PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İŞ

fthbsbg
24 Mart 2015, 00:43
Herkese merhaba,

Acil Tıp teknikerliği okuyorum ve son senem. Sadece staja gidiyorum bu dönem okulum yok, stajımda 1-2 hafta içerisinde tamamen bitiyor.

Şuanda KFC firmasında çalışıyorum saat 18-22 arasında kuryelik yapıyorum. Kalan zamanlarım boş geçiyor ve okul taksitlerini kendim ödediğim için maddi olarakta sıkıntı oluyor biraz. Bu kalan vakitleri değerlendirmek ve çalışmak istiyorum. Kuryelik olur garsonluk olur her işi yapabilirim. Daha önce 2 sene burgerkingde çalıştım, yoğunluğu kaldırabilirim.

Önceliğim yine kuryelik ama diğer işlerde olabilir.

Motorla gazete dağıtımı hakkında bilgisi olan ve etrafında iş imkanı olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Kendi motorumda mevcut.

metinkilic
24 Mart 2015, 00:58
Seni tebrik ediyorum. Hem okuyup hem çalışarak kendi ayaklarının üzerinde durmaya çalışıyorsun. Diğer tüm gençlere (benim oğlum dahil) örnek olsun. Umarım aradağın işi bulursun.

MrNobody
24 Mart 2015, 01:01
Abi harbiden bursa için gazete dağııtm işi falan bilgisi olan varsa bende alabilirim bende öğrenciyim ehliyetimi yeni aldım işe başlamam lazım çepte 5 kuruş yok
Bu arada kusura bakmayın faydalanıyormuş gibi oldum ama

fthbsbg
24 Mart 2015, 01:25
İstanbul Bahçelievlerde ikamet ediyorum kendi motorumla veya şirket motoruyla çalışabilirim.

Teşekkür ederim Metin bey. Ben kendimi sürekli zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır diyerek motive ediyorum ve çalışmak hiçte zzoruma gitmiyor ilerisini düşündüğümde. Çünkü Allahın izniyle 3-4 ay sonra kendi mesleğim olacak ve sağlık sektöründe çalışacağım :)

Seni tebrik ediyorum. Hem okuyup hem çalışarak kendi ayaklarının üzerinde durmaya çalışıyorsun. Diğer tüm gençlere (benim oğlum dahil) örnek olsun. Umarım aradağın işi bulursun.

brooklynnn
24 Mart 2015, 01:27
Decathlona gidip başvuru yapın. Yaptığınız sporları detaylı yazın. Tanıdık olarak da volkan Tunceli yazın yardımcı olurlar

YouSuffer
24 Mart 2015, 11:05
https://www.facebook.com/ajansBU?fref=ts

dönemlikte işleri var sayfayı bi incele dostum

arnold
24 Mart 2015, 13:23
dostum merhaba,
bildiğim kadarıyla evlere servis sektöründe inanılmaz bir motorcu sıkıntısı var. öyle ki, geçen sene bu zamanlar asgari ücret veren firmalar maaş+adisyon sistemiyle aylık 1300-1500 arası maaş veriyorlar. bunun yanı sıra eleman bulmakta zorlandıklarından dolayı önceden motorcuların görevi olan temizlik, kutu katlama gibi işleri bile yaptırmıyorlarmış. fazla da yorulmazsın bu şekilde. etrafındaki firmalara bak derim. Allah yardımcın olsun, bende liseden itibaren hem çalışıp hem okudum :)

fthbsbg
24 Mart 2015, 14:16
dostum merhaba,
bildiğim kadarıyla evlere servis sektöründe inanılmaz bir motorcu sıkıntısı var. öyle ki, geçen sene bu zamanlar asgari ücret veren firmalar maaş+adisyon sistemiyle aylık 1300-1500 arası maaş veriyorlar. bunun yanı sıra eleman bulmakta zorlandıklarından dolayı önceden motorcuların görevi olan temizlik, kutu katlama gibi işleri bile yaptırmıyorlarmış. fazla da yorulmazsın bu şekilde. etrafındaki firmalara bak derim. Allah yardımcın olsun, bende liseden itibaren hem çalışıp hem okudum :)

Şuanda KFC de çalışıyorum zaten. Gıda sektöründe kurye ihtiyacı çok fazla dediğiniz gibi. Bizde eleman sıkıntısı yaşıyoruz fakat 2. bir gıda sektöründe çalışamıyorum çünkü genel olarak gece ihtiyaç olduğu için iki iş çakışıyor. Bana sabah çalışabileceğim veya gece 22:00 dan sonra çalışabileceğim bir iş lazım.

pelevenk
24 Mart 2015, 20:00
Herkese merhaba,

Acil Tıp teknikerliği okuyorum ve son senem. Sadece staja gidiyorum bu dönem okulum yok, stajımda 1-2 hafta içerisinde tamamen bitiyor.

Şuanda KFC firmasında çalışıyorum saat 18-22 arasında kuryelik yapıyorum. Kalan zamanlarım boş geçiyor ve okul taksitlerini kendim ödediğim için maddi olarakta sıkıntı oluyor biraz. Bu kalan vakitleri değerlendirmek ve çalışmak istiyorum. Kuryelik olur garsonluk olur her işi yapabilirim. Daha önce 2 sene burgerkingde çalıştım, yoğunluğu kaldırabilirim.

Önceliğim yine kuryelik ama diğer işlerde olabilir.

Motorla gazete dağıtımı hakkında bilgisi olan ve etrafında iş imkanı olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Kendi motorumda mevcut.

kardeş sorması ayıptır KFC de kaç lira alıyorsun part

fthbsbg
25 Mart 2015, 13:06
Evet sağda solda duyan gören arkadaşlar bilgilendirirse çook sevinirim...

kardeş sorması ayıptır KFC de kaç lira alıyorsun part

750 TL maaş + 70 Kuruş adisyon ücreti. Haftalık 30 aylık 120 saat çalışıyorum. Aylık 1000 lira oluyor adisyonla birlikte.