PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : b+a2 ehliyet hakkında

akin96
15 Nisan 2015, 20:15
iyi günler abilerim size bir şey danışmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. sağ dizim bükülmüyor. önce sağlık ocağından rapor aldım emniyet kabul etmedi (dosyam tam sertifikalar vs) bana git bir ortopedi doktorundan rapor al dedi. ben de b+a2 sürücü belgesi alabilir raporunu aldım. daha sonra ehliyetimi de aldım ancak şimdi merak ediyorum acaba trafik kontrol için beni durdurduğunda herhangi bir sorun yaşar mıyım ? benden başka rapor vs isteyebilir mi ?

Ali1903
15 Nisan 2015, 20:17
Hiçbir sıkıntı cıkacağını zannetmiyorum. Alt tarafı ehliyet ruhsat :)

akin96
15 Nisan 2015, 21:26
evet haklısınız ancak açıklamada da yazdım dizim bükülmüyor. polis memuru bunu görüp de bana bişey diyebilir mi ceza veya yeni rapor olarak ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:21 ----------

arkadaşlar cevaplarınıza ihtiyacım var bana biraz yardımcı olur musunuz ?

akbird
15 Nisan 2015, 23:20
hayır sorun çıkartamazlar. Ama sen o raporu kaybetme hep ruhsatın arasında dursun,işgüzar bi polis sıkıntı çıkartabilir bigün.

Berkay*
16 Nisan 2015, 00:03
Kusura bakmayın da ben bir şeye anlam veremedim, sağ diziniz bükülmüyorsa motosikleti nasıl kullanıyorsunuz?

whitedeamon
16 Nisan 2015, 01:22
Sıkıntı çıkmaz. Zaten ne kadar ilgililer ki. Ama doğru söylemişler raporu kaybetme!

akin96
16 Nisan 2015, 06:36
cevaplarınız için teşekkür ederim ancak raporun emniyetteki memur aldı ve dosyamın arasına koydu onu nasıl yapacağım peki rapor elimde değil.
berkay abi motosiklet kullanmamda herhangi bir sıkıntı yok sadece dizim hareket etmiyor zaten sıkıntı çekseydim hayatta böyle bişey yapmazdım ki candan değerli bişey var mı ?

erreguay
16 Nisan 2015, 09:31
siz doktorun uygun gördüğü bir rapor aldıysanız yani hakkınızı aldıysanız bi sorun çıkmaz.

sorun çıkarsa ilk doktoru yakarlar "nasıl böyle rapor verirsin" diye.

cx571
16 Nisan 2015, 09:33
Benımde sol elimde sorun var. Ama Devlet Hastanesi Hakem Heyeti Raporu Verdi. Sorun yok . Kazada yaptım. Rapor varsa sorun yok...

akin96
16 Nisan 2015, 17:49
ben heyet raporu için başvuracaktım ancak bana başvuru sadece h sınıfı sürücü belgesi için yapılabilir dendi ben de gidip ortopedi doktorundan aldım. heyetten b+a2 alabilir raporu alamıyorum yani ya da nasıl alabilirim ?

degisik
24 Mayıs 2015, 20:50
Tabi arkadaşın yaptığını çokta onaylar nitelikte bir şey söylemiyorum ancak engeller kafadadır bir risk oluşturmuyorsa motor kullanmasında sıkıntı olmaz bence.İnsanlar kolları bacakları olmadan kullanıyor.

obarey
25 Mayıs 2015, 10:34
Sıkıntı çıkmaz, trafik polisinin vereceği bir karar değildir o.
git sen yine de arkadaşların dediği gibi raporu tekrar al, ruhsatın arasına koy.

A.Volkan
25 Mayıs 2015, 10:52
Akın kardeşim sen zaten ehliyeti almışsın.Polis durdu seni geçen halı saha maçında oynarken dizimi sakatladım dersin elinde zaten kapı gibi ehliyet var VESVESE YAPMA!

mehmetenis
25 Mayıs 2015, 11:51
Sorun olmaz sonuç itibariyle raporunu almışsın iş bitmiş.Geçmiş olsun.