PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fuarda avantajlı neler var ?

atoprak
26 Şubat 2015, 18:03
Arkadaşlar,

Bu konuyla ilgili bir başlık göremedim.
Fuarda gerek ekipman gerekse motor olarak özel avantaj sağlayan firmalar ve iyi ürünler var mı ?

Örneğin daha avantajlı fiyatlara kask bulunabiliyor mu ?
Gidenlerin yorumlarını alalım ..

Teşekkürler

CHaTaN
26 Şubat 2015, 18:36
Bazı firmalar %20 indirim yapmış bazıları hiçbirşey yapmamış. Bazıları belki son güne doğru birşeyler yapılır diyenler var. Yani işin özeti herçeşit var. Ama güzel bir fuardı muhtemelen aradığını bulacaksındır. bütün ürünleri görmek ve aradığını bulmak için güzel bir fırsat

çelikatlı
26 Şubat 2015, 18:41
Lastik için fuarı bekledim inşallah değer.

eek
26 Şubat 2015, 19:27
Lastik için %15 indirim yaptılar motolastik sitesi ile aynı fiyata geldi, çok ümitlenmeyin derim :)

gugukk
26 Şubat 2015, 20:13
Buji yağ zincir filan bulunuyormu gitmişken yarın alayım

Mirkuza
26 Şubat 2015, 20:36
Up inazuma , inazuma f , ybr fiyatı fuarda açıklandımı ?

eek
26 Şubat 2015, 21:03
Tech90 pantolonlar 250-350 TL, Kızıltoprak mağazası ile fiyat aynı ama hem model hem de beden olarak seçenek çoktu, kaptım bir adet yazlık. Bunun haricinde mototal kaska iyi indirim yaptı Schuberth S2 Lines aldım (internetteki en ucuz fiyattan daha uyguna taksit yaptılar). Esnaflıklarını beğendiğim iki üç mağazadan birisi zaten fuarda da kalabalığa rağmen ilgilenip uğraşıyorlar. Hudson'dan nefret ediyordum, bu duygularımı perçinlediler. Bir de Moto Capro'da mont denedim, beden yoktu ama baya ilgilenip yönlendirdiler, %20 civarı indirim yapıyorlar. Şirinevler'den bir mağaza vardı, normal fiyat neyse o. Motoplus markaları ilgimi çekmese de esnaflığını sevdiğim yerlerden, %20 indirim vardı biraz daha zorlanabilir gibi hatta. İçeride yemek aşırı pahalı ya da ben fiyatları yanlış anladım (çorba salata yemek içecek 50TL'ye geliyordu, dışarıdaki büfede soğuk sandviç 7.5TL), aç gitmeyin benim gibi. Otopark çok güvensiz gözüküyor, mutlaka güvenlik ekipmanını götürmek lazım. Benim gördüklerim bunlar, umarım herkes istediğini alır :)

Ek olarak Apachi Cycles'da deri mont gördüm 575 TL mükemmeldi ama patron (evli arkadaşlar bilir) izin vermedi :) İmkanı olan denesin alsın eskitme deri tam korumalı aklım kaldı ama kasktan sonra yemedi :)

SULH
26 Şubat 2015, 21:26
hocam fuar tam olarak nerede söyler misiniz? geçen sene ki yerde mi? metro dtm durağında inince karşıda ki yer mi?

Enes Bakır
26 Şubat 2015, 23:30
hocam fuar tam olarak nerede söyler misiniz? geçen sene ki yerde mi? metro dtm durağında inince karşıda ki yer mi?

Evet kardeşim orada

CxAnKACx
27 Şubat 2015, 00:28
Ybr yoktu dikkatimden kacmadiysa, inazuma F'in fiyatina 14.450 dediler normal inazuma 13.350 idi.

idmanyurdu
27 Şubat 2015, 00:35

ybr nin yeni fiyatı 5480

h2rx
27 Şubat 2015, 01:19
Tech90 pantolonlar 250-350 TL, Kızıltoprak mağazası ile fiyat aynı ama hem model hem de beden olarak seçenek çoktu, kaptım bir adet yazlık. Bunun haricinde mototal kaska iyi indirim yaptı Schuberth S2 Lines aldım (internetteki en ucuz fiyattan daha uyguna taksit yaptılar). Esnaflıklarını beğendiğim iki üç mağazadan birisi zaten fuarda da kalabalığa rağmen ilgilenip uğraşıyorlar. Hudson'dan nefret ediyordum, bu duygularımı perçinlediler. Bir de Moto Capro'da mont denedim, beden yoktu ama baya ilgilenip yönlendirdiler, %20 civarı indirim yapıyorlar. Şirinevler'den bir mağaza vardı, normal fiyat neyse o. Motoplus markaları ilgimi çekmese de esnaflığını sevdiğim yerlerden, %20 indirim vardı biraz daha zorlanabilir gibi hatta. İçeride yemek aşırı pahalı ya da ben fiyatları yanlış anladım (çorba salata yemek içecek 50TL'ye geliyordu, dışarıdaki büfede soğuk sandviç 7.5TL), aç gitmeyin benim gibi. Otopark çok güvensiz gözüküyor, mutlaka güvenlik ekipmanını götürmek lazım. Benim gördüklerim bunlar, umarım herkes istediğini alır :)

Ek olarak Apachi Cycles'da deri mont gördüm 575 TL mükemmeldi ama patron (evli arkadaşlar bilir) izin vermedi :) İmkanı olan denesin alsın eskitme deri tam korumalı aklım kaldı ama kasktan sonra yemedi :)

schubert s2 nin düz rengini peşin 1300e, 4 taksitle 1400e bırakıyorlardı. siz kaça aldınız?

eek
27 Şubat 2015, 15:01
schubert s2 nin düz rengini peşin 1300e, 4 taksitle 1400e bırakıyorlardı. siz kaça aldınız?

Hocam yeşil kırmızı olan modeli taksitli 1500'e aldım, düz renklerde taksitli 1350TL zorlayabilirsiniz bence..

yasdal
27 Şubat 2015, 16:05
Tech 90 ın Overlap modellerinden birini 2 hafta önce 275 e almıştım. 250 yapmışlardı fuarda. S2 için de iyi sayılır fiyatlar. Aksesuar bölümü eğlenceliydi. Kıvır zıvır çok ürün var. Elbet bişiler çıkıyor. Telefon sabitleme aparatlarını falan tavsiye ederim. 30 civarı güzel şeyler var. Aşırı bi ucuzluk durumu yok. Gidip dışarıda otoparktaki motorların kritiğini yapmak bile hoş. 1200 RT 83 lira olmuş :( yine küçük kaçamak bakışlar attım. biraz sevdim. bekle dedim... Gidin gidin

RAMİREZ
27 Şubat 2015, 16:39

Yemek olayına kesinlikle katılıyorum. Karakter olarak gittiğim yerin kalitesine göre yemek fiyatını eleştirmem. Sonuçta isteyen yer, isteyen yemez. Ammma.... bir cacık ve bir "tavuk" dönere 37 lira:sunny: verince şalterlerim attı. Gittim restoran sorumlusuyla konuştum. Bu fiyatlar normal dedi bana...
Sadece güldüm ve bu kadar bariz şekilde kazıklandığım için, ve ayrıca yemeğide yemiş bulunduğumdan hızla uzaklaştım oradan.

The Dude
27 Şubat 2015, 17:15
valla uzunu zaptedemezseniz avantajlı bir şey bulabileceğinizi sanmıyorum.

dölar 2,5 tl .

leon99
27 Şubat 2015, 17:38
160 tl lik botu 90'a, 85 tl lik eldiveni 70'e, 250'lik tech90 kotu 200'e aldim.

infernox
27 Şubat 2015, 17:48

Hocam hangi botu aldın?

braveguy
02 Mart 2015, 00:12

Kotu nakit ve fissiz mi aldiniz 200e?

maydin02
02 Mart 2015, 00:29

hocam hangi botu ve pantolonu aldınız? bende tech 90 city jean modelini almak istiyorum motoplus ta 201 lira

ümitfidan
02 Mart 2015, 18:21
ktm duke 200 abs siz 11500 liradan veriyorlardı. :D içim gitti valla o fiyata 2.eli zor bulunuyor.

MELİH
02 Mart 2015, 18:53
yamaha tenere 250 yi fuara getirmemiş,göremedik. Türkiye ye de getirmeyi düşünmüyorlarmış..benelli 250 lik güzel bir alternatif olarak gelecekti. fuara 1 tane getirmişler ancak arkası yokmuş. 300 lük çift silindir getireceklermiş.onda da ötv %30 fiyatı atıyor artı 500 cc ve kasa farkından gelen farkıda koydunmu garip rakamlar çıkıyor. Üstelik İstanbul bayisi gelen motorları toplamış kafasına göre satabilir anlayacağınız. Benelli de pazara bu mantıkla girerse daha doğmadan ölmüş demektir. hayırlısı olsun..Derby kros çok mantıklı fiyatla yerli yerinde hoşuma gitti.gasgas bu sene yoktu sanırsam..TT Custom Show yapmış. Honda BMW Ducati de bir fark göremedim.Aksesuarlarda ciddi indirim yapanlar vardı.Ancak her zamanki gibi çok kalabalıktı.Fuar aynı fuardı..

atoprak
03 Mart 2015, 09:23
Anormal kalanalıktı bencede...
Cumartesi kalabalıktan sıkıldım .. dedimi Pazargünü gelir alıcı gözüyle bakarım şu motorlara ..
Pazar günü sabah 10 da oradaydım, daha açılmamıştı ve kapının önü hınca hınç doluydu ... hiç girmeden ayrıldım .. bayi ziyareti yaparım dedim ..