PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gün geçmiyor ki bir acemi daha...

gkhantaskin
28 Şubat 2015, 13:31
Arkadaşlar yaklaşık bir saat önce E-5 te mt 07 li bir acemi arkadaş gördüm üzerinde sadece kaskı vardı ve altına skuter verin onu bile süremeyecek derecedeydi motoru çevirmesini bile bilmiyordu az daha arabamıza çarpacaktı korkudan aniden gazı açtı ve motora yön vermek için gidonu çevirmeyi akıl edemiyor galiba kendini yatırmaya çalışıyordu.Böyle insanlara bu motorları kimler satıyor ve süren insan kendi canına acımıyor mu? diye soruyorum kendime bunlara bir son verilmesi gerektiğini düşünüyorum eğer bu forumdaysan arkadaşım kendini veya başkasını imha etmeden sat o motoru:pr:

kinqdai
28 Şubat 2015, 13:39
Abi hadi herşeyi geç bir kenara koy. Sen küçümsenecek bir motor almamışsınki. MT-07 de kendi klasmanında öne gelmiş bir motor. Ve acemeliğin varsa neden gidip E-5 gibi bir yerde sürüp canına kast ediyorsunki. Hey allahım yarabbim. Madem alıyorlar gitsinler bi ay filan mahalle arasında filan trafiğin az işlediği yerlere gidip kendilerini geliştirsinler (Tabikide eğitime gidicek paraları yoksa, motoru zar zor almış kişiler genelde böyle yapmalılar BENCE). Yazık yani canımızın kıymetini bazen bilmiyoruz ya.

hsk
28 Şubat 2015, 13:41
Arkadaş adamın parası bol gidip alıyor bmv - mercedes alan zenginler gibi düşün sürmeyi bilsin bilmesin hopp hemen e5 e kaç basıyor acaba bu deyip basıyor gaza sonuç hep aynı ailesinin umrunda değil onun yaptıkları binsin ögrensin birine vurmuş onun yüzünden biri ölmüş umurunda bile olmaz parası var ya hani ...

Dusty
28 Şubat 2015, 14:21
Plaka aldınız mı? Hani acemi sürücü olan bir hırsızdır, motor da çalıntıdır, belli olmaz.

MT-07 alıp bi ceket bile almamak..bilemedim.

yanakadam
28 Şubat 2015, 14:40
İstanbul için motor üzerinde hiç bir zaman yeterli beceriye ulaşabileceğimi sanmıyorum. İstanbul trafiğinde çekilmiş yol videolarını cidden ağzım açık yüreğim ağzımda izliyorum. Gerçekten müthişsiniz...

Nadirende olsa yolumuz düşüyor araba ile bile nefret ediyorum o şehirden :( İstanbuldaki motorcu arkadaşlara acıyor, üzülüyorum gerçekten. Ne saygı var ne can güvenliği üstünlüğü var. Epey avrupa ülkesi gördüm o trafikte motor kullanan birisi gözü kapalı bir şekilde heryerde motor kullanabilir.

Kız arkadaşım çerkezköyde çalışıyor Doğu akdeniz-Eğe-trakya turu planlıyorum devamlı istanbulsuz nasıl yanına giderim diye düşünüyorum... :)

Konuyla alakası yok belki yazdıklarımın ama bir serzeniş benimkisi... Gerçekten tebrik ediyorum ve Allahtan hepimiz için şans diliyorum özellikle siz İstanbul'dakilere...

gkhantaskin
28 Şubat 2015, 14:49
Plaka aldınız mı? Hani acemi sürücü olan bir hırsızdır, motor da çalıntıdır, belli olmaz.

MT-07 alıp bi ceket bile almamak..bilemedim.

Hiç öyle düşünmemiştim haklısın.

arda4
06 Mart 2015, 11:36
https://www.youtube.com/watch?v=E5oxrZjIppY&feature=youtu.be&t=1h2m39s :king: