PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TMF İZMİR MOTOSİKLET YARIŞI

ahe
21 Mart 2015, 18:48
Herkese merhaba.
Bugun saat 12den beri ordaydım sıralamalar vardı 125 600 1000 bide bayanlar kupası vardı. Yarında oradayım izmirden gelcek arkadaşlar varsa toplanıp gidebiliriz. Giriş ücretsizdi.

VONALI MURAT
21 Mart 2015, 20:06
yarın kaçta ?

Sabırsız
21 Mart 2015, 20:10
Kardeşim yarin orda olucam inşallah toplanma yeri saati belli olursa gelebilirim belki

shooter1
21 Mart 2015, 20:41
ah ulen ah bir daha haritayla geleceğim izmire dün oradaydım yolu bir karıştırdım b*ka sarmaya başladı ondan sonra motomaxı bir türlü bulamadım en son kordona çıkmışım park biraz bekledim doğru bornovaya çıkıp manisaya döndüm
superboy kullanan abi çok teşekkür ederim ama yine de bulamadım :)

BatuhanK
21 Mart 2015, 21:06
O pistte düğünüm olsa izlemem. ne tribünü tribün, ne pisti pist. Ne bir bilgilendirme, ne bir etkinlik. Kuru kuru yarış var. çoğu kişi hangi grubun çıktığını bile bilmiyor.
Yanlış hatırlamıyorsam pistte yalnızca bir sağ viraj vardı... Koca? Ülkenin pist yarışlarını orada yapması çok komik. Adam gibi bir pistimiz bile yok, istanbuldakinde hangi dümenler var onu bilmiyorum. Bu da böyle bir yakınmaydı işte

biyeybaraküs
21 Mart 2015, 21:14
O pistte düğünüm olsa izlemem. ne tribünü tribün, ne pisti pist. Ne bir bilgilendirme, ne bir etkinlik. Kuru kuru yarış var. çoğu kişi hangi grubun çıktığını bile bilmiyor.
Yanlış hatırlamıyorsam pistte yalnızca bir sağ viraj vardı... Koca? Ülkenin pist yarışlarını orada yapması çok komik. Adam gibi bir pistimiz bile yok, istanbuldakinde hangi dümenler var onu bilmiyorum. Bu da böyle bir yakınmaydı işte
bende berbat olduğunu duymuştum hatta motorlar 3 vites göremeyecek kadar küçük bir pist diyorlarda , malesef tmf ve İstanbul park işletmecisinin kavgası pist şampiyonaları burada yapılıyor bütün ayakları

ahe
22 Mart 2015, 01:50
Saat 10 da başlıyomuş akşam 5 te biticek gelcek olan arkadaşlar varsa özelden mesaj atsın konuşalım