PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pulsarın Yanına x-treme max aldım :)

Brock07
26 Mart 2015, 16:20
pulsarın yanına ne zamandır kardeş motor arıyordum ve cross motor bakıyordum.Baktım 2.elde abartı fiyat var gitti mondial bayisine dedim bana ordan bi x-treme paketle akşamüstüne motor elime ulaşıcak o zaman fotoğraflarını koyarım.

kazasız sürüşler,tekeriniz düz bassın :)

turkish39
26 Mart 2015, 16:22
Hayırlı olsun,güle güle kullanın

Brock07
26 Mart 2015, 16:39
teşekkür ederim.Biraz boy sıkıntısı olucak ama zamanla üstesinden gelirim artık :)

Ertugyigit
26 Mart 2015, 16:57
Hayırlı olsun , boy için seleyi traşlatabilirsiniz isterseniz tabi kalınlığı ne kadar bilmiyorum orijinal selenin , 3-4 cm de olsa iyidir yine :)

xewor
26 Mart 2015, 17:07
Güle güle kullanın, hayırlı olsun. Ne kadara mal oldu acaba? Bir de hangi bayiden aldınız?

Brock07
26 Mart 2015, 17:15
plaka dahil 4500 tl+180 tl de sigortası tuttu :) mevlana kavşağındaki mondialden aldım motoru.

hepinize teşekkür ederim :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:11 ----------

birde mevcutta x-treme kullanan varsa söyleyebilir mi motor marşa basıyorum ama çalışmıyor neden olabilir ?

AttilaXtreme
26 Mart 2015, 17:16
Para var huzur var :) Her ikisini de güle güle kullan karşim. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin inşallah :)

Brock07
26 Mart 2015, 18:18
Para var huzur var :) Her ikisini de güle güle kullan karşim. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin inşallah :)

teşekkür ederim atilla hocam.Yalnız şu jikle olayını tam çözemedim,hangi konumda olucak çalıştırırken,

sanırım 3 kademe var en alt jikle açık oluyor ?

shooter1
26 Mart 2015, 18:34
hayırlı olsun

cenkito
26 Mart 2015, 18:49
hayırlı olsun, güle güle kullan.

forzaBJK
26 Mart 2015, 19:53
ouww hayirli olsun!

AttilaXtreme
26 Mart 2015, 20:27
teşekkür ederim atilla hocam.Yalnız şu jikle olayını tam çözemedim,hangi konumda olucak çalıştırırken,

sanırım 3 kademe var en alt jikle açık oluyor ?

Jikle en altta kapalı. Rolanti ayarlarında problem yoksa kapalıyken de çalışır. Ben yaz kış 3500 kilometre yaptım bir kez bile çalıştırırken jikleyi açmadım.

Brock07
28 Mart 2015, 15:54
http://imagizer.imageshack.us/a/img537/2003/BLy5nk.jpg
http://imagizer.imageshack.us/a/img909/5705/aZ04Pi.jpg
http://imagizer.imageshack.us/a/img912/3397/ZclQV0.jpg

plakayı taktık cross yapmadan çok iyi motor kirletirim,bunlarda resimleri

emc2
28 Mart 2015, 17:47
hayirli olsun. da ben hala anlam veremedim pulsarin yanina cross. pulsar bi yasam bicimi ister uzun yol yap ister dereye gir ister camura ister sehir ici. :thumright

Brock07
28 Mart 2015, 17:56
pulsarla ortadaki refüje çıkabiliyor musun?,bozuk yolda hiç rahatsız olmadan gidebiliyor musun? bunun selesi yumuşacık,amortisörleride aynı pulsar çok iyi bozuk yolda ağlatır adamı :)

AttilaXtreme
28 Mart 2015, 18:52
pulsarla ortadaki refüje çıkabiliyor musun?,bozuk yolda hiç rahatsız olmadan gidebiliyor musun? bunun selesi yumuşacık,amortisörleride aynı pulsar çok iyi bozuk yolda ağlatır adamı :)

Max'ın amortisörleri Pulsara on basar. Pulsarın amortisörlerini hangi ayara getirirsem getireyim olmadı. Pulsarın tek numarası beni hızlı trafikten kaçırması. Max ile yaptığım hiç bir numarayı Pulsar ile yapamıyorum. Max ile daldığım hiç bir ara dereye Pulsar ile dalamıyorum. Ama Max'ta da Pulsarda olan atklık yok işte. Keşke Pulsarın motoru Max'ta olsa. Üstüne motor tanımam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:31 ----------

Oğlumla çift motor oluyoruz. Kurt gibi bekliyorum. İnşallah Max'ın uygun fiyata 250'liği çıkar da ikinci motor olarak ben de Max alırım diye.

CompanERROR
28 Mart 2015, 19:37
Benim motorun kayıp kardeşi mi bu :O hayırlı olsun ayrıca

Brock07
30 Mart 2015, 13:13
Max'ın amortisörleri Pulsara on basar. Pulsarın amortisörlerini hangi ayara getirirsem getireyim olmadı. Pulsarın tek numarası beni hızlı trafikten kaçırması. Max ile yaptığım hiç bir numarayı Pulsar ile yapamıyorum. Max ile daldığım hiç bir ara dereye Pulsar ile dalamıyorum. Ama Max'ta da Pulsarda olan atklık yok işte. Keşke Pulsarın motoru Max'ta olsa. Üstüne motor tanımam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:31 ----------

Oğlumla çift motor oluyoruz. Kurt gibi bekliyorum. İnşallah Max'ın uygun fiyata 250'liği çıkar da ikinci motor olarak ben de Max alırım diye.

aynen bunda pulsar motoru olsa varya müthiş tatlı olur hocam :) inşallah gönlüne göre olur herşey

emc2
30 Mart 2015, 13:52
hadi öyle olsun bakalım :) aldıracaksın banada bi tane. bu arada refüjden mefüjden atlayayım deme. yanlış şeyler bunlar.

arda4
31 Mart 2015, 10:23
Modifiye yapacak mısınız?

Sırf boya/folyo/plastidip bile motoru çok farklı bir hale büründürebilir.

Allah kazadan beladan korusun, mutlaka iyi bir çift lastik takın:

https://motosikletliyasam.wordpress.com/tag/tenere-lastik/