PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor ile alakalı dizi-film-program

RooySee
15 Nisan 2015, 18:05
Discovery Channeldaki American Choppers gibi bildiğiniz programlar varsa türkçe altyazı veya dublaj seçenekli paylaşalım arkadşalar yararlı bi topic olur bence :)

whitedeamon
15 Nisan 2015, 18:09
Takipteyim tutar bu topic :)

santo78
15 Nisan 2015, 18:12
Benide genelde chopper'lar icin yapilan yapimlar pek sarmiyor. Hepsi serseri , cete tarzi yapimlar. Her motor kullanan adamin tarzi boyle degil. Keske racing makinelerin icinde oldugu yapimlarda olsa.

whitedeamon
15 Nisan 2015, 18:13
Motovlog'lardan bir dizimi oluştursak :D

Mertcan1905
15 Nisan 2015, 18:31
Dizi olarak onerim, toplamda 7 sezondan olusan her sezonu 14 bolumluk Sons Of Anarchy (izleyin kesinlikle pisman olmazsiniz). Film olarak ise Harley Davidson and the Marlboro Man.

DKN
15 Nisan 2015, 18:51
Benide genelde chopper'lar icin yapilan yapimlar pek sarmiyor. Hepsi serseri , cete tarzi yapimlar. Her motor kullanan adamin tarzi boyle degil. Keske racing makinelerin icinde oldugu yapimlarda olsa.

gerçek motorcular onlar

santo78
15 Nisan 2015, 19:03
gerçek motorcular onlar

http://www.youtube.com/watch?v=HdkNPBLE3AY

Ertugyigit
15 Nisan 2015, 19:31
Easy rider adında bir film daha var , o da chopper içeriyor ama kült bir filmdir.

Kunduzz
15 Nisan 2015, 19:40
sons of anarchy daha başlamadım ama güzel dizi diyorlar

Enes Bakır
15 Nisan 2015, 20:07
sons of anarchy :cat:

Biyturs_OnSr
15 Nisan 2015, 20:21
https://www.youtube.com/watch?t=62&v=DPSbgpcZgD0

myagdi
15 Nisan 2015, 20:26
charley boorman ile yolda, national geographic belgeseli.. dünyanın çeşitli yerlerinde bmw gs'i ile turluyor; yaz, kış, asfalt, arazi şartlarında yol yapıyor. bazen gittiği ülkede yaygınolan motorlarla yol yapıyor.

motosiklet günlükleri, ernesto che guevara'nın henüz tıp fakültesi öğrencisi iken çıktığı motosikletle güney amerika turunu anlatan film. che'nin aynı adlı kitabından uyarlanmış. dvd'sini bulabilirsiniz.

sezerh
15 Nisan 2015, 20:34

benide pek sarmıyo açıkcası. ama racingcilerdende parmak arası terlikle kasksız binenleri çekerlerse gülerim o zaman :D

kinqdai
15 Nisan 2015, 21:10
Chopper benide sarmazdı. Takii Sons Of Anarchy e başlayana kadar. Gerçekten olağının biraz dışında, biraz da olağan şeyler 10 numara bir dizi. Hele 3. sezondamıydı 4. sezondamıydı tam hatırlayamıyorum tüm sezon bir oyun çeviriyorlar ve en son hapis e girerken sen bile yeni anlıyorsun sanırım 3. sezon du, 4 de hapis den çıkıyorlardı. O kadar sarıyorki gerçekten harika motoru, grubu, motoru grup ile sürmeyi en güzel anlatan dizi ( Amaçları farklı olsada böyle bakmak lazım). Her bölümden sonra açarım V2 motorlu chopperlara bakarım hep biraz hasret gideririm sonra diğer bölüme geçerim :D
Uzun lafın kısası dolu dolu anlattığım gibide Sons Of Anarchy :)

whitedeamon
16 Nisan 2015, 01:43
Opie öldü dizi bitti benim için. Ama yinede izledim 7 sezonuda.

Salih_T
16 Nisan 2015, 11:26
Opie öldü dizi bitti benim için. Ama yinede izledim 7 sezonuda.

bunu yazdığında izlemeyenler için iyi oldu.. Mesela ben..:farao:

Fatiiiik
16 Nisan 2015, 12:14
TRT TURK te yayımlandı "2 Teker 1 Dünya" şiddetle tavsiye ederim şüphesiz her motorsiket sürücüsünün hayali niteliginde bi belgesel.

RooySee
16 Nisan 2015, 15:08
Sons of anachy ye başladım bende baya güzel gidiyor gerçekten motor demek kardeşlik demek onu anlıyosunuz.

xaselcuk
16 Nisan 2015, 15:44
2 Teker 1 Dünya
Kahretsin Ben Gidiyorum
Motovloger ların gezileri

mustafa_akin
17 Nisan 2015, 00:33
sons of anarchy nin en çok soundtracklarine bayılıom indirdim hit parçalarını motorda dinliom,
açıkçası çok alternatif yok. Aksiyonu fena değil
ama o gemmaaaaaa yok mu gemmaaaaaaaaaaaaaaaaaa tüm kulübü mahvettiiiii

Cavalry
18 Nisan 2015, 00:15
Yazılanların haricinde ;
The World’s Fastest Indian'ı önerebilirim.. Gerçek olaylara dayanarak çekilen bir film..

3Hilal
18 Nisan 2015, 00:31
Film: Dhoom 1-2-3 , Top Gun , X Men 5... Daha çok film biliyorum ama şimdilik aklıma gelenler bunlar.. ( X men 5'de sadece 1 tane motosiklet sahnesi var.. Onun harici Dhoom Serisi full motosiklet üzerine çekilmiş bir film mutlaka izlemelisin.. )

crxforever
18 Nisan 2015, 00:34
easy rider müzikleri ile sahneleri ile benim favorim. biraz zorlayınca orijinalini kolayca bulunabiliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=UjlxqANj68U

wild hogs filmi orta yaşlı ve hayatları gayet sıkıcı ve kötüye giden motorcu arkadaşların hikayesi eğlenceli bir film.
easy rider ı daha çok sevsem de bu daha hızlı geçiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=Wb7unhQdZ9A

biker boyz da racing meraklıları için uygun bir film.

https://www.youtube.com/watch?v=DERds8rPSi0

sons of anarchy dizisinde 4. bölümü bitirdim bir yerden sonra kurtlar vadisine bağladı izlemeyi bıraktım. yine de tavsiye ederim.

Peder
20 Temmuz 2015, 00:00
Sons Of Anarchy tek geçerim.

cüzdan, t-shirt, buff gibi ürünlerini alacak "imza" kısmımı oluşturacak kadar efsanedir.

CxAnKACx
20 Temmuz 2015, 00:13
Belgesel olarak "Why We Ride" ve "Fastest" oneririm. (Fastest biraz daha Rossi odakli ama izleyince tuylerim diken diken oluyo.)

oguzhan6161
20 Temmuz 2015, 05:10
İzlemeyen varsa ÇILGIN MOTORCULAR :) ünlü artistler oynuyor martin lawrence john travolta falan .. Mutlaka izleyin :)