PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiyedeki habercilik !!! Motosiklet Kazası(1 ölü 1 yaralı) !!! Trafik cezaları

StickBurner
15 Nisan 2015, 19:43
14 Nisan 2015'de Dr Tuncay Vatansever ve artçısı ilaç mümessilinin yaptığı kazanın videosu.
Türkiye'de ki habercilik zaten ancak böyle olur. Daha fazla bir şey bekleyemem beklemem de.Bu videoya hız denemesi yazmak nedir ? Ha madem motosiklet hız denemesi yapıyor beyaz Isuzu kamyonette mi hız denemesi yapıyor ? Yoksa Isuzu tek teker mi yapacak ileride. Ha madem hız denemesi yapacak arkasına neden artçı alsın.Ha hadi anladım hız denemesi yapacak yola bakmadan atlayan tır şoförü nedir ya ? Düşmanlığınız mı var motosiklet sürücülerine ? Ya bu kadar basit mi bir can .O adamın annesi babası eşi hatta çocuğu yok mu ? Göz göre göre bu kazalar arttığı halde neden gerekli cezalar verilmiyor ? Cezanın verilmesini bırak videonun ismine bakar mısınız ( HIZ DENEMESİ ! ) Sanırım hayvan oğlu hayvanların ceza alması için motosiklet sürücülerinin başörtülü olması gerekiyor. Ertesi gün benim baş örtülü bacıma motosiklette saygı göstermiyorlar diye her yerde duyarız.

https://www.youtube.com/watch?v=AHEU0v1T-qk

myagdi
15 Nisan 2015, 20:03
işin garibi, bizim de başımız örtülü kardeş. kask takıyoruz ��

StickBurner
15 Nisan 2015, 20:04
işin garibi, bizim de başımız örtülü kardeş. kask takıyoruz ��

:cat::cat:

BlackGhost
15 Nisan 2015, 20:10
bende şiddetle kınıyorum..

Biyturs_OnSr
15 Nisan 2015, 20:34
Kütahya'da motorla hız
Kütahya'da motorla hız
Kütahya'da motorla hız

Memory42
15 Nisan 2015, 21:34
Yazıklar olsun, bu başlıkta yayınlayana ve yola bodoslama çıkan kamyona içler acısı...

BerKToprak
15 Nisan 2015, 21:47
Çevremizden yola çıkalım.

-Motormu kullanıyorsun evladım?
-Aman hız yapma hızlı gitme!!
-ölürsun aman haaaa!!!

Tamam amca söz 150cc lik motorla 180e çıkmam