PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MT Sakarya İL TEMSİLCİSİ

Nomad_41
06 Nisan 2015, 20:30
Merhaba arkadaşlarım. Biraz arattımda bulamadım . MT İl temsilcisi arkadaşımız bana ulaşa bılırmı kendısınden muhim bir yardım isteyeceğim. Şimdiden teşekkürler. Kendısının numarasını bılen varsa özelden yaza bilirse çok makbule geçicek. Cevap attığınızda beğeni yaparsanız sevınırım bazen takıp edemıyorum konu kacmasın

F54
06 Nisan 2015, 20:58
Böyle bi vatandaş yok diye biliyorum

Nomad_41
06 Nisan 2015, 21:05
Hmm . Sakaryada ikamet eden birisi lazım bana. Bir motor alıcaz ordan'da kişinin adı " Erdal Çabuk " çevresi geniş birisiymiş. Bir kaç sordurmam'da onun motorunu kötüleyen usta bulamazsın orda dediler çevresınden ötürü zaten motorun'da nokta hata yok gözüküyorda bu işlerde hepimiz biliyoruz neler dönüyor insan güvenemiyor

F54
06 Nisan 2015, 21:40
AĞA adam il temsilcisi sormuş
Eğer sakarya sayfasına böyle böyle bi konuda yardımcı olacak bi arkadaş varmı dese beni geç 5 tane adam çıkar

Sinan Er
06 Nisan 2015, 21:56
İl temsilcisi eksper gibi bişey mi oluyor. Herkes başvurabiliyormu ? Bu adamın başka işi gücü yok bu işlere mi bakıyor. Ücret mukabilindemi yapıyor. :queen:

E.Gülbeyaz
06 Nisan 2015, 22:07
İl temsilciliklerini motosiklet alımlarında gönüllü yardımcı olarak atıyorlar.

Nomad_41
06 Nisan 2015, 22:47
Sitede 17 yaşında'da insanlar var yaşını almış abilerimizde. MT de il temsilciliğine görülmüş bir insanın karakteri ile sıradan bir insanın karakteri bir değildir diye değerlendırdıgım ıcın direk temsilci adı altında açtım başlığı. Bu anlaşılmasın biz karaktersizmıyız gibi esatufrullah. Lakin biri bana cıkıp istanbulda oturuyorsun sanırım yardım edermısın dese. Elimden geldiğince seve,seve. Fakat ben bir ilin temsilcisi olsam Sitede bir göreve bir isme(ünvana) sahipsen tabikide başka illerde oturan kişilere hertürlü yardımım dokunması gerek diye düşünüyorum bilmem yanlışmıyım. Sitemizde İzmir temsilcimiz Cem'in izmirden istanbula yine siteden birisinin scooter'ını getirdiğine şahit olmustuk . Peki hangi sıradan bir site üyesi bunu yapardı ? Bana hiç kimse diye geliyor fakat o adam bir sorumluluğun sahibinde olduğu için bunu yapmış. Benımde burada ki ana düşüncem buydu. Sonuçda hepimiz yüksek miktarlar verip motor alıyoruz . Burada yazdığım yazıyı demolize edecek düşüncelere girmeniz pek bir mantığı yok. Hepimiz lafımızı bilerek konuşan insanlarız. Yardımcı olacak kişi yaza bilir başım üstüne kendisiylede tanışır sohbetimiz eder. İstanbulda bir işi olduğunda'da ben severek konuşurum. Aksi durumda boş laf çevirerek içinde olduğumuz durumu zorlaştırmanın mantığı yok

F54
06 Nisan 2015, 23:22
Erdal ı tanırım
Ne sormak istiyorsun sor ben söylerim