PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kawasaki Denizli-Kuşadası Servis

freewill
27 Şubat 2015, 21:16
Arkadaşlar kawasaki 250sl yi kısmetse yakın bir zaman da almayı planlıyorum. Benim için yol sıkıntı değil fakat bana en yakın servisler denizli ve kuşadasında. Öğrenmek istediğim hangisini tavsiye edersiniz ? Bu şehirlerde ikamet eden arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim. Zira malesef bu bölgede pek istediğim gibi usta bulamadım. Sırf bu yüzden motorun hemen hemen her türlü aksamını tamir edebiliyorum :) Garanti mevzusu olmasa önlerinden geçmem o derece :) Çalıp çırpmayan işini hakkıyla yapan basit bir yağ filtresini değiştirme ya da temizleme gibi işlemleri uyarmaya gerek duymadan yapan var ise bilgi verirseniz sevinirim :)

manofsteel
27 Şubat 2015, 21:24
Kuşadası'nda bir arkadaşta var 250Sl onunla hiç konuşmadım ama senin için irtibata geçebilirim?

freewill
27 Şubat 2015, 21:31
valla çok güzel olur sözde bufta gelecektim kuşadasına motora bakmaya ama havalar fırsat vermedi bir türlü yahu hatta şu anda çıldırmışcasına fırtına yağmur var :)

Mamba09
27 Şubat 2015, 21:36
Kardeşim ben Aydındayım, sürekli Kuşadasına gidip geliyorum. Kawasaki servisi hakkında bilgim yok ama buralara gelmeye niyetlenirsen yardımcı olurum beraber gideriz.

maydin02
27 Şubat 2015, 21:38
denizli de sanırım şahin motor servis hizmeti veriyor. honda kullanıcısıyım motorum garanti kapsamında o yüzden başka bir yere gitmedim. şahin motorun iyi bir servis olduğunu duymuştum.forumda şahin motora giden vardır mutlaka.

freewill
27 Şubat 2015, 21:50
teşekkür ederim bakalım havalar düzelse gidip bi bakıcam da gidemiyorum havalar yüzünden yalnız görüşelim yahu mt aydın grubu çok pasif :/

farostar
28 Şubat 2015, 04:12
kusadasinda ziyattin göktepe nin kawasaki servisi var, kendisi drag yariscisi.
oraya gitmek henüz nasip olmadi ama cok övdüler ve tavsiye ettiler.

Ziyattin GÖKTEPE
Adres: Süleyman Demirel Bulvarı Kural İş Merkezi No:2/D Kuşadası
Telefon: 0532 347 34 54

oluroyle
28 Şubat 2015, 10:30
Denizli de kawasakinin servis hizmeti nerede veriliyor bilmiyorum ancak servis konusunda ciddi bir sıkıntı olursa yakınlarda olmasi çok iyi olur.

freewill
28 Şubat 2015, 19:45
kusadasinda ziyattin göktepe nin kawasaki servisi var, kendisi drag yariscisi.
oraya gitmek henüz nasip olmadi ama cok övdüler ve tavsiye ettiler.

Ziyattin GÖKTEPE
Adres: Süleyman Demirel Bulvarı Kural İş Merkezi No:2/D Kuşadası
Telefon: 0532 347 34 54

hemen not aldım kısmet olursa almadan bir ziyaret ederim :) teşekkür ederim