PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2. el lastik nasıl satılır?

redlion999
24 Mart 2015, 01:39
Arkadaşlar biraz garip bir konu oldu ancak kaldı elimde.. 0 wolf alıp üzerindeki lastikleri değiştirmiştim.. Aldıklarım biterse bir süre idare ederim diye sakladım.. Sonra motoru sattım alan adam da lastikleri istemedi kaldı elimde.. Sahibindene koydum 3 aydır 30 kişi bakmış.. Çevreme sordum ihtiyacı olan yok.. Çöpe de atmak istemiyorum maddi bir değeri var.. Durduğu yerde de bayatlıyor bu şeyler.. Nasıl elden çıkarabilirim 2. el lastik alan bayi vs var mı istanbulda? En azından 2 depo benzin etsin bari :)

beko12345
24 Mart 2015, 02:31
Sosyal medyadaki Sym wolf gruplarına yazabilirsiniz .
Çıkarsa ancak ordan çıkar bence .

redlion999
24 Mart 2015, 03:02
Sosyal medyadaki Sym wolf gruplarına yazabilirsiniz .
Çıkarsa ancak ordan çıkar bence .

Açıkçası şahıslarla uğraşmak istemiyorum.. Birkaç şey sattım inanın çekilir çile değil.. O fiyatı kıracağım diye çamur atan mı, öğrenciyim abi diye dilencilik yapan mı, cevap vermeyince ana avrat söven mi dersiniz.. Ben adama bedava fiyatına vereyim alacak olan oradan bayılsın parasını alsın..

arda4
24 Mart 2015, 09:49
Dediğiniz gibi bedava fiyatına bir ilan açın, açıklamasına da açıkça yazın.

"İhtiyacım kalmadı, ihtiyacı olan alsın kullansın."

Birden çok yerde ilan açmayı ihmal etmeyin, ölçüsü uyan diğer motosiklet modellerini yazmayı da unutmayın. (Ör: o lastikler YBR, CBF vs'e uyuyorsa ilan metnine onu da yazın: "hiç kullanılmamış lastik, YBR CBF uyumlu..")

hsk
24 Mart 2015, 09:57
Lastik ölçüleri nedir acaba ilanı buraya da verir misiniz ve lastikler hangi marka 2. el lastik diye açmışsanız belki ondan dolayı biraz uzak durmuş olabilir vatandaş burada ihtiyacı olan çıkabilir link koyun bi bakalım...

redlion999
24 Mart 2015, 21:48
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-lastik-maxxis-prostreet-206211005/detay/

Link bu arkadaşlar.. Ölçüler;

110/70-17
140/70-17

@arda4

Yazdım hepsini yazdım ama kimse bakmıyor bile.. Belki başlığa yazabilirim cbr 250,ninja 250 uyumlu diye iyi fikir..

Bu arada ikinci el lastik alan yer yok mu hiç illa şahısa mı kaldık..

biyeybaraküs
24 Mart 2015, 21:58
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-lastik-maxxis-prostreet-206211005/detay/

Link bu arkadaşlar.. Ölçüler;

110/70-17
140/70-17

@arda4

Yazdım hepsini yazdım ama kimse bakmıyor bile.. Belki başlığa yazabilirim cbr 250,ninja 250 uyumlu diye iyi fikir..

Bu arada ikinci el lastik alan yer yok mu hiç illa şahısa mı kaldık..

polemik olmasın bu lastik işinde herkes piste giriyor sanki herkes rossi , marquez ya orijinal lastikleri beğenmiyor satılmamasının sebeplerinden biride bu maalesef hayırlı satışlar

ümitersoy
24 Mart 2015, 23:49
Bu siteden bir motorcu dostuna bedelsiz vermeyi dene

redlion999
24 Mart 2015, 23:56
Bu siteden bir motorcu dostuna bedelsiz vermeyi dene

Daha önce kask,dizlik,eldiven,mont yakınlarıma yada yakınımın ihtiyacı olana tanımasam da verdim.. Öncelik sıralaması arkadaşlarım>paraya çevirmek>arkadaşlarımın arkadaşları>forum şeklinde.. Foruma gelene kadar mutlaka birini bulurum yani:cat: