PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Depoyu nerede boyatabilirim

cenx vt800c
27 Şubat 2015, 09:14
selam dostlar
Choper ımın deposunu boyatmak istiyorum.tavsiye edeceğiniz iyi usta varmıdır.İstanbul da ikamet ediyorum
Teşekkurler

fearlesboyy
27 Şubat 2015, 09:34
hocam 3-5 fazla olsun özellikle bu işi yapan varsa o boyasın araç boyası atanlar her depoyu boyayamıyor.sonuçda sadece boya meselesi değil bu iş.depo motorda kendini gösteren seydir.en ufak hata motoru görsel acıdan kendinden soğutur

Pain
27 Şubat 2015, 09:36
Hasanpaşa, boyacı serdar (05662039454). Yaptığı çok işe şahit oldum, ben de beğendim, yaptıran herkeste memnun. Yakın arkadaşımın defalarca kez işi düştü, her seferinde memnundu.

HAZZILHAR
27 Şubat 2015, 10:58
İstanbul'daysanız tartışmasız bir şekilde sadece bu işle ilgilenip firmaların renk kataloglarını da envanterine ekleyen Motosiklet Boyacısı (http://motosikletboyacisi.com/) dışında kimseyi tavsiye etmiyorum.

cenx vt800c
27 Şubat 2015, 12:39
netten arastırdım burası aklımda zaten.
fakat bazen gercekten pek ısımız dusmedığınden bılmedığımız reklamı olmayan ustalar var mı dıye merak ettım

baran.altun
27 Şubat 2015, 14:31
Fikirtepede Motocolors var. Kardeşim kaza yapmış tüm granajı sipariş edecekken yaptığı işleri gördüm. Ben gittiğimde içeride 2014 r6 ve fazer8 vardı. Yapılan işleri gördüm ve finalde motorumu sıfır ne teslim aldımsa o şekilde teslim ettiler. Ustaları çok çok başarılı ve lokal boya ile tamir yapıldı sadece. Renk uyumu kusursuz. Bu işleri yapan adam gerisini hayli hayli yapar.