PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Plaka ruhsat Sigorta :)

umuterdogdu
07 Nisan 2015, 21:10
Şimdi abilerim Motor benim adıma kesildi :)

Sıkıntı su elımde adamın verdıgı belgeler var ben motora plaka ruhsat cıkarmak ıstıyorum napmam gerek sigortayı cıkardıktan sonramı yapıyorum yoksa oncemı :) bilgileri bekliyorum 500 ile 3400 tl arasında sıgorta cıktı napmalıyım anlatırmısınız :)

hsk
07 Nisan 2015, 21:32
En ucuz hangisi ise ona ve tek bi acenteyle yetinme başka yerlerden de fiyat al.

umuterdogdu
07 Nisan 2015, 21:47
Bildiğiniz firmalar varmıdır :) yada tanıdığınız yenı yaptıranlar filan varsa yardımcı olabilirmi abilerim :)

MrNobody
07 Nisan 2015, 22:31
Yaşına oturduğun ile göre değişiryormuş fiyatlar ben bursadayım fazla çıkmasın diye pederin üstüne yaptırdık 145 lira ödedim allianz firmasına

umuterdogdu
07 Nisan 2015, 22:35
Ya :( valla babamın ustune fılan kestıremedım sıkıntıları var motoru gelip bağlarlar muhabbetıne :'(

hakikiteker
07 Nisan 2015, 22:42
Ben de babamın üzerine yaptırdım sigorta için, ergo yaptı bizim sigortayı 110 lira gibi bir rakamdı.

umuterdogdu
07 Nisan 2015, 22:48
internetteki çoğu site plkaka istiyor abilerim plaka yokki :D plaka ruhsat için :) sigorta gerekiyormu ? gerekmiyorsa sonra yaptırırım ya plakayı bır cıkartım .9

justlook78
08 Nisan 2015, 00:25
internetteki çoğu site plkaka istiyor abilerim plaka yokki :D plaka ruhsat için :) sigorta gerekiyormu ? gerekmiyorsa sonra yaptırırım ya plakayı bır cıkartım .9

Plakaya gerek yok sana verdikleri evraklarda motorun şasi ve motor numaraları var onları verdiğinde sana en uygun fiyatları buluyorlar ama bi kaç firmadan araştır ben en ucuzunu demirde en pahalisini anadoluda buldum :)

umuterdogdu
08 Nisan 2015, 00:28
Tamam öylede :) sigortam.net mi ne var her siogrtacı var mesela plaka istiyor plakam yokki ne vericem adamlara :D

justlook78
08 Nisan 2015, 00:37
Tamam öylede :) sigortam.net mi ne var her siogrtacı var mesela plaka istiyor plakam yokki ne vericem adamlara :D

Bende görüştüm onlarla en yüksek teklifi verdiler bana ben aracim 0 ilk önce sigorta yaptırmam gerekli isterseniz buradan kodlayarak söyleyeyim dedim. Konusup hallettik. Tc ad soyad, adre, tel no, motor no, şasi no, motorun marka modelini istiyor. En son konuştuğum kişide numara verdi watsapp tan foto atmami istedi öyle yaptık ve en az ücreti çıkardı bu gün gidip yaptım sigortayi

umuterdogdu
08 Nisan 2015, 00:42
Ya abi özelden versene şu bana adamı bende yaptirim :) allah rızası için ya ucuz bişey cıkarırsa yaptirirm 450 tl çok daha bunun plakası ruhsatı var :'( daha sonra 500 tl fılanda ehliyet cıkarmak var motor bana 11.000 tl ye gelmiş olcak :'/

Grozny
08 Nisan 2015, 00:53
Hocam kendim sigortacıyım sormak istediğiniz herhangi birşey yada fiyat araştırması yaptırmak isterseniz özelden yazabilirsiniz

justlook78
08 Nisan 2015, 00:53
Ya abi özelden versene şu bana adamı bende yaptirim :) allah rızası için ya ucuz bişey cıkarırsa yaptirirm 450 tl çok daha bunun plakası ruhsatı var :'( daha sonra 500 tl fılanda ehliyet cıkarmak var motor bana 11.000 tl ye gelmiş olcak :'/

Hocam ben demirsigortaya yaptırdım internetten demir sigorta yada hdi sigortanin numarasını bul ara sana senin bulundugun ildeki bayilerin ad ve numaralarını verecek onları kaydet. Bi yanlarına git öyle konuş ama ben hdi nin numarasına ulaşabildim sansima demirde varmış aynı yerde bana 200 liranın altında hiç fiyat çeken yoktu demir 129 a verdi 5 dk içinde.