PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : fatih sultan mehmet köprüsünde kaza (1 ölü )

atillatopal9
25 Şubat 2015, 18:21
maalesef tanker sıkıştırması. ne kadar klasikleşti... bir cana kıymak ne kadar kolaylaştı..
Allah hepimizi bu hayvanoğlu hayvanlardan korusun.

http://www.milliyet.com.tr/kopru-trafigini-felc-eden-kaza-1-gundem-2019404/

AydınOğlu09
25 Şubat 2015, 18:27
Allah rahmet eylesin. Bu gazetecileride anlamak güç, adam orada feci şekilde can vermiş, bunlar trafiği düşünüyor.

Freye
25 Şubat 2015, 18:28
bu kaza unutulur yarın tek giden, bir can , ve bu ülkedeki adaletsizlik :pr:

kyagmur
25 Şubat 2015, 18:36
allah rahmet eylesin, geride kalanlarada sabırlar :( geçen gün avcılar e-5 türksan yakınlarında sağ şeritten giderken tırcı arkadaş bariyerlere sıkıştırma anlamında üzerime sürdü arkadaki arabada da arkadaşlar geliyordu benimle. bi güzel pekmezini akıttık ama böyle haberleri okudukça dahada hırslanıyor insan sanki hiç inmiyecek gibi davranıyolar o direksiyona geçince anlam veremiyorum :( çok üzücü

BlackGhost
25 Şubat 2015, 18:39
Kaza, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Ankara istikametinde meydana geldi. İddiaya göre, Mustafa Özgür Çakar’ın (19) kullandığı motosiklet, köprü üzerinde bir tankerin sıkıştırması üzerine bariyerle tanker arasına sıkıştı. Motosikletin hakimiyetini kaybeden sürücü, yere düşerek tankerin altında kaldı. Genç sürücü hayatını kaybetti. Kaza sonrası köprü yolunda kilometrelerce uzunluk araç kuyrukları oluştu. Kazaya ilişkin inceleme başlatıldı.

Allah rahmet eylesin...ne zaman bitecek bu sıkıştırma muhabbetleri? cezalar ne zaman uygulanacak?

pnongrata
25 Şubat 2015, 18:47
Allah rahmet eylesin.

Murat.K.
25 Şubat 2015, 18:52
Allah amelince rahmet eylesin...

Tüm 2 tekerli dostlarımızın her daim daha dikkatli olmalarını dilerim.

atillatopal9
25 Şubat 2015, 18:52
arkadaşlar çok özür diliyorumk
konu açılmış.
http://www.motosiklet.net/forum/taziye/142875-fsm-kaza-1-olu-25-02-2015-a.html

EldekiDebryj
25 Şubat 2015, 18:58
Eve şimdi girdik actım bu konuyu gordum.. yakinlardaydik ama kopruye girmemistik uzuldum cok .. Allah rahmet eylesin

Samet Ağır
25 Şubat 2015, 20:13
Allah amelince rahmet eylesin...

Tüm 2 tekerli dostlarımızın her daim daha dikkatli olmalarını dilerim.
Kusura bakma ama yanlış kelime...
Eğer Allah amelimize göre değerlendirirse bir tek kirpik kılımızı dahi ödeyemeyiz..binlerce yıl ibadetimiz olsa bile...
Doğrusu Rabbim rahmetiyle muamele etlesin olmalı...