PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul ekspertiz için servis önerisi

ucurtma_
21 Şubat 2015, 21:41
Merhaba arkadaşlar;
haftaya motosiklet almak için İstanbul'a geleceğim ancak motosikleti almadan önce ekspertiz yaptırmak istiyorum. Honda esengül hakkında çok iyi yorumlar var ancak satıcı kendisine uzak olduğu için honda anes'e gitmek istiyor. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

ucurtma_
23 Şubat 2015, 16:40
Yorum yapabilecek arkadaş yok mu ?

YouSuffer
23 Şubat 2015, 17:15
Honda anesde güvenilir ve kurumsaldır fakaat servis çok tanıdık sıkı fıkıysa bi dolap çıkabilir genede anese guvenırdım ben olsam

HAZZILHAR
23 Şubat 2015, 17:32
Maslak Atatürk Oto Sanayii içinde Teknisyen Oto'da Levent Fazlıoğullarından isimli bir abimiz var. Ondan gayrı usta tanımam. Barkın Bayoğlu da Levent Bey'in müşterilerinden. Kendisiyle ilgili kötü yorum yapan bulamazsın. Motosikleti olan herkesin çok sevdiği ve güvendiği bir insandır.

ucurtma_
23 Şubat 2015, 17:40
Honda anesde güvenilir ve kurumsaldır fakaat servis çok tanıdık sıkı fıkıysa bi dolap çıkabilir genede anese guvenırdım ben olsam açıkçası bn de böyle bir durum olma olasılığını düşünüyorum ki alacağım motor honda shadow 750

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:33 ----------

Maslak Atatürk Oto Sanayii içinde Teknisyen Oto'da Levent Fazlıoğullarından isimli bir abimiz var. Ondan gayrı usta tanımam. Barkın Bayoğlu da Levent Bey'in müşterilerinden. Kendisiyle ilgili kötü yorum yapan bulamazsın. Motosikleti olan herkesin çok sevdiği ve güvendiği bir insandır.
Levent bey ile videoları da var izlemiştim ancak satıcıyı ikna edebilirsem bu da alternatif olabilir teşekkürler

Tech_N9ne
23 Şubat 2015, 17:43
Satıcıyı ikna edebilirsem diye bişi yok bence motoruna güveniyorsa nereye istersen oraya gitmesi gerekiyor sonuçta parasını vererek motosiklet alıyorsun senin dediğin olmalı.

ucurtma_
23 Şubat 2015, 17:49
Satıcıyı ikna edebilirsem diye bişi yok bence motoruna güveniyorsa nereye istersen oraya gitmesi gerekiyor sonuçta parasını vererek motosiklet alıyorsun senin dediğin olmalı.
Haklısınız böyle olunca insanın aklına farklı durumlar geliyor Uzak denilen mesafe 20-25km ilk bir yol

RuzgarSA
23 Şubat 2015, 18:12
anes de serkan ustaya güvenebilirsin çok gerekirse bende gelebilirim, yada isim olarak andaç yada sabit'in arkadaşıyım dersen sorunsuz bakar ;)

ucurtma_
24 Şubat 2015, 11:33
anes de serkan ustaya güvenebilirsin çok gerekirse bende gelebilirim, yada isim olarak andaç yada sabit'in arkadaşıyım dersen sorunsuz bakar ;)
Eğer gelme şansınız olursa çok memnun olurum şehirdışından geleceğim için ve tanıdığım bir usta olmadığı için servise ekspertiz yaptırmaktan başka bir şansım yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:22 ----------

Anes motora güvenebilirim sanırım bu tarz kurumsal bir firma ne olursa olsun sıkıntılı blr Motora sıkıntı yok demez heralde

Ekspertiz
02 Haziran 2016, 17:29
İkinci el motosiklet ekspertiz (http://www.motosikletekspertizi.com) hizmeti için internet sizemizden iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel kontrol sayesinde alacağınız motosikletin motor mekanik şanzıman değişen boya durumlarını öğrenebilirsiniz.
www.motosikletekspertizi.com
http://www.motosikletekspertizi.com/images/logo.png

jimi_hendrix
02 Haziran 2016, 17:30
honda esengül

BlackGhost
02 Haziran 2016, 17:33

Teknisyen oto,levent usta çok iyidir ancak çinli motorlara bakmaz .

-ZERO-
02 Haziran 2016, 18:31
Saticinin istedigi degil senin istedigin yere gotur baktir. Anesten baska bir yere goturemem diyorsa bir bit yenigi vardir o işte.