PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : fuarda kaskları koyabılecegımız dolap varmı

hkn34
26 Şubat 2015, 00:03
arkadaslar fuarı gezerken rahat etmemız acısından kaskı montu dızlıklerı koyabılecegımız kılıtlı dolap veya vestıyer tarzı bı hızmet varmı bılgısı olan varsa paylasırsa sevınırım zira ıcerısı cok sıcak oluyor ve elde kask mont cok sıkıntı oluyor ...

eraksoy
26 Şubat 2015, 00:09
En rahatı metrobüs

hkn34
26 Şubat 2015, 00:13
aslında oyle ama yarın muhtemelen her yerde trafık bıraz fazla olacak cunku yarın malum bjk liverpol macı var metro buslerde cok kalabalık olur bıde baska ıslerımde var yanı mecburen motorla gıdıcem fuara .

necatik35
26 Şubat 2015, 00:14
2-3 senedir vestiyer hizmeti vermiyorlar.Mümkün olduğu kadar ince ve hafif kıyafetle gitmekte fayda var.Yoksa içeride ısıdan dolayı havale geçirebilir insan.

hkn34
26 Şubat 2015, 00:17
2-3 senedir vestiyer hizmeti vermiyorlar.Mümkün olduğu kadar ince ve hafif kıyafetle gitmekte fayda var.Yoksa içeride ısıdan dolayı havale geçirebilir insan.

bende her sene araba ıle gıttıgım ıcın montu bıle cıkarıp arabada bırakıyordum vestıyer hızmetı veya kılıtlı kıralık dolap varmı yokmu farkında degılım ... yoksa dedıgın gıbı ıcersı cok sıcak oluyor tshırt le gezsen usumessın ayrıca o kadar malzeme ıle motorlar ıncelenmıyor bıle

sefasahin
26 Şubat 2015, 00:25
Arkadaşlar konu ile alakasız olacak belki ama beykozda ikamet ediyorum.Fuara nasıl gidebileceğimi bilmiyorum.Kendi sitesindeki haritadan pek birşey anlamadım.Motorumla gitmekmi daha iyi olur yoksa levente geçip metroyla gitmekmi ?

hkn34
26 Şubat 2015, 00:45
motorla gıtmeyeceksen kopruye gıdıp ordan metrobuse bınıcen yenıbosna duragında ınersen herhalde az bısey yuruyerek ulasırsın en kolay bu sekılde olur herhalde

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

yokmu net bır bılgı yahu

orhan0911
26 Şubat 2015, 01:19
Arkadaşlar konu ile alakasız olacak belki ama beykozda ikamet ediyorum.Fuara nasıl gidebileceğimi bilmiyorum.Kendi sitesindeki haritadan pek birşey anlamadım.Motorumla gitmekmi daha iyi olur yoksa levente geçip metroyla gitmekmi ?

Beykoz dan malum 2. köprüden gidersin Atatürk hava limanı tabelalarını hiç bırakma en son hava limanına dönen sağ yoldan değilde sol dan tünelin içine gir ve devamlı soldan git tabelaları görürsün expo diye çok çok basit dikkatli sür

yeknet
26 Şubat 2015, 01:39
en kolayı metro, nerden gelirseniz gelin havaalanı metrosuna binin bir şekilde. kask için topcase lazım en azından. montu da artık elinizde taşıyabilirsiniz.

Yiğit_
26 Şubat 2015, 03:27
Vay be adam fuara gitmişte kask koyacak vestiyer ariyor tek kelime ile sonradan gurme:mrgreen:

Bune
26 Şubat 2015, 08:56
Ben kaskı arka çanta demirine zincirlerim sıkıntı yok ta hayvan gibi deri montu nerye sokucam o var :mrgreen: Dediğiniz kadar sıcaksa kötü olur yazlık montla çıkayım diicem ama zaten boğazım ağrıyor hastayım daha beter olabilirim :pale:

taglis
26 Şubat 2015, 10:22
Çanta veya topcaseniz varsa ceza yersiniz. Bu durumda koyacak bir tek yer kalıyor "polis araçları". Kendilerine emanet edeceğiz ve biz gelene kadar bizleri bekleyecekler.

Seko
26 Şubat 2015, 10:48
Yine mi başladı ceza modası ?

Mexico
26 Şubat 2015, 10:59
Çanta veya topcaseniz varsa ceza yersiniz. Bu durumda koyacak bir tek yer kalıyor "polis araçları". Kendilerine emanet edeceğiz ve biz gelene kadar bizleri bekleyecekler.

Önermem...

AttilaXtreme
26 Şubat 2015, 11:18
Var var. Hatta çıkışta Tayvanlı hostes hanımlar önce bir saunaya sokup masaj filan yaptıktan sonra boynuna çiçekten bir kolye takıp kapıya kadar uğurluyorlar. :P

YouSuffer
26 Şubat 2015, 11:18
Ben kask taşımamak için metro ile geleceğim. Metrobüsle şirinevler durağına gelip yan tarafta gordugunuz metro ile havalimanı yönüne giden metroya binerseniz 1-2 durak sonra fuar alanındasınız

TIGERSHARK
26 Şubat 2015, 11:35
motorla geleceklere son bir uyarı motor fuar parkında çalınmaya karşı önleminizi alın motorların hepsi bir arada olunca kolay hedef olabiliyor

EldekiDebryj
26 Şubat 2015, 12:30
motorla geleceklere son bir uyarı motor fuar parkında çalınmaya karşı önleminizi alın motorların hepsi bir arada olunca kolay hedef olabiliyor

Bizde motorla gidicez diye dusunduk suana kadar ordan calinan motor ben duymadim var mi oyle birsey ..otobusle gelelim ozaman

oznkrçm
26 Şubat 2015, 13:37
Bizde motorla gidicez diye dusunduk suana kadar ordan calinan motor ben duymadim var mi oyle birsey ..otobusle gelelim ozaman

Geçen seneki fuarda motorun anahtarını kontakta unumuşum. Fuardan çıkıp motorun yanında anahtarlarımı ararken güvenlik geldi ve anahtarı mı arıyorsun diye sorması ile yaptığım salaklığı fark etmem çok da uzun sürmedi. Yani diyeceğim o ki kapıdaki güvenlikler iyi iş çıkardı. Benim motor çalınmadıysa kimsenin motoru çalınmaz diye düşünüyorum. Ayrıca anahtarı alırken de bankaların sorduğu güvenlik sorularından da sıkı bir soru yağmuruna tutuldum ve testi başarıyla geçerek anahtarıma kavuştum.

Ana konuya gelecek olursak; ben de sırf kask ve mont yüzünden bir çok kez motorsuz gitmeyi düşündüm ama her defasında motor sevdası ağır basıyor ve motorla gidip bir güzel o çileyi çekiyorum. Hem içerinin sıcağını hem de kask ve mont vs. ile motorları inceleme zorluğunu. Herkese tavsiyem en az 2 kişi gidiniz. Siz motorları incelerken eşyalarınızı verebileceğiniz birisi olsun yanınızda. Tabi siz de onun eşyalarını taşıyacaksınız. (İşte bu kısım biraz kötü)
Hem ne demişler fuara gitmek hiçbir şey, eşyalarınızı emanet edebileceğiniz arkadaş her şey.

ilker a.
26 Şubat 2015, 13:51
Bence mümkünse motorsuz gelin. Hem otopark derdi olmuyor, hem içeride gezerken sıkıntı olmuyor, hem de alışveriş yaparsanız, aldığınız eşyaların motorun çantasına sığmama derdi olmuyor.