PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fuara eşinle gitme diyorlar. "Haklılar" diyen?

afu35
26 Şubat 2015, 18:52
İyi akşamlar ben ilk defa fuara gidiyorum çorludan geleceğim için tekrar gitme imkanım yok. Eşimle beraber gitmek istiyorum ama fuar ortamına yanında bayanla girme çok kalabalık ve rahatsız ediliyosun diyenler var. Eşiyle sevgilisiyle giden veya bu konuda tavsiyesi olan var mı? Teşekkürler

AttilaXtreme
26 Şubat 2015, 19:01
Yok öle bişey. Dengesiz biri çıkarsa haddini bildirecek adam çok orada. Bu kadar senedir ne duydum ne gördüm. Zaten çoğu bedava biletle gelen bizim çevrenin elemanları. Apaçi tayfa da bilet parası verip girmez. Nerden çıktı bu mevzu anlamadım. Defalarca eşim ve çocuğum ile gitmişliğim var.

ozkanil
26 Şubat 2015, 19:02
Yok öle bişey. Dengesiz biri çıkarsa haddini bildirecek adam çok orada. Bu kadar senedir ne duydum ne gördüm. Zaten çoğu bedava biletle gelen bizim çevrenin elemanları. Apaçi tayfa da bilet parası verip girmez. Nerden çıktı bu mevzu anlamadım. Defalarca eşim ve çocuğum ile gitmişliğim var.

üstad defalarca gitmenize istinaden soruyorum kaça kadar açık kalır fuar iş güç tam fuar günlerine denk geldi gece 11 de paydos ediyorum bu hafta

AttilaXtreme
26 Şubat 2015, 19:05
üstad defalarca gitmenize istinaden soruyorum kaça kadar açık kalır fuar iş güç tam fuar günlerine denk geldi gece 11 de paydos ediyorum bu hafta

Perşembe - Cuma - C.ertesi akşam saat 8'e kadar
Pazar akşam saat 7'ye kadar açık.

Sinan Er
26 Şubat 2015, 19:05
Hiç fuara gitmemiş gitmek isteyeni caydırmak isteyenin uydurduğu birşey olmalı.

Hangi devirde yaşıyoruz ?

ozkanil
26 Şubat 2015, 19:07
Perşembe - Cuma - C.ertesi akşam saat 8'e kadar
Pazar akşam saat 7'ye kadar açık.

artık sabah gideriz o halde teşekkürler :cat:

afu35
26 Şubat 2015, 19:09
Bilmiyorum durduk yere tadımız kaçmasın diye söylenenleri ciddiye aldım. doğru olsaydı üzülürdüm zaten. Böyle bi organorganizasyonda hatta hiç bir organizasyonda olmaması lazım.

crxforever
26 Şubat 2015, 19:21
herhangi bir çarşı pazar yerinde ne kadar sıkıntı çıkma ihtimali varsa fuarda da o kadar vardır.
kız kardeşimle her sene giderim bir sıkıntı çıkmadı.

mithrelios
26 Şubat 2015, 19:45
tam aksine, eşiniz, kızınız, kız kardeşiniz, anneniz, sevgiliniz ve cinsiyeti kadın olan arkadaşlarınızla gelin ki, erkek erkeğe kalıp ilk kadın gördüğünde cozutan saçma mantalitelerden kurtulsun şu toplum.

Bune
26 Şubat 2015, 19:48
Bende eşinle gitme fuardaki mankenler yüzünden kavga edersin anladım başlığa girmeden önce :mrgreen: Ama cidden o aplalar neydi öyle at gibi her biri maşallah hani ben 186 cm boyundayım ama utancımdan yanlarında duramadım cüce durdum :queen:

Not: Yanlış anlaşılma olmasın zaten birde girdim 13:30 -14 gibi çıktım motoru alamayınca hevesim kırıldı manken kesmedim yani :mrgreen:

Murat.K.
26 Şubat 2015, 20:30
Ben eşim ile beraber gideceğim, hayatından sıkılmış yaşamaktan bunalmış biri varsa rahatsız etmeyi deneyebilir.....

Hoş bugüne kadar hiç öyle bir şey yaşamadık ama neyse

ülgenhan
26 Şubat 2015, 20:37
Bende eşinle gitme fuardaki mankenler yüzünden kavga edersin anladım başlığa girmeden önce :mrgreen: Ama cidden o aplalar neydi öyle at gibi her biri maşallah hani ben 186 cm boyundayım ama utancımdan yanlarında duramadım cüce durdum :queen:

Not: Yanlış anlaşılma olmasın zaten birde girdim 13:30 -14 gibi çıktım motoru alamayınca hevesim kırıldı manken kesmedim yani :mrgreen:

Ben de öyle sandım :)
densiz her yerde densiz. Gönül rahatlığı ile gidiniz.

atillatopal9
26 Şubat 2015, 20:40
ben sevgilimle gideceğim,
ilk endişem gözle taciz edilmekti. kalabalıktan korktum. sonra, orada olacak mini etekli mankenlerin olduğunu düşündüm. onlardan kimse bakmayacağını düşünüyorum.
ikinci endişem, orada mini etekli kızlar var. hele ki H2 nin stantında mutlaka olacak. bizimkisi beni oraya sokmazsa nolcak? birde oradan trip yemeyelim :)
üçüncü endişem, inşallah buraya yazdığımı okumaz :)

RoLa
26 Şubat 2015, 20:42
kimse rahatsız etmez merak etme gönül rahatlığıyla gidebilirsin

tek sıkıntı bayanlar çabuk yoruluyorlar erken dönmek istiyolar

eek
26 Şubat 2015, 20:52
Fazlaca cesur giyinmiş model var, bayan arkadaşınız bunlardan rahatsız olabilir. Bazıları o kadar abartılıydı ki arkadaşım ve eşi ile gezerken ben utandım. Bunun haricinde garip tipler de mevcut ancak sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Biz motorları parkederken otoparkta tinerciler motorları inceliyordu, içeride kimbilir neler var dedim ama korktuğum gibi değildi. Tek sorun kalabalık, bugün öğlen bu haldeyse haftasonu keşke bilet 50 TL olsaydı diyebilirsiniz.

EldekiDebryj
26 Şubat 2015, 21:02
Biz esimle gidecegiz ama mankenleri hic sevmiyorum olmasalardida olur yani :@ neyse bende rahatsiz edileceginizi sanmiyorum tek endisem motorla mi gitsek ,motorsuz mu biz icerdeyken biri yurutur mu acaba diyorum ama canim gram otobuse filan binmek istemiyor hala dusunuyorum

orhan0911
26 Şubat 2015, 21:05
https://www.youtube.com/watch?v=3-_bVyBAGyI

Eşlerle gitmeyin bu ve bunun gibi videolar ilerleyen saatlerde YOU TUBE Pegasus MT kanalın da : )

AttilaXtreme
26 Şubat 2015, 21:10
Abicim eşiniz nişanlınız sevgiliniz vs ile gidecekseniz "Bunlar da kadın mı, cık cık cık çok ayıp. Ne bu böle! Ahlaksız kapitalizm bir motor satmak için kadınları ve insanları ne hale sokuyor vs vs vs" diyerek mankenlere dik dik bakın, doya doya bakın, uzun uzun bakın. Alla Alla...

Her şeyi biz mi öğreticez ya! :P

SULH
26 Şubat 2015, 21:21
bişey sormak istiyorum. fuar tam olarak nerede. metro ile dtm durağında inince orada ki fuar alanı mı? geçen sene fuar olan yerde mi yani?

Green Arrow
26 Şubat 2015, 21:46
bişey sormak istiyorum. fuar tam olarak nerede. metro ile dtm durağında inince orada ki fuar alanı mı? geçen sene fuar olan yerde mi yani?

İFM'de fuar.İnip az birşey yürüyorsunuz 500 metre civarında.Zaten kalabalığı takip ediceksiniz :)

SULH
26 Şubat 2015, 22:05
İFM'de fuar.İnip az birşey yürüyorsunuz 500 metre civarında.Zaten kalabalığı takip ediceksiniz :)

Cevabınız için teşekkür ederim:)

snappy x
26 Şubat 2015, 22:08
mankenler için gidenleri tanıyorum O_O

atillatopal9
26 Şubat 2015, 22:23
Abicim eşiniz nişanlınız sevgiliniz vs ile gidecekseniz "Bunlar da kadın mı, cık cık cık çok ayıp. Ne bu böle! Ahlaksız kapitalizm bir motor satmak için kadınları ve insanları ne hale sokuyor vs vs vs" diyerek mankenlere dik dik bakın, doya doya bakın, uzun uzun bakın. Alla Alla...

yok be abi olur mu öyle şey :) ne işimiz olur mankenler ile.. benim hatun zaten dünyanin en güzeli :) :) gözümüz dışarı bakmıyor çok şükür...
benim ki zaten elinde olsa at gözlüğü takacak :)

erkanzdemir
26 Şubat 2015, 22:24
Hiç fuara gitmemiş gitmek isteyeni caydırmak isteyenin uydurduğu birşey olmalı.

Hangi devirde yaşıyoruz ?

Ne fuar baltalaması nede siyasten yazıyorum.
Acı ama gerçek çok denyo var. (Hangi devir derseniz Özgecan ve birçok örneği var(Üzgünüm))
Gitmek istediğinizle gidin tadınızı kaçıracak olay olursa susmayın gerekeni yapın o ortamda olanlar size gerektiği gibi destek olacaklardır.(tatsızlık olmasın inşallah)

Tecrübe budur işte.

Geçen sene Abazan topluluğunun fotoğraf çektirme merasimi nedeniyle motosikletleri göremediğimi düşündükçe çıldırıyorum.
NOT: Kulaklarımla duyduğumu yazıyorum; Laaaayn gelll gelll şu karıynan da çek ...na ..yim !!!
Yazık bu duyan kulaklarıma yazık.
Noktaların geldiği yerleri tahmin edemeyenler varsa erkeklerin %90 nın cümle sonunda ballandıra ballandıra söylediğidir.

Lütfen bu gerizekalı zihniyetin Toplumu kafes içine koyması baskısına boyun eğmeyin.

Saygılar benden olsun.

Tolme
26 Şubat 2015, 22:27
geçmiş yıllarda bende eşimle gittim, herhangi bir sorunda yaşamadım,zaten eşimle gidemeyeceğim bir yere ben kendimde gitmek istemem,anlayacağınız ekstrem durumlar her yerde karşımıza çıkabiliyor, ozaman hiç bir yere eşimizi götürmemek gerekir diye düşünüyorum

Enes Bakır
26 Şubat 2015, 23:24
Ben bugün gittim çok sayıda kız arkadaşıyla , karısıyla gelen vardı fakat herkez kendi halindeydi aykırı tip insanlar yoktu hatta bende pişman oldum keşke kız arkadaşımla gelseydim diye

Karalı
26 Şubat 2015, 23:29
ben sevgilimle gideceğim,
ilk endişem gözle taciz edilmekti. kalabalıktan korktum. sonra, orada olacak mini etekli mankenlerin olduğunu düşündüm. onlardan kimse bakmayacağını düşünüyorum.
ikinci endişem, orada mini etekli kızlar var. hele ki H2 nin stantında mutlaka olacak. bizimkisi beni oraya sokmazsa nolcak? birde oradan trip yemeyelim :)
üçüncü endişem, inşallah buraya yazdığımı okumaz :)
Hehe kawasaki standında hiç manken yok rahat rahat bakarsın;)
ailecek gidin orda kardeşimiz abimiz çok hiç bir sıkıntı olmaz

Evrenalpar
27 Şubat 2015, 00:10
Fuarda Eşiyle, kızıyla, sevgilisiyle, kız arkadaşıyla gelen çok insan vardı. Hiç bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Zannet millet mankenlere odaklandığından sizin yanınızdakilere bakma ihtimalleri Sıfır :)

Bu arada en güzel Mankenler sanırım Ducati, en rahatları ise Piaggio'da :) (Ukrayna farkı)

orhan0911
27 Şubat 2015, 00:52
https://www.youtube.com/watch?v=eywSrzMBN2Y

daha fazlası : ) you tube Pegasus MT kanalında :)

TIGERSHARK
27 Şubat 2015, 00:55
sen yanlış anlamışsın gitme demelerinin sebebi karına kızını rahatsız edeceklerinden değil senin manken kızları kesemeyeceğinden gitme demişler :)

Pangea
27 Şubat 2015, 01:35
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR_IN84K_nWtNe7RsvUGDat3nqTGfWyI jQwOvfG_qI1XRsVDPXu

Fuar genel olarak bu halde olduğu için abaza tayfa misafirlere vakit bulamıyor

2move
27 Şubat 2015, 01:48
Ne alaka birader? Esinle gelme.. seni enayi yerine koymuslar kusura bakma