PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TURKCELL TAM BURADA hakkında herşey burda olsun

Sayfa : [1] 2 3 4 5

igorkem
26 Şubat 2015, 01:04
Turkcell’in Tam Burada servisi sayesinde kullanıcılar, motosikletlerinin, önemli eşyalarının veya evcil hayvanlarının nerede olduğunu cep telefonlarına indirdikleri mobil uygulama üzerinden her an görebiliyor. Turkcell SIM kartı ile çalışan Tam Burada cihazı, GPS ve Turkcell çekim noktaları destekli konum verilerini, belirlenen zaman aralıkları ile sisteme ileterek görüntülenmesini sağlıyor.

Her türlü ihtiyacınıza uygun kredi burada!

Turkcell’in yeni servisi Tam Burada, Turkcell’lileri değer verdikleri eşyalarını veya evcil hayvanlarını arama derdinden kurtarıyor. Kibrit kutusu büyüklüğündeki Tam Burada cihazı, motosikletinizin, çantanızın veya kedi, köpek gibi evcil hayvanlarınızın o anda nerede olduğunu cep telefonunuzdan veya tabletinizden anında görebilmenizi sağlıyor. GPS özelliğine sahip olan ve Turkcell SIM kartı ile çalışan bu minik cihaz, hesapladığını konum verilerini kullanıcının ayarladığı zaman aralıkları ile sisteme gönderiyor. Bu sayede Tam Burada kullanıcıları cihazın üzerinde bulunduğu eşyanın veya evcil hayvanın o anda nerde olduğunu, hareket ediyorsa hangi hızla ve hangi yöne doğru hareket ettiğini görüntüleyebiliyor.

“Motosikletim, köpeğim nerede?” derdine son
Turkcell Tam Burada, özellikle motosiklet veya bisiklet gibi ulaşım araçlarını kullananların rahatlıkla kullanabilecekleri, çalınma veya bırakılan yerin unutulması durumunda aracın konumunu belirleyebilecekleri bir servis. Hem GPS hem de Turkcell çekim noktalarını kullanarak çalışan Tam Burada, motosikletin aküsüne bağlanarak, şarj etme derdi olmadan, kullanıcının motorunun konumunu her an telefonundan kontrol edebilmesini sağlıyor.

Sadece 42 gram ağırlığında bir cihaz olan Tam Burada, kedi ve köpek gibi evcil hayvanların tasmasına takılarak da kullanılabiliyor. Böylece çok sık yaşanan evcil hayvanların kaybolma durumunda yerlerinin tespiti sağlanarak kolayca bulunmalarını sağlıyor. Değerli eşya, önemli evrak ve para bulundurulan çantalar için de tercih edilebilen Turkcell Tam Burada, böylece unutulan çantaların konumunu öğrenmeyi ve geri bulmayı mümkün kılıyor.

Güvenli bölgenin sınırlarını kullanıcı belirliyor

Tam Burada mobil uygulaması üzerinden cihaz için güvenli bölge de oluşturulabiliyor. Cihaz kullanıcı tarafından belirlenen güvenli alanın dışına çıktığında uygulama üzerinden cep telefonuna anında bildirim ve SMS gönderiyor. Tam Burada uygulaması üzerinden cihazın nerede olduğu görülebildiği gibi; harita üzerinden cihazın simgesine tıklayarak cihazın ne zaman kullanılmaya başlandığı, pil durumu ve önceki güzergâhlar kontrol edebiliyor, cihaz hareket halinde ise hızı görüntülenebiliyor. Kullanıcılar cihaz için hız limiti belirleyerek bu limit aşıldığında da cep telefonlarına bildirim gelmesini sağlayabiliyor. Cihaz açıkken cep telefonuna, pil durumu %20’nin altığına düştüğünde “düşük pil”; cihaz hareket haline geçtiğinde de “hareket başlangıç” uyarılarını da otomatik olarak gönderiliyor.

1 saat şarjla 4 gün bekleme süresi

Tam Burada cihazı ve servisi, Turkcell İletişim Merkezleri ya da Turkcell.com.tr/tamburada üzerinden ayda sadece 19,90 TL’ye satın alınabiliyor. Satın alındıktan sonra telefona gelen otomatik mesajdaki link üzerinden ücretsiz olarak indirilen Tam Burada mobil uygulamasına Turkcell telefon numarası ve şifre ile giriş yapılıyor ve herhangi bir eşleştirme yapmadan servis kullanıma hazır hale geliyor. Cihaz 1 saatte tam şarj edilebiliyor ve 4 gün boyunca kullanılabiliyor. Tam Burada cihazının üzerinde bulunan Acil Durum (SOS) butonu ise, 3 saniye boyunca basılı tutulduğunda cep telefonuna cihazın bulunduğu konum ile ilgili bildirim gönderilmesini sağlıyor.

MaMi_33
26 Şubat 2015, 01:22
Ben duymadım..Ne oluyor bu kısaca açıklarmısın?

igorkem
26 Şubat 2015, 01:28
Tabiki. Bu bir motorcu arkadaş ve anes motor fikri ile turkcell ile beraber geliştirilen ortak bir ürün ve servis.

Gps takip sistemi. 1 tlden biraz büyük bir cihaz. İçerisinde sim kart var ve telefonunla eşleştiriyorsun. Üzerine telefon numaraları mail adresleri tanımlıyorsun. Cihaz yanlış okumadıysan 10 günlük şarj kapasitesine sahip.

Mesela telefonun üzerinden güvenli noktaları işaretliyorsun. Diyelimki evini işaretledin. Belirlediğin metraj dışına çıkarsa motorun hemen sana mesaj atılıyor. Program sayesinde anlık olarak motorunun nerede olabileceğini görüyorsun.

Kısacası bu şekilde bence çok ama çok güzel bir ürün. Sanırım aylık 22 tl gibi ücreti olucakmış ama o biraz fazla geldi bana açıkçası. Yılda 244 lira yapar. Gerçi kasko fiyatlarına bakarsan bal dök yalada.

Tabi en önemlisi de ürünü çok iyi saklamak lazım. Olası hırsızlıkta kolay kolay görülmeyecek bir yere koymak şazım.

MaMi_33
26 Şubat 2015, 01:30
Güzel bir uygulamaya benziyor.Zamanla kullanıldıkca ne kadar işe yarayacak anlaşılır..

ALYEDZ
26 Şubat 2015, 01:31
zaman içerisinde düşünülebilir bir teknoloji.

bekleyelim görelim sistem nasıl işleyecek

F54
26 Şubat 2015, 01:31
Aylık lansman fiyatı 19 tl olacak
Turkcell abonesi olmak Şartı da var

kittyhawk
26 Şubat 2015, 01:35
Şu lansman fiyatı geyiği de sıktı :D Herkes bir lansman fiyatı söylüyor da, sonrası önemli. Yani hizmetin gerçek fiyatı! Umarım fuarda bu bilgiye ulaşabiliriz. Bugün 19TL yarın 50TL olmasın da...

F54
26 Şubat 2015, 01:35
P
Tabiki. Bu bir motorcu arkadaş ve anes motor fikri ile turkcell ile beraber geliştirilen ortak bir ürün ve servis.

Gps takip sistemi. 1 tlden biraz büyük bir cihaz. İçerisinde sim kart var ve telefonunla eşleştiriyorsun. Üzerine telefon numaraları mail adresleri tanımlıyorsun. Cihaz yanlış okumadıysan 10 günlük şarj kapasitesine sahip.

Mesela telefonun üzerinden güvenli noktaları işaretliyorsun. Diyelimki evini işaretledin. Belirlediğin metraj dışına çıkarsa motorun hemen sana mesaj atılıyor. Program sayesinde anlık olarak motorunun nerede olabileceğini görüyorsun.

Kısacası bu şekilde bence çok ama çok güzel bir ürün. Sanırım aylık 22 tl gibi ücreti olucakmış ama o biraz fazla geldi bana açıkçası. Yılda 244 lira yapar. Gerçi kasko fiyatlarına bakarsan bal dök yalada.

Tabi en önemlisi de ürünü çok iyi saklamak lazım. Olası hırsızlıkta kolay kolay görülmeyecek bir yere koymak şazım.
Hocam 22x12=264 yapar

igorkem
26 Şubat 2015, 01:40
P
Hocam 22x12=264 yapar

Aga bozmasana ya :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:38 ----------

Ben hemen alıcam.

Paylaşımda bulunurum

Sokollu
26 Şubat 2015, 02:03
Sosyal medyada denk gelen videoları izlemiştim. Anlatıldığına göre işlevi çok iyi bence aylık 20 TL fazla fatura ödemek sıkıntı yaratmaz. Ancak umarım alet vaat edildiği gibi sorunsuz çalışır. Son programında Altın elbiseli adam denediği bir takip sisteminin çalışmadığını, daha doğrusu işaretlenen alandan çıkarmalarına rağmen telefona herhangi bir sinyal gönderemediğini söylemişti. Pil ömrü, dayanıklılık konusunda fuarda bilgi alacağım. Umarım işimize yarar

oguzhansan
03 Mart 2015, 03:47
Arkadaşlar, inceleyen arkadaşlar sonuç ne oldu? dayanıklılık falan filan...

mitili
03 Mart 2015, 04:03
ses seda yok mu bundan?

para hazır, ekipman var, kilitlerine kadar her şey var ama dışarıda bırakmak zorunda olduğum için çalınacak diye motosiklet satın alamıyorum. bir umut ışığı arıyorum :(

Ms_TunC
03 Mart 2015, 04:10
Arkadaslar Tam Burada Servısı aylık 15.90 TL'dır. Cıhazın pesın fıyatı 100 TL'dır. 24 aylık alınca servıs+cıhaz 19.90 TL'dır. Cıhazı pesın alırsanız 100 TL verıp aylık 15.90 TL odersınız.

Icerısıne hat alma zorunlulugu var. Subelerden bır hat alırsanız yenı hat ucretı verırısınız ancak sıteden alım yaparsanız hat bedavaya gelıyor aklınızda bulunsun.

https://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/turkcell-tam-burada?place=search_result&q=tam%20burada lınkınden ınceleyebılırsınız.

igorkem
03 Mart 2015, 10:08
ben aldım arkadaşlar. elime geçmesini bekliyorum. gelince hemen bilgi paylaşacağım

infernox
03 Mart 2015, 10:23
Hırsız jammer ile gelirse, sinyal kesildiği için uyarı veriyor mu?

BlackGhost
03 Mart 2015, 10:30
evet bende sıraya girdim,güzel bir ürün ve 24 ay için 480 tl lik bir ödemesi olmasına rağmen gözüm görmüyor açıkçası.muhtemelende ilerleyen aylarda talep patlaması yaşanacağından turkcell kesin zamda yapacakdır dolayısı ile motorunu seven bu cihazı almalı bence ilk elden.
en güzel özelliği cep telefonundan takip etmek,çok büyük kolaylık ve teknoloji güzelliği.

atillatopal9
03 Mart 2015, 11:52
çok işe yarayacağına inanıyorum. motorun satılmayacak parçalarına yerleştirilebilir.
örneği grenaja kesinlikle olmaz. çünkü adam söker, grenaj bir yere motor bir yere gider.
karbüratör olabilir, motorun üst kısımları olabilir.
yer çok bulabiliriz. zaten biz insanlar motoru çaldırdığımızda en geç 6 saat içinde uyanıyoruz. bu süreç içerisinde bu cihazın fark edilme oranı %5 bile fazla.
vodafone kullanıyorum. inşallah bizede geçiş yapar.
hırsızların çoğu salak çünki, eskilerden kalmiş yeni çağa ayak uyduramamış denyolar.

MrJ
03 Mart 2015, 11:58
daha önceki konudan,

Niteliki hırsız sistemi alır dener sinyali bloke edecek donanımı bulur ve sonra işine bakar.
Motordan bir sinyal yayılıyor ise bunuda görebilirler ve ona göre tedbirlenirler.

Büyük ve pahalı motorları çalan çeteler daha iyi donanımlıdırlar.Bu hizmetin sözleşmesinde sinyal kayıpları ve takip edememe durumu için bir madde var mı?Yoksa ilk sisteme sahip bulunamayan motosiklette Turkcell nasıl bir tavır izleyecek.
Sistemin üyelik sözleşmesini paylaşabilirmisiniz.

Nitelikli hırsızlarda 150$'a temin ettikleri yada daha iyi seviye 500-600$ bir sinyal karıştırıcı (portatif Jammer) ile sinyal kesildiğinde ne olacak?
Basit bir işlem hırsızlara sistemi etkisiz hale getirecek sınırsız bir süre verecektir.
Sistemi alacak olanların bunu bilmesi gerekir.

http://youtu.be/FBHUIJvEEQA

BlackGhost
03 Mart 2015, 12:09
sinyal kesildiği zamanda uyarı veriliyor.
ama bu jammer işini çoğu hırısızın düşüneceğini sanmam,düz mantık klasik hırsızlar daha revaç bizim memlekette.

igorkem
03 Mart 2015, 12:57
sinyal kesildiği zamanda uyarı veriliyor.
ama bu jammer işini çoğu hırısızın düşüneceğini sanmam,düz mantık klasik hırsızlar daha revaç bizim memlekette.

aynen öyle. öyle çok lüks vs. bir motor olmadığı sürece jammer ın ne işi var?

camadan
03 Mart 2015, 13:23
valla altınelbiseliadam ın yorumunu bekliyorum.
jammer konusuna gelince bence çok akıllıca hırsıza kilit dayanmaz derler eminim onuda yanlarında taşırlar

tyrung
03 Mart 2015, 13:24
jammer olayı biraz ütopik, yani o kadar profesyonel hırsız olduğunu sanmıyorum.

İçerisine alınan hattın da bir ödemesi var mı ? Yoksa herşeyiyle 19.90TL mi ? Ayrıca mecburi 24aylık kontrat varmış :)

facebook.com sayfasında şuan sadece turkcell kullanan iphone ve androidle çalışıyormuş. WEB kontrolüde yok ki bence büyük eksiklik.
Alternatiflerle karşılaştırmak lazım.

igorkem
03 Mart 2015, 14:11
bana söylenen extra hiçbir ücret yokmuş. aylık sabit 19,90tl. onlarda tam bilmiyor :D
bakalım bi gelsin elime...

shooter1
03 Mart 2015, 14:37
biraz bekleyin gençler dıral dede android uygulama yapıyor

https://www.youtube.com/watch?v=CiMPmE0ppOM

BlackGhost
03 Mart 2015, 14:46
web özelliğin olmaması çok önemli eksiklik değil bence,artık herşey cep telefonlarından kontrol edilebiliyor ve cep telefonuna gelecek her türlü bilgi akışı bence daha hayati bir konu.

celikat
03 Mart 2015, 15:09
bu tip bir şey kullanan ve motoru çalınıp sonra bu cihaz sayesinde bulabilen birileri var mı?

ilkadam
04 Mart 2015, 12:40
Cihaz suya yağmura çamura özellikle neme dayanıklımıdır.
Nedir ne değildir alalım diyoruzda ne kadar sağlam.

noob
05 Mart 2015, 01:15
Ürünü bir turkcell abonesi üstüne alıp avea ile kullanabilir miyim acaba? Uygulamanın bir gerekliliği var mıdır bilen var mı?

igorkem
05 Mart 2015, 09:55
Cihaz suya yağmura çamura özellikle neme dayanıklımıdır.
Nedir ne değildir alalım diyoruzda ne kadar sağlam.

arkadaşım içerisinde su geçirmez kabı geliyormuş. ben aldım bekliyorum. arkadaş 5 iş günü içerisinde teslim etceklermiş :pr: ulan millet 2 günde uzaya gidio biz hala nelerle uğraşıyoruz?

gelince bilgi paylaşacağım zaten

emc2
05 Mart 2015, 10:53
ya arkadaslar ben concox gt03b ile bunun arasinda kaldim. concox un artilari daha uzun pil ömrü hareket basladiginda uyari gonderme ses kaydi ve web uzerinden takip. bunun disinda daha buyuk ve su gecirebilir vaziyette. sizler concox u inceledinizmi turkcelinkini almadan once

igorkem
05 Mart 2015, 11:16
ben diğerini incelemedim açıkçası bu bana daha güzel geldi. ufak. hareket ettiğinde de bu üründe haber veriyor. 500m mesafesi felan varmış.
tabi diğerini bilmiyorum ama bu bana daha mantıkılı geldi. hem arkanızda turkcell veri merkezi de oluyor. olası bir sizin takip edemediğiniz noktada hemen turkcell ile iletişime geçip takip edebilirsiniz. web ten takip olayını bence önemsemeyin, artık herkes akıllı telefon kullanıuyor. zaten güvenli bölgeden ayrılırsa sms ve mail atıyor.

HAZZILHAR
05 Mart 2015, 11:28
Sanıyorum ki tüm soruların cevapları burada. (http://www.turkcell.com.tr/yardim/turkcell-tam-burada-yardim/sik-sorulan-sorular/turkcell-tam-burada-nedir?place=footer_yardim)

igorkem
05 Mart 2015, 11:42
Sanıyorum ki tüm soruların cevapları burada. (http://www.turkcell.com.tr/yardim/turkcell-tam-burada-yardim/sik-sorulan-sorular/turkcell-tam-burada-nedir?place=footer_yardim)

:thumleft:

ilkadam
05 Mart 2015, 13:02
arkadaşım içerisinde su geçirmez kabı geliyormuş. ben aldım bekliyorum. arkadaş 5 iş günü içerisinde teslim etceklermiş :pr: ulan millet 2 günde uzaya gidio biz hala nelerle uğraşıyoruz?

gelince bilgi paylaşacağım zaten

Cevabınız için teşekkürler, sizi geren nedir?

igorkem
05 Mart 2015, 13:08
kargo süreci çok kötü. 1 martta sipariş ettim 9 martta bi ihtimal 15 martta kesin teslim edilecekmiş. :farao:

agrasiwe
05 Mart 2015, 13:43
bana pahalı geldi bu sistem, motordan parçadan fiyatlardan zaten şikayetçi olduğumuzu biliyorlar birde bizim yararımıza birşey yapıyorlar onda da insani fiyat istemiyorlar. Yapanada yazık yaptıranada.

igorkem
05 Mart 2015, 15:38
bana pahalı geldi bu sistem, motordan parçadan fiyatlardan zaten şikayetçi olduğumuzu biliyorlar birde bizim yararımıza birşey yapıyorlar onda da insani fiyat istemiyorlar. Yapanada yazık yaptıranada.

yani tabi herkesin düşüncesi farklı ama;
bence çok aman aman pahalı bir ürün değil? heleki motosikletim için hiçbir şekilde pahalı değil. oldukça önemli bir konu. benim evimde kapalı garajım olmasına rağmen ki apartmanın dışarıda 7 tane kamerası sistemi de var ama genede aldım. allah korusun olası ters bir durumda ihtiyaç olabilir. birde ben çok ufakta olsa başıma birşey gelirse felan diye birine ihtiyaç duyarsam diye düşünüyorum. SOS butonu sayesinde yerim tespit edilebilir.

ama tabi ilk başta da dediğim gibi, herkesin düşüncesi tepkisi farklı.

agrasiwe
05 Mart 2015, 16:15
yani tabi herkesin düşüncesi farklı ama;
bence çok aman aman pahalı bir ürün değil? heleki motosikletim için hiçbir şekilde pahalı değil. oldukça önemli bir konu. benim evimde kapalı garajım olmasına rağmen ki apartmanın dışarıda 7 tane kamerası sistemi de var ama genede aldım. allah korusun olası ters bir durumda ihtiyaç olabilir. birde ben çok ufakta olsa başıma birşey gelirse felan diye birine ihtiyaç duyarsam diye düşünüyorum. SOS butonu sayesinde yerim tespit edilebilir.

ama tabi ilk başta da dediğim gibi, herkesin düşüncesi tepkisi farklı.

dostum tabiki farklı, senin bütçene göre pahalı gelmeyebilir ama benimkine göre gereksiz pahalı, yapacağı pek bişey yok, şimdi türkcell 1000 dk bilmem nelere 20 lira alıyor, içine uyduruk bir hat koyucaz, konuşmicaz etmicez, yüzde bilmem kaç ihtimal motor çalıncak yerini şarjı bitmedi ise göstericek diye her ay 20 küsür lira maalesef veremeyeceğim. verenede saygı duyarım.

ilkadam
05 Mart 2015, 17:01
Öncelikle daha makul olabilirdi fiyatı, ancak kasko vs düşünüyoruz araba fiyatına kasko ücreti çıkıyor, bunda ise yıllık 20*12=240 TL +kendi çabalarında içinde çalınmaya karşı korumaya alıyorsun.

Şahsen mantıklı buluyorum ancak dediğim gibi daha ucuz olsaydı keske.

fazil
05 Mart 2015, 18:32
Peki diyelim ki motor calindi, polise gitsek izini surecekler mi, yani kendi isimizi kendimiz mi halledecegiz yoksa polisle alakasi var mi bu sistemin? Tam bilmiyorum ama bu sistem Amerika'da direk polise bagli galiba.

zerzura
05 Mart 2015, 18:40
dostum tabiki farklı, senin bütçene göre pahalı gelmeyebilir ama benimkine göre gereksiz pahalı, yapacağı pek bişey yok, şimdi türkcell 1000 dk bilmem nelere 20 lira alıyor, içine uyduruk bir hat koyucaz, konuşmicaz etmicez, yüzde bilmem kaç ihtimal motor çalıncak yerini şarjı bitmedi ise göstericek diye her ay 20 küsür lira maalesef veremeyeceğim. verenede saygı duyarım.

Cihaz ücretini unutuyorsunuz.
Aylık 20 liranın içinde cihaz ücreti de var. Taahütlü alınca cihaz sizin oluyor.

Şimdiye kadar almama nedenim web arayüzü yok.
Android için olan program minimum Android 4.0 istiyor.
Benim cihaz 2.3 Gingerbread.

Telefon alamam bir de şimdi durduk yere.
Turkcell'e mail attım 2.3 uyumluluk eklenir mi diye, cevap gelir belki.

igorkem
07 Mart 2015, 19:08
arkadaşlar ürün elime geldi.

bol bol fotoları ile güncelleyeceğim konuyu.

bilginize...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:09 ----------

tahsins
07 Mart 2015, 19:17
Beş para etmez. Ben denedim. Telefonun 6 sokak ötesini gösteriyor.kapalı mekanlarda iyice sapıyor. Gps in tırnağı olamaz

igorkem
07 Mart 2015, 19:29
şimdi arkadaşlar öncelikle çok beğendiğimi söyleyerek başlıyayım. gerçekten çok güzel bir ürün ve servis olmuş. cihaz gerçekten çok küçük. içerisinden güzel aparatlarıda çıkıyor.
Kutu içerisinden çıkanlar resimde,
http://i.hizliresim.com/WVpo7Q.jpg
http://i.hizliresim.com/39lgEp.jpg
http://i.hizliresim.com/RJpGnn.jpg
http://i.hizliresim.com/pRN26n.jpg

evet uygulamayı appstore veya playstore den indirip kullandığınız telefon hattınızın numarasını ve şifresini giriyorsunuz. cihaza taktığınız data hattının değil. ve kurulama başlıyoruz. bu arada hatırlatayım. trackim cihazına taktığınız simkartın pin kodunu kapatmalısınız yoksa cihaz veri gönderemiyor.
cihaza isim ve foto tanımlıyoruz.
http://i.hizliresim.com/N52GZL.png

daha sonra haber vermesi için kişinin telefon ve mail adresini yazıyoruz.
http://i.hizliresim.com/aoNgzg.jpg

eğer istersek birden fazla kişi ekleyebiliyoruz.
http://i.hizliresim.com/YvEVgE.png

daha sonra güvenli bölge(ler) oluşturuyoruz. cihaz o karenin içerisinden çıkarsa hemen sms mail ve bildirim yapıyor.
http://i.hizliresim.com/kj80O9.png

eğer isterseniz hız limitide ayarlayabiliyorsunuz.
http://i.hizliresim.com/8lLXYW.png

kısa kurulum tamamlandı.
http://i.hizliresim.com/Dl5G7m.png

ve harita karşımızda.
http://i.hizliresim.com/mGNR2Z.png

sol tarafta 3 çizgi olan yere tıklayıp detaylı ayarları yapabiliyoruz.
http://i.hizliresim.com/EVA2PB.png

burda hangi yöntem ile bilgi almak istediğinizi işaretleyebiliyoruz.
http://i.hizliresim.com/j4NAyD.jpg

bu menü ise cihaz ayarlarını içeriyor. konum gönderme sıklığı ve diğer ayarları değiştirebiliyoruz.
http://i.hizliresim.com/22oPJd.png

şimdilik hızlıca bu şekilde arkadaşlar. kullandıkça herhangi bir şey olursa gene paylaşırım.
umarım yardımcı olmuştur.

Adventure58
07 Mart 2015, 19:33
Bu ürün piyasada yayılınca jammerli hırsız da yayılacak haliyle. :) bir motora 5 7 20 bin verdiğimizi göz önüne alırsak yıllık 264 lıra korumak için makul gibi.

ilkadam
07 Mart 2015, 21:58
Güle Güle kullanin
Merakla bekliyorum yorumları ne kadar hassas ve kullanışlı. Bu arada pil bir adet mi ve şarj cihazı yok galiba.

igorkem
07 Mart 2015, 22:15
Güle Güle kullanin
Merakla bekliyorum yorumları ne kadar hassas ve kullanışlı. Bu arada pil bir adet mi ve şarj cihazı yok galiba.

evet evet şöyle 1-2 gün kullanayım bilgilendireceğim.
kutu içerisinden 1 adet pil çıkıyor. şarj aleti yok. usb kablosu geldi pc den şarj ediyorum.

Qsilver
08 Mart 2015, 01:08
Hocam merak ettiğimiz konulardan birisi de bulunduğu konumu ne kadar sapma ile gösteriyor. Diyelim motosikletimizi arıyoruz ve bir mahallede gösteriyor. Bina bina dolaşıp motosikleti aramak çok hoş karşılanmayabilir

agrasiwe
08 Mart 2015, 01:20
Deneme yapabilirseniz iyi olur cunku deneyip hic memnun olmayanlar var, ama tanitan arkadaslar 1.2 metreden bile daha Az sapma yapiyor demistide. Misal motoru bir arkadasiniz alip gitsin siz bakalim bulabilecekmisiniz cok merak ediyorum.

codeprof
08 Mart 2015, 01:23
Peki diyelim ki motor calindi, polise gitsek izini surecekler mi, yani kendi isimizi kendimiz mi halledecegiz yoksa polisle alakasi var mi bu sistemin? Tam bilmiyorum ama bu sistem Amerika'da direk polise bagli galiba.

Polise gidip çalınan motorum şu adresteymiş gidip alalım dediğinde, büyük ihtimalle iplenmeyeceksin, bu tip durumlarda "bir arkadaş" şöyle yapmıştı. 155'i arayıp. Motorumu çalanları buldum, Bıçaklamaya gidiyorum, ambulans gönderin dediğinde polis ortalığın ağzına tükürse bile motoru çıkartmıştı...

o zaman kesin geliyorlar bilginize :)