PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2 yıl tecrübeye motor tavsiyeleriniz ?...

warlocks
25 Şubat 2015, 17:59
Öncelikle herkese merhabalar.Derdim tartışma ortamı yaratmak değil sadece tavsiyelerinizi almak.ilk başta bunu belirtmek istedim.

İlk motorum cbf 150.7 bin küsür km yol yaptım.ufak tefek kazalarım oldu.ardından dayanamayıp sattım motorumu ve bir Ninja 250 aldım.2011 model siyah.(Point motors mecidiyeköy'den) 12 bin Lira nakit saydım bu arada :)

Motorumu 1,5 yıl kadar kazasız belasız kullandım.

Daha sonra oda kesmeme'ye başladı 2013 zx636 aldım....ve maalesef KAZAAA geçirmedim korkmayın yaa :) ev aldığımız için o güzel ninjamı o biricik aşkımı 3 ay kullanıp sattım.şu anda da ev kredisi ödüyoruz ailecek..
Velhasıl motorsuz yaşamaya dayanamadım ve bir cbf 150 aldım 3300 e bir iki ekstrayla 3600 e falan geldi.ama motor bildiğimiz eşşek cbf.kalkış sıfır gaza yükleniyorum 100'ü geçmiyor vs vs......

Bütçem 6-7 bin lira arası ne dersiniz abiler kardeşler amcalar...tip çok önemli değil chopper ve enduro olmamak kaydıyla.

Ekipmanım: komple yeni alındı ebaydan.rst kawasaki serisi yemyeşil montum- agv velocity green kaskım ve icon marka eldivenim şu anda cbf imin çantasında yatışta.
TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM...SAYGILARIMLA

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:50 ----------

Bu arada dileyen olursa motorlarımın resimlerini ekleyebilirim

Murat.K.
25 Şubat 2015, 18:08
ikinci elde o fiyat aralığını yzf r 125 ler var ama 125cc motor sizi keser mi bilemedim.

4Vaqrant
25 Şubat 2015, 18:35
Biraz bekleyin yaza 3 ay var , kawasaki sl alirsiniz belliki kawa fanisiniz . Tabi boyunuz kilonuz önemli

akbird
25 Şubat 2015, 18:39
hocam git bi pulsar al o paraya. Bak keyfine. az yakar, şehir içi idare eder. 2014 yılının kendi sınıfında en çok satan motosikleti olmuş. geçen gazatede yazıyordu.

demirkask
25 Şubat 2015, 18:45
Ninja 250SL pahalı geliyor arkadaşa 6-7 bin demiş ozaman Pulsar alınabilir 2.el temiz mis gibi bin git son hızı 157,160 hertürlü yeter sana seri motordur.

kolay gelsin.

warlocks
25 Şubat 2015, 19:06
Belliki açıklamayı dikkatli okumamışsın kardeşim :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:00 ----------

Abi dediğin sl 15 bin liralarda falan olacak bildiğim kadarıyla.
Bana en uygun pulsar gibi görünüyor(50 cc fark için ekstra 3 4 bin verilirmi ondanda şüpheliyimya neyse ).konuştum sahibinden bir arkadaşla.yarın buluşucaz bakırköyde.bi süreyim motoru bakalım taşıyabilecekmi bizi :)

Bu arada boy 185 kilo 86

Bune
25 Şubat 2015, 19:19
Belliki açıklamayı dikkatli okumamışsın kardeşim :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:00 ----------

Abi dediğin sl 15 bin liralarda falan olacak bildiğim kadarıyla.
Bana en uygun pulsar gibi görünüyor(50 cc fark için ekstra 3 4 bin verilirmi ondanda şüpheliyimya neyse ).konuştum sahibinden bir arkadaşla.yarın buluşucaz bakırköyde.bi süreyim motoru bakalım taşıyabilecekmi bizi :)

Bu arada boy 185 kilo 86

üstünde anlamazsın birisi fotoğrafını çekmeli senin ama ölçülerimiz aynı sana söylüyorum motor bi yerine kaçmış gibi duracak o boyla sl' e heves etme :)

warlocks
25 Şubat 2015, 19:27
Zaten etsem bile dediğim gibi sl e verecek bütçe yok.pulsarı yarın bi kullanaym.işin ciddiyete döküleceğini de zannetmiyorum ama yinede sürmekte fayda var