyanın odağında Honda’nın skooter sınıfındaki ekonomik yakıt tüketimli şık modeli Spacy modeli bulunuyor.

Yeni Spacy Alfa, ön tasarımda yeni far ve sinyal tasarımıyla dikkat çekiyor. Yüzü değişen modelin stop grubu da yenilenirken kullanışlılığı artırmak üzere sele arkası portbagajın da şekli değiştirildi.

Spacy Alfa ile birlikte gösterge panelinde de yenilik yapılırken ayrıca yolcu için kaydırmaz özellikte lastik ayak desteği eklendi. Tanıdık Spacy kalitesinin devam ettirildiği Spacy Alfa’da çalınmaya karşı önlem olarak yeni anahtar sistemine görev verildi. Tüm bunlara ilave olarak tamamen yenilenen 110 cc’lik motor start-stop sistemiyle donatılarak menzil litre başına 8 km artırıldı.

Ayrıntılar için tıklayın (http://honda.com.tr/satis-sonrasi/kampanyalar/motosiklet-taksit-kampanyasi)

Ahmetbahadır
23 Nisan 2015, 03:10
Fena değil.

rebel_punto
23 Nisan 2015, 06:33
5bin e % de sıfır... Hımmm...

Geriye kaldı 31900.

Bu bahaRR da rüyalaRR da kaldı :)

kyagmur
23 Nisan 2015, 09:20
çok pahallısın honda kınıyorum seni senin yüzünden çinden öte diyarlara açılamadım tusunamilere gelesin honda ülkende :(

Salih_T
23 Nisan 2015, 10:45
Anlaşılan satış ve talep te bir azalma var...seçilen çözüm fiyat indirmek yerine kampanya yapmak.. yada sezon açıldığı için yapılmış bir kampanyada olabilir..

Ertugyigit
23 Nisan 2015, 11:37
Beyler bu ekonominin gerçekten daraldığı ve krizin yaklaştığı dönemlerde kredi ve bankayla minimum seviyede etkileşime girmenizi öneririm , en ufak bir kararla icraya düşebilirsiniz takibe düşen kredi ve borç sayısı giderek artıyor kriz yaklaştıkça. Mümkün olduğunca elinizde olmayan parayı harcamamaya çalışın işten çıkarmalar çok yakın ve ufak ufak başladı bile.

F54
23 Nisan 2015, 13:32
Servis ve garanti anlayışı sıradışı olduğundan dolayı HONDA dan uzak durun
9 taksit 500 tl indirim yapsalarda almayın

mete_han
23 Nisan 2015, 14:29
bi sektirerek uzaklaş Honda yaaa...

Servis ve garanti anlayışı sıradışı olduğundan dolayı HONDA dan uzak durun
9 taksit 500 tl indirim yapsalarda almayın

olm Honda tarafından bilmem kaç kere arandın satış sonrası konusunda biraz şaşkınsın anlıyorum ama bari sen yapma...satış stratejilerinde berbatlar...ama satış sonrası srevis vesaire çok pro bunu biliyosun...canlı yaşadın...

Mexico
23 Nisan 2015, 14:39
Honda pahali vs tamam ama satis sonrasi destegi mükemmel inkar edilemez.

EnesBeyter
23 Nisan 2015, 14:50
Kredi kartına vade farksız çoğu motorcu taksit yapmıyormu zaten , Honda kampanya yapacağına fiyatlarını indirsin, yıllardır aynı motorlar ama fiyatlar yükseliyo ne hikmetse :sunny:

DKN
23 Nisan 2015, 15:02
5 lirayı soğan cücüğü kadar tek silindiri olan motora vermektense 1-2 daha atıp araba almayı tercih ederim

F54
23 Nisan 2015, 16:03
Ğl
bi sektirerek uzaklaş Honda yaaa...

olm Honda tarafından bilmem kaç kere arandın satış sonrası konusunda biraz şaşkınsın anlıyorum ama bari sen yapma...satış stratejilerinde berbatlar...ama satış sonrası srevis vesaire çok pro bunu biliyosun...canlı yaşadın...
Aga arama ilgilenme Tmm da
Eğer sıkıntı çözülmüyor sa ne yapacağız
Yani 1 günde 10 defa aradılar evet ama sorun devam ediyor amk 1 defa ara sıkıntıyı çöz
Bedavadan beni arayıp işimden gücümden etme