PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Kaskı Aldım Yorumlarınızı Bekliyorum

onurkcbs
25 Şubat 2015, 00:09
Merhaba arkadaşlar indirimi görünce hediye çekimde var dı bu kaskı aldım. Kullanan ve yorum yapabilecek arkadaşlar var mı acaba .?

http://www.n11.com/mt-kask-raceline-blade-orange-anahtarlik-bileklik-hediye-P47043682

Mt Raceline Blade Kask

LynXMaSTeR
25 Şubat 2015, 00:40
anahtarlık - bileklik hediyesine mi kandın hocam :mrgreen:

onurkcbs
25 Şubat 2015, 01:01
anahtarlık - bileklik hediyesine mi kandın hocam :mrgreen:

Yok yahu :) kendi reklamları olan bir anahtarlık zaten :) Kötümü kask :(

serkanADH13
25 Şubat 2015, 01:26
Kask'lar LS2 'nin ilk girdiği an aldığı yorumları alacaktır,

MARKA DEĞİL NEDEN BU KADAR PAHALI gibisinden,

Fakat kask'lar LS2'nin üreticisinden diye hatırlıyorum,
Zaten iç astarları peg'leri pek çok parcası LS2 ile aynı...

Buna Benzer ve daha bir çok modelleri mevcut,,,

YOOO BEN SATMIYORUM SATANIDA TANIMAM :)
KİMSEDEN KOMİSYONDA ALMADIM :)

Fakat Böyle duydum ve inceledim...

LynXMaSTeR
25 Şubat 2015, 02:24
Yok yahu :) kendi reklamları olan bir anahtarlık zaten :) Kötümü kask :(

şaka yapıyorum ya :)
sharp tan baktığım kadarıyla 3 yıldız almış, orta halli bi kask gibi görünüyor.
tabi ki daha iyi modeller de alınabilir ancak yüksek sürat yapmayacaksanız bu kask da işinizi görür diye düşünüyorum.

telike
25 Şubat 2015, 04:56
şaka yapıyorum ya :)
sharp tan baktığım kadarıyla 3 yıldız almış, orta halli bi kask gibi görünüyor.
tabi ki daha iyi modeller de alınabilir ancak yüksek sürat yapmayacaksanız bu kask da işinizi görür diye düşünüyorum.

dostum yüksek süratle çarpışmada en baba kask da korumaz :)

mt nin reverange modelini kullanan arkadaşlar var mt nin kalitesini onlar anlatabilirler. arkadaşım kullanıyor gayet memnun.

ccc67
25 Şubat 2015, 08:40
Bende mt var 2.kask olarak Caberg v2rr ile kiyaslayinca ses alma ve inanilmaz buğu yeteneği var ama baya inanilmaz yapiyor bende :) şık ve güzel bi kask güvende veriyor gibi sanki :)

onurkcbs
25 Şubat 2015, 10:57
Bende mt var 2.kask olarak Caberg v2rr ile kiyaslayinca ses alma ve inanilmaz buğu yeteneği var ama baya inanilmaz yapiyor bende :) şık ve güzel bi kask güvende veriyor gibi sanki :)

Yani cokmu. Ses alıp buğu yapiyor anlamadım. : )))
Kötü diyorsanız gerekirse iade edeyim.: ) Bu arada honda pcx kullanıyorum yani maksimum surat 100~110 km arası o hizlarada pek çıkmıyorum.

biyeybaraküs
25 Şubat 2015, 11:42
bu markayı ilk defa duydum ama şekil süpermiş korumasını bilmem kazasız belasız

leokaplann
25 Şubat 2015, 23:41
Dot ve ece onayı varmış şekilde güzel Hayırlı olsun güzel günlerde kullan..

g3rilla
25 Şubat 2015, 23:44
DOT onaylı kask bence mantıklı seçim. Ama MT Revenge vardı sharp 5 yıldızlı

GB79
25 Şubat 2015, 23:57
MT, AGV'nin alt markası diye hatırlıyorum. Hatta vizörleri falan da aynı. AGV de Dainese'nin. Sanırım bu markayı gelişmekte olan pazarlar için çıkarmışlar.

LynXMaSTeR
26 Şubat 2015, 00:00
dostum yüksek süratle çarpışmada en baba kask da korumaz :)

mt nin reverange modelini kullanan arkadaşlar var mt nin kalitesini onlar anlatabilirler. arkadaşım kullanıyor gayet memnun.

hocam şimdi o olay yüksak süratten ne anladığına bağlı, ben 100km/s+ yüksek diyorum mesela, 110 bana göre yüksek :)

onurkcbs
26 Şubat 2015, 00:42
Yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar. Bugün ilk defa kullandım. Memnun kaldım açıkçası. Çok hız yapmadım fakat rüzgar alma konusunda ve buğu konusunda iyi gibi geldi bana.

ALYEDZ
26 Şubat 2015, 02:00
kaskın tipi iyiimiş güle güle kullan

Motor_Derili
26 Şubat 2015, 02:08
Polikarbon, 3 yıldız ... MT ile ilgili kötü yorum duymadım ama Revenge modeli olabilirdi.

telike
26 Şubat 2015, 12:22
hocam şimdi o olay yüksak süratten ne anladığına bağlı, ben 100km/s+ yüksek diyorum mesela, 110 bana göre yüksek :)

yüksek sürat bence hız sınırlarının üzeridir. ücretli otoyollar haricinde motosiklet genelde 80 limit oluyor. 90 bana göre sürattir :) kask testleri de daha düşük süratlere göre yapılıyor. yani hız arttıkça en baba kask da olsa koruması azalacaktır çünkü g kuvvetini hiçbirşey ememez. çok basit anlatacağım. çarpışma anındaki g kuvveti beyin zarının yırtılması ve beyin kanamasına sebep olabilir kısa zamanda ölüm. kafa patlamıyor ama beyin kanamasından ölüyor gibi.

LynXMaSTeR
26 Şubat 2015, 12:28
yüksek sürat bence hız sınırlarının üzeridir. ücretli otoyollar haricinde motosiklet genelde 80 limit oluyor. 90 bana göre sürattir :) kask testleri de daha düşük süratlere göre yapılıyor. yani hız arttıkça en baba kask da olsa koruması azalacaktır çünkü g kuvvetini hiçbirşey ememez. çok basit anlatacağım. çarpışma anındaki g kuvveti beyin zarının yırtılması ve beyin kanamasına sebep olabilir kısa zamanda ölüm. kafa patlamıyor ama beyin kanamasından ölüyor gibi.

tamam tamam anladık :D
zaten "kesin korur, yaşama garantili kask" diye bişi demedim, iş görür dedim nie üzerime oynuon :D

telike
26 Şubat 2015, 12:35
tamam tamam anladık :D
zaten "kesin korur, yaşama garantili kask" diye bişi demedim, iş görür dedim nie üzerime oynuon :D

yok dostum üzerine oynamıyorum :D
hani ben de 5 yıldızlı bi kask kullanıyorum hem daimi ardçımda hem kendimde ama öyle testlerden en yüksek değeri almasını çoğu arkadaş kesin koruyacak diye algılıyor da ondan :D