PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kask önerimi

baytuhan
19 Nisan 2015, 20:09
200 tl ye kadar limit var arkadaşlar sizce hangi kaskı almalıyım ?[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:58 ----------

Ertugyigit
19 Nisan 2015, 20:11
Kaliteli sharptan 4-5 yıldızlı ls2 ler var fullface , iş görür sanırım.

baytuhan
19 Nisan 2015, 20:12
teşekkürler:cherry:

Ertugyigit
19 Nisan 2015, 20:13
Ama o paraya plastik kasktan başka malzeme yok , bir yere kadar korur yani.

rca
19 Nisan 2015, 20:15
Kask mevzusu çok önemli, bütçene göre ne marka alıyorsan al da buradan (http://sharp.direct.gov.uk/)mutlaka en az 4 yıldız almış bir kask olmasına özen göster derim ben. O fiyata pek sanmıyorum bulabilesin öylesini, gerekiyorsa binme motora bir süre bütçeni arttır önce derim. Çünkü diğer uzuvlarının korumasına önem vermezsen düşünce belki soyulur, morarır, en kötü kırılır hadi diyelim ki bu hasarlar da düzelir, ama kafadan o kolunu bacağını kıracak darbeyi yersen anında komalık olursun, yazık olur..

santo78
19 Nisan 2015, 20:18
demek kafanin degeri 200tl.

umuterdogdu
19 Nisan 2015, 20:33
Arai alinca 2 milyar oluyor yine az abi

Bence kafa para bicilmez bisey :) ls2 alirsin 200 tl ye 30 la gierken bisey olmaz gider 50 ile dusersin olursun arai alirisn 120 yaparsin biyere badozlama dalarsin yine olursun kask seni korur ama belirli bir seviyeye kadar kaskina guvenmiyorsann degil tum ekipmanina guvenmiyorsan basmicaksin tingir mingir gidiceksin guveniyorsan yapistiricsksin azraille dans ediceksin :) bence boyle kafaya para bicilmemeli :) 10 milyara kask alsak da 200 le giderken biyere girsek olmucegimizin garantisini vermiyor sadece korur ilahi adalet nolucagi belli degil :) konfor ve koruma icin kaliteli kask lazim tabikide :) ama butceniz kac paraa kadar cikartabiliyorsaniz cikartin hem konfor yasarsiniz hemde biraz daha saglam bir kask olmus olur :) guveniniz artar : )

santo78
19 Nisan 2015, 20:38
Yabancilarin bir lafi var derlerki eger 50 dolarlik kafan varsa 50 dolarlik kask giy. Tabiiki kafaya deger bicilmez o nedenle bunu soyluyorlar zaten en iyi kaski almaya tesvik icin. Once motoru al sonra para kalmasin kaska falan . Yanlis yapiyorsunuz bu isleri.

baytuhan
19 Nisan 2015, 20:50
ee o zaman tavsiye ettiğiniz kaskı söyleyin :bestmt:

Sokollu
19 Nisan 2015, 21:10
Nitro Aikido serisi, çok az bir farkla

Memory42
19 Nisan 2015, 21:48
Yabancilarin bir lafi var derlerki eger 50 dolarlik kafan varsa 50 dolarlik kask giy. Tabiiki kafaya deger bicilmez o nedenle bunu soyluyorlar zaten en iyi kaski almaya tesvik icin. Once motoru al sonra para kalmasin kaska falan . Yanlis yapiyorsunuz bu isleri.

Birde yahudilerin sözü vardı 'ucuz mal alacak kadar zengin değilim' diye her şeyi açıklıyor :D

rca
19 Nisan 2015, 22:06
ee o zaman tavsiye ettiğiniz kaskı söyleyin :bestmt:

Bende shoei xr1100 var, ama bütçene bin küsür tl falan daha eklemen lazım sanırım. ama şimdi dicen benim motorumun yarısı kadar fiyatı var, o yüzden diyorum ki bari en az 4yıldızlı bütçene en uygun kaskı al...