PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bell star carbon - Arai rx7gp

saqopasha
26 Şubat 2015, 22:21
Merhaba arkadaşlar bu gün fuardaydim. Hayirlisiyla bir yamaha r25 sahibi oldum. Ayrıca sony action cam ve bell star carbon kask aldım. action cam i 1050 tl ye kaskimida 1800 tl ye tüm ürünleri nakit olarak aldım. Kask konusunda arai rx7gp istiyordum son an da fikrim değişti. Full carbon bell aklımı çeldi. Kask tercihim ve aldigim fiyatlar hakkında yorumlarınızı merak ediyorum. Arai aklımın bi köşesinde kaldı. Tercihlerim ve fiyatları hakkında fikirleriniz nelerdir ?

CHaTaN
26 Şubat 2015, 22:24
Bence aldığın herşey çok güzel hayırlı iyi günlerde kullanmanı dilerim. Sanırım sony AZ1 modelini aldın bende bugün fuarda görmüştüm. Bilekten kumandalı çok hoş bir cam. Bell zaten kaliteli bir kask ve sende zaten bu kaskın üst segment bir modelini almışsın. Bence R25 şekil olarak son derece güzel. Sonuç olarak aldıklarına hiç denecek bir şey yok hepsi de çok hoş.

saqopasha
26 Şubat 2015, 22:27
Bence aldığın herşey çok güzel hayırlı iyi günlerde kullanmanı dilerim. Sanırım sony AZ1 modelini aldın bende bugün fuarda görmüştüm. Bilekten kumandalı çok hoş bir cam. Bell zaten kaliteli bir kask ve sende zaten bu kaskın üst segment bir modelini almışsın. Bence R25 şekil olarak son derece güzel. Sonuç olarak aldıklarına hiç denecek bir şey yok hepsi de çok hoş.

Çok çok teşekkür ederim sağolun . Kamera hdras100v 1300 tl fiyati vardı 1050 ye aldım.

Karalı
26 Şubat 2015, 22:43
Çok çalmıştımkürğolun . Kamera hdras100v 1300 tl fiyati vardı 1050 ye aldım.

Valla iyi almişsın ben 1499'a almıştım :( hayırlı olsun Güle güle kullan

saqopasha
26 Şubat 2015, 22:51
Çok Teşekkür ederim

kinqdai
26 Şubat 2015, 22:59
Hayırlı uğurlu olsun :) İnsan kıskanmıyor değil yani ^^ Allah kötü gününü göstermesin kardeş tekrardan hayırlı uğurlu olsun :)

erkanzdemir
26 Şubat 2015, 22:59
Tüm aldıklarınız hayırlı olsun.
Güzel günleriniz olsun hepsiyle inşallah.
Alınmış alınmıştır.

Aşağıdaki kaskı mağazaya giderek, denedim ve aldım. fiyat yine sitedeki güncel fiyattı.
Son ne olur sorusunu 4 kez sorduğum için 1600 TL verdim.(İndirimi baz alırak pazarlık gücünüzü değerlendiriniz)
Eminim benden daha ucuza da alan olmuştur.
Pazarlık yapamam ama bazen iyi oluyor.

http://www.motoplus.com.tr/urun/9907011832181/BELL-M5X-CARBON-OCB

saqopasha
26 Şubat 2015, 23:10
Hayırlı uğurlu olsun :) İnsan kıskanmıyor değil yani ^^ Allah kötü gününü göstermesin kardeş tekrardan hayırlı uğurlu olsun :)

Çok sagol dostum Allah sana daha iyilerini nasip etsin çok şükür hepsini kendim çalışıp yaptım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:02 ----------

Tüm aldıklarınız hayırlı olsun.
Güzel günleriniz olsun hepsiyle inşallah.
Alınmış alınmıştır.

Aşağıdaki kaskı mağazaya giderek, denedim ve aldım. fiyat yine sitedeki güncel fiyattı.
Son ne olur sorusunu 4 kez sorduğum için 1600 TL verdim.(İndirimi baz alırak pazarlık gücünüzü değerlendiriniz)
Eminim benden daha ucuza da alan olmuştur.
Pazarlık yapamam ama bazen iyi oluyor.

http://www.motoplus.com.tr/urun/9907011832181/BELL-M5X-CARBON-OCB

Oncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Siz 375 tl indirim yaptirmissiniz ben 250 tl yaptırabildim. Belki çok ugrassaydim sizin duruma bakarak daha ucuza almam mümkün gözüküyor. Kaskiniz hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Bu arada kimse rx7gp karşılaştırması hakkında yorum yapmamış aklım biraz orda kalmıştı :)

kinqdai
26 Şubat 2015, 23:15
Saolasın. Takma kafanı. Şimdi patavatsızın teki çıkar ya o kask a o para verilirmi diğerini alaydın filan eder canını sıkarlar. Yaparlar biliyorum en iyisini etmişsin boşver, herşeyden önce kendi rızan ile almışsın kararsızlık yaşama aldığın bütün herşey 10 numara 5 yıldız :)

erkanzdemir
26 Şubat 2015, 23:46
Çok sagol dostum Allah sana daha iyilerini nasip etsin çok şükür hepsini kendim çalışıp yaptım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:02 ----------

Oncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Siz 375 tl indirim yaptirmissiniz ben 250 tl yaptırabildim. Belki çok ugrassaydim sizin duruma bakarak daha ucuza almam mümkün gözüküyor. Kaskiniz hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Bu arada kimse rx7gp karşılaştırması hakkında yorum yapmamış aklım biraz orda kalmıştı :)

Teşekkür ederim.
Bende bir kısmını peşin kalanını taksit yaptırdım.
Yanında pantolon da almıştım. onun fiyatında indirim çok yemedi ayrı bir konu.

Arkadaşlarda yazmış zaten çok kafaya takmayın aldığınız ürün Arai den iyi diye bir yorum yapmayacağım ama aldığınız kask iyi kask o paraya filan sözlerine kapılmayın. Sağlıcakla ve güvenle kullanın Allah test ettirmesin keyfi size kalsın.

undone
26 Şubat 2015, 23:49
bell kaskları bi türlü sevemedim , rx7gp olurdu tercihim şahsen. Aramızda bi laf vardır bizim "Ver parayi al arai " diye ve GoPro Hero4 kullanıyorum action camden daha ucuza geldi diyebilirim :) Güle güle kullanman dileğiyle , kazasız belasız.