PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Elimde fazladan bir adet çift kişilik fuar davetiyesi var!

Bune
22 Şubat 2015, 13:48
Davetiyeleri Kağıthane sürat motordan almıştım kendilerine çok teşekkür ediyorum hem şimdiye kadar beni hiç mağdur etmedikleri için hemde fuar biletleri için neyse konumuza dönecek olursak arkadaşlarım ve kendim için bilet aldım bayiden ama davetiyeler 2 kişilikmiş haliyle fazladan elimde bilet olmuş oldu. Eğer isteyen olursa hafta içi sabah 8 ve akşam 17 de şişliden, 18 ve 22 arası da kağıthane den teslim edebilirim. Sadece tek davetiyem var oda iki kişilik hafta içi ücretsiz hafta sonu %50 indirimle giriş yapabiliyorsunuz.

İsteyenler öm atabilir.

Enes Bakır
22 Şubat 2015, 15:02
Fuara gitceğiniz gün gelip ordan elden alsam olabilirmi acaba :)

Green Arrow
22 Şubat 2015, 15:30
Güzel birşey yaptığın tebrik ederim.Ancak haftaiçi veya haftasonu durumunu belirtirsen iyi olur 2 farklı bilet var diye biliyorum.

oznkrçm
22 Şubat 2015, 16:07
Sadece tek davetiyem var oda iki kişilik hafta içi ücretsiz hafta sonu %50 indirimle giriş yapabiliyorsunuz.

Zaten açıklama yapılmış.

Green Arrow
22 Şubat 2015, 16:41
Anladım.Ben Z-Moto'dan aldım davetiyeyi haftasonuda geçiyor onun için sordum bende çift kişiliktir ibaresi yok.

oznkrçm
22 Şubat 2015, 16:44
Bütün davetiyeler çift kişilik diye biliyordum. Demek ki tek kişilik de varmış.

Bune
22 Şubat 2015, 16:53
Bilet umuterdogdu nickli arkadaş için rezerv edildi :cat:

Fuara gitceğiniz gün gelip ordan elden alsam olabilirmi acaba :)

Enes kardeşim şöyle yapabiliriz ben fuarın ilk günü gideceğim kapıalr saat 13' de açılıyormuş 12 de işten çıkacağım (şişliden) yanımda kimse olmayacak haliyle davetiyenin +1 kontenjanını benimle girerek kullanabilirsin istersen, hatta şişli mecidiyeköy civarında olacaksan beraber yola çıkabiliriz :cat:

http://i.hizliresim.com/8lNzXd.jpg

afu35
22 Şubat 2015, 16:54
Bilmediğim için soruyorum fuara davetiyesiz giremiyo muyuz? Veya ücretliyse ne kadar?

Samet Ağır
22 Şubat 2015, 16:57
Nedendir bilinmez ama fuarlara giriş ücreti bana hep aptalca gelmiştir...

Düşünsenize adam ürün tanıtacak göstermek için para alıyor bizden...yüz görümlüğü sanırım.....:D :pl:

Green Arrow
22 Şubat 2015, 17:32
Nedendir bilinmez ama fuarlara giriş ücreti bana hep aptalca gelmiştir...

Düşünsenize adam ürün tanıtacak göstermek için para alıyor bizden...yüz görümlüğü sanırım.....:D :pl:

Ücretsiz olanı hatta bilet satılmayanı da oluyor fuarlarda ancak bu sektörle alakalı birşey.Adam stand parası ödüyor fakat kocaman fuar alanı bilet satılmaz ise stand paraları çok daha fazla olur motosiklet sektörü bunu kaldıracak büyüklüğe sahip bir sektör değil malesef.Motosiklet fuarları zaten zor bela dönüyor.Açanda memnun değil gidende sezonda mağazaları gezin çok satıcının yüzü güler veya size ilgi gösterir ilginç bir bezmişlik var.Kendi adıma da Ben ücretsiz fuarlardan hoşlanmıyorum.Ne kadar boş adam varsa geliyor öyle olunca.Sırf kızları görmek için gelen mi dersin,motoru ele geçirip milleti rahatsız eden mi dersin.Kısacası haberlerde gördüğümüz tecavüzcü ve sapıkların genel potansiyeli oralarda aslında işareti veriyor.

afu35
22 Şubat 2015, 19:35
Peki sağolun hocam ücret hakkında bilgisi olan var mı? Uçuk rakamlar değildir inşallah

Green Arrow
22 Şubat 2015, 20:02
haftaiçi 15 haftasonu 25 lira

YouSuffer
23 Şubat 2015, 10:56
Fazla davetiyesi olana talibim :P

fatek95
23 Şubat 2015, 11:29
Fazla davetiyesi olana talibim :P

Fazla davetiyeye mi talipsiniz, fazla davetiyesi olana mı :P :cherry:

YouSuffer
23 Şubat 2015, 12:19
Davetiyesi olanın yanına yancı olabilirim beraber süreriz, fazla daveti vericek olana dua ederim kendim giderim :)

Morphin
23 Şubat 2015, 12:23
Ulan yine geç kaldık bee :)
DAVETİYE verecek olan varsa çekinmesin arkadaşlar buradayım ben :queen:

DKN
23 Şubat 2015, 13:41
Ücretsiz olanı hatta bilet satılmayanı da oluyor fuarlarda ancak bu sektörle alakalı birşey.Adam stand parası ödüyor fakat kocaman fuar alanı bilet satılmaz ise stand paraları çok daha fazla olur motosiklet sektörü bunu kaldıracak büyüklüğe sahip bir sektör değil malesef.Motosiklet fuarları zaten zor bela dönüyor.Açanda memnun değil gidende sezonda mağazaları gezin çok satıcının yüzü güler veya size ilgi gösterir ilginç bir bezmişlik var.Kendi adıma da Ben ücretsiz fuarlardan hoşlanmıyorum.Ne kadar boş adam varsa geliyor öyle olunca.Sırf kızları görmek için gelen mi dersin,motoru ele geçirip milleti rahatsız eden mi dersin.Kısacası haberlerde gördüğümüz tecavüzcü ve sapıkların genel potansiyeli oralarda aslında işareti veriyor.

kesinlikle katılıyorum. geçtiğimiz fuarda stand'da yer alan bayanlara denilenleri gördük.. onlarında amacı para kazanmak. bizimde annemiz kız kardeşimiz olduğunu unutmayalım