PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : malum sitede garip ilan (custom kawasaki)

Sayfa : [1] 2

efendy06
12 Şubat 2015, 22:53
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-modifiye-tum-dunyada-tek-197693301/detay

Bu nedir arkadaş? Parası çok olan biri şunu alıp yaksında alet kurtulsun bunun elinden.

Darkcity2000
12 Şubat 2015, 22:58
7 bin tl ye 900 cc veriyor adam işte daha ne yapsın :)

efendy06
12 Şubat 2015, 22:59
O görüntüyü icat edip birde dünyada eşi yok diyen ilginç bir durum. Bu arada o motoru bedavaya verse binilmez. O nedir ya öyle :D

EneS_Turker
12 Şubat 2015, 23:01
Yan taraflardaki ve kafada ki telleri dantel sandım önce ^^

meki 60
12 Şubat 2015, 23:01
Hhahahaha insan ona nasıl binerde insan içine çıkar ya :pr:

pardus81
12 Şubat 2015, 23:15
Adam resmen kacak kat çıkmış motora. :)

Cronos
12 Şubat 2015, 23:18
o kafa nedir öyle tövbe bismillah

movibiker
12 Şubat 2015, 23:32
https://m.youtube.com/watch?v=S_Mjq8B2geo
senin yüzüne nolmuş :pl:

Mertcan39
12 Şubat 2015, 23:40
abi bunedir ya kawasaki görse dava açar abi zevkler tartışşılmazda bunedir adama motor yetmemiş kat eklemiş kaliperleri neden maviye boyarsınki(motor düzgünde bende kaliperlere takıldım ya la ) neyse allah akıl fikir versin :)

bu arada motorun 43 binde olduğuna kim inanır acaba benim 2013 drift 35 binde :D

Bune
12 Şubat 2015, 23:50
"Naket" yazmış bide :santa:

http://www.capsomat.com/media/created/qga303.jpg

ogzcngdk
12 Şubat 2015, 23:56
https://www.youtube.com/watch?v=Npjh9la4Dp0

Yiğit_
13 Şubat 2015, 00:03
Motorum olsa çalinsin diye kapinin önune kilitsiz tedbirsiz birakirim

farostar
13 Şubat 2015, 00:04
hahaha, bu motoru iki hafta önce biladere alacaktik, vazgectik!
hani kurtaririz dedik ama ikinci kati cikabilmek icin sasiyi delikdesik etmis! icine bildigin akilli vida gömmüs :D
ama calisir aksaminda sorun yok gibiydi..

mayk29
13 Şubat 2015, 00:17
sahibinden dantel gibi işlenmiş kawasaki :)

Mr.[T]
13 Şubat 2015, 00:21
kawasaki yetkilileri bu ilanı görse direk satın alır yokeder motoru firma imajını bozmasın diye

Siyah&Beyaz
13 Şubat 2015, 00:33
Adam hakli beyler. Tum dunyada tek demis. Eminim tektir bu sekliyle :)

vader
13 Şubat 2015, 09:18
Bu.....nedir böyle yaa??

EmirŞengezer
13 Şubat 2015, 09:34
Allah günah yazmasın, gördüğüm en çirkin şey :(

///MPOWER
13 Şubat 2015, 09:41
evlat olsa sevilmezzz :queen:

"Zalıımın eline düştükten sonra hayatı kararan masum ninja" adıyla samanyolunda dizi olur bu.:salut:

phradrel
13 Şubat 2015, 09:43
oha! kawa'nın yerinde olsam motosikleti istediği paraya alır imha ederdim.

6-7 yıl mendereste yaşadım böyle çirkinlik görmedim. neyse ki benden sonra olmuş her şey :)

YouSuffer
13 Şubat 2015, 10:09
kuyruga naket yazmış abi bide of off:queen:

A.Volkan
13 Şubat 2015, 10:13
o kafa nedir öyle tövbe bismillah

Aynı şeyi bende senin avatardaki kaskı görünce dedim üstad!

karacabeg
13 Şubat 2015, 10:29
modifiye yapan kişi çok yanlış bir işle meşgul gibi

Alisilin
13 Şubat 2015, 10:45
Adam doğru söylemiş. 'Herşeyi ile farklı'

abeciMotoru
13 Şubat 2015, 11:02
http://i62.tinypic.com/5p3fyx.jpg

Bu motor Deli Yusuf'un kayınçosu :D

Mamba09
13 Şubat 2015, 11:19
Arkadaşlar zevkler ve renkler tartışılmaz. Bu şekilde kişilerin zevklerini aşağılamak....

Yemişim lan zevkini bu ne? Kör birisi bundan daha iyi tasarlar. Vurun kırbacı...

telike
13 Şubat 2015, 11:40
ninca naket vohoooov:flower:

pnongrata
13 Şubat 2015, 12:07
Arkadaşlar, ne yapsın o motorcu kardeşimiz. Zevki böyle imiş. Evet ben de beğenmedim, acayip bir görüntüsü var. Ama düşündüm de, kim bilir ne fedakarlıklarla ve hayallerle yaptı o motoru.

The Dude
13 Şubat 2015, 12:39
yorumlardan sonra baktım ilana,
renk seçimi ve bir iki aksesuar dışında çok abes bir estetik sorunu yok,
ne diye bu kadar yaygara kopardığınızı anlamıyorum.
size motorla alaksız ama konuyla alakelı bir ilan ekleyeyim, (http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-kiralik-alsancakta-esyali-1-plus1-daire-500-tl-198991206/detay)

açıklamaya dikiz ...

siyahus
13 Şubat 2015, 13:14
sahibi avatar çizgifilmini seviyosa demek...

farostar
13 Şubat 2015, 13:21
6-7 yıl mendereste yaşadım böyle çirkinlik görmedim. neyse ki benden sonra olmuş her şey :)

motor zaten özdere de, menderese kadar gelemez :D

Macit250
13 Şubat 2015, 13:59
Varsa şekliniz otobana bekleriz .

A.Volkan
13 Şubat 2015, 14:03
Varsa şekliniz otobana bekleriz .

Kardeşim o bizim Gaziantepli kubacıların lafı olmasın klibi bile var diye hatırlıyorum!

Macit250
13 Şubat 2015, 14:55
O zaman izmirde bir antepli tarsuslu yada adanalı var .Yoksa insan bu kadar zevksiz olmaz

A.Volkan
13 Şubat 2015, 15:16
O zaman izmirde bir antepli tarsuslu yada adanalı var .Yoksa insan bu kadar zevksiz olmaz

Ben senin söylediğin ''varsa şekliniz otobana bekleriz''lafı için dedim genelde kubacılar kullanır o lafı!Demek ki sende onlara özenmişsin o zaman izmirde zevksiz bir eskişehirli varda diyebiliriz senin mantığına göre.Yoksa ilandaki motoru adam zevkine göre yapmış eleştirilebilir!Beğenmek zorunda değilsin.
Bilirsin bir laf vardır ''Biz kişinin motosikletine değil ,üstündeki adama bakarız adam mı diye!..Yoksa adam olmadıktan sonra kawasaki'ye binsen ne olur kubaya binse ne olur!İzmirli olsan ne olur Adanalı olsan ne olur eskişehirli olsan ne olur.Zevkli olsan ne olur zevksiz olsan ne olur!

ozhanhrmann2
13 Şubat 2015, 16:43
Japonlar görse motor işinden çekilir..

celikat
13 Şubat 2015, 20:13
Memlekette custom motorlara bakıyorumda hepsi ayrı mezbelelik, hepsi ayrı zevksizlik abidesi.

Macit250
13 Şubat 2015, 20:20
Sakin ol şampiyon .Burada adamın zevkini konuşuyoruz.Adamlığını değil ,iki gırgır yapalım stresimiz gitsin bile diyemiyoruz.Lafı ağzımıza tıkıyosunuz.Sanane bilader ,banane, bizene o zaman, birşey yazarken izin isteyeceğiz bundan sonra anlaşılan.

bozok_54
13 Şubat 2015, 21:28
zevkler ve renkler tartışılacak boyuta gelmiş.

xaselcuk
13 Şubat 2015, 22:57
Arkadaşlar bu tarz işlerde yıkıcı değilde yapıcı eleştiriler yapmak lazım.Bu arada motor b*k gibi olmuş.

efendy06
13 Şubat 2015, 23:27
zevkler ve renkler tartışılacak boyuta gelmiş.

Zevkler derken o motorda zevke dair en ufak bir belirti görebiliyorsanız tebrik ederim.

necatik35
13 Şubat 2015, 23:41
Bu arada arkadaş beygir gücünü de yükseltmiş makinenin :) Tam modifiye yani :P

Sinan Er
14 Şubat 2015, 00:20
Eleştirmeyi de bilmiyoruz sevmeyide. Herbişeyi moku çıkana kadar zorlayıp rezil ediyoruz.

Bu karşımızdakinin eksikliği değil. Tatmin olmaz egomuz. Ego bir fazlalıktır bir hastalıktır. Türk halkı hastadır.

Krıterleri şartlar belirler.

necatik35
14 Şubat 2015, 00:55
Bu da yeni moda oldu,kimse eleştiriye katlanamıyor.başkası için yapılan eleştiriye bile.
Yani burada her önümeze konana "maşalla,inşallah""çok yakışıklısın hocam" diyen kedicikler gibi yalakalık mı yaapalım.
Güzele güzel,çirkine çirkin deriz.onun başka bir tarifide vardır.sanık ile hakim arasındaki diyoluğu bilirsiniz.
Hani"hakim bey bizim burada ...te ... derler" diye.

ENİGMA
17 Şubat 2015, 13:02
Sigortacı olsam bu motora sigorta yapmam varsada iptal ederim.
Memur olsam plaka vermem
Benzinlik sahibi olsam benzin satmam
tamirci olsam tamir etmem :D
Trafik lambası olsam hep kırmızı yanarım
Böyle giderde gider :D

Terapist
17 Şubat 2015, 15:10
Bu da yeni moda oldu,kimse eleştiriye katlanamıyor.başkası için yapılan eleştiriye bile.
Yani burada her önümeze konana "maşalla,inşallah""çok yakışıklısın hocam" diyen kedicikler gibi yalakalık mı yaapalım.
Güzele güzel,çirkine çirkin deriz.onun başka bir tarifide vardır.sanık ile hakim arasındaki diyoluğu bilirsiniz.
Hani"hakim bey bizim burada ...te ... derler" diye.

Öncelikle eleştri ve aşağılama kavramlarını farkına varırsanız söylediğinizin saçma olduğunu göreceksiniz. Eleştiri bir konuda ki fikirlerinizi olumlu ya da olumsuz şekilde belirtmektir, hatta yapıcı olmalıdır eksikler yerine çözüm üretmelidir. Tabi ki de bir şeyi beğenmemek, beğenmediğinizi söylemek en doğal hakkınız. Beğendiğiniz hiç bir yönü olmayabilir o zaman bunları belirtirsiniz.

Evet ben de beğenmedim kuyruğu kalınlaştırmak yakışmamış. Far uyumlu olmamış belki yuvarlak bir far daha güzel olabilirdi. Çamurlukta eğreti durmuş...vs.vs

Yorumlara bakınca bunları göreniniz var mı? Yakarım , yıkarım, benzin vermem, insan olamaz binen... Eğer sizin eleştri dediğiniz bu ise kusura bakmayın ama çok yanlış anlamışsınız eleştriyi. Bunun adı aşağılamadır yerin dibine sokmaktır. Kişilerin kendince emek verdiği ve yine kendileri için değerli güzel olan bir şey için bunları söylemeden düşünmek gerekli bence.

Eğlenmek, gülmek, dalga geçmek bunlar güzel şeyler, o motosiklet belki samimi olduğum birine ait olsa verdiğiniz tepkileri bende veririm dalga geçerim karşımdakinin beni anlayacağına güvenerek. Ancak verilen link bir ilan, satılık ilanı beğenirsen ararsın alırsın beğenmezsen gülersin geçersin. Yani kimse buraya konu açıp motorum nasıl diye sormamış zaten.

Son olarak kişinin isminin soyisminin telefonunun bulunduğu bir ilanı buraya taşıyıp alay konusu haline getirmek nedir, hangi kafayla yapılır anlamamaktayım Prim yapmak mı amaç beğeni almak mı nedir? Eski motorundur km düşmüştür ilan paylaşırsın eyvallah, çalıntı olduğunu düşünüyosundur yine eyvallah, satın alacaksındır fikir almak için koyarsın ona da tamam kardeşim ama bu nedir ya? Şuna bakın eheheheee diye ilan koymak dalga geçmek? kaç yaşındasınız diyeceğim ama 30yaşına gelmiş başlığı açan.
Saygılar.

A.Volkan
17 Şubat 2015, 15:17
''Son olarak kişinin isminin soyisminin telefonunun bulunduğu bir ilanı buraya taşıyıp alay konusu haline getirmek nedir, hangi kafayla yapılır anlamamaktayım Prim yapmak mı amaç beğeni almak mı nedir? Eski motorundur km düşmüştür ilan paylaşırsın eyvallah, çalıntı olduğunu düşünüyosundur yine eyvallah, satın alacaksındır fikir almak için koyarsın ona da tamam kardeşim ama bu nedir ya? Şuna bakın eheheheee diye ilan koymak dalga geçmek? kaç yaşındasınız diyeceğim ama 30yaşına gelmiş başlığı açan.
Saygılar''

::plus1::

necatik35
17 Şubat 2015, 20:37
Öncelikle eleştri ve aşağılama kavramlarını farkına varırsanız söylediğinizin saçma olduğunu göreceksiniz. Eleştiri bir konuda ki fikirlerinizi olumlu ya da olumsuz şekilde belirtmektir, hatta yapıcı olmalıdır eksikler yerine çözüm üretmelidir. Tabi ki de bir şeyi beğenmemek, beğenmediğinizi söylemek en doğal hakkınız. Beğendiğiniz hiç bir yönü olmayabilir o zaman bunları belirtirsiniz.

Evet ben de beğenmedim kuyruğu kalınlaştırmak yakışmamış. Far uyumlu olmamış belki yuvarlak bir far daha güzel olabilirdi. Çamurlukta eğreti durmuş...vs.vs

Yorumlara bakınca bunları göreniniz var mı? Yakarım , yıkarım, benzin vermem, insan olamaz binen... Eğer sizin eleştri dediğiniz bu ise kusura bakmayın ama çok yanlış anlamışsınız eleştriyi. Bunun adı aşağılamadır yerin dibine sokmaktır. Kişilerin kendince emek verdiği ve yine kendileri için değerli güzel olan bir şey için bunları söylemeden düşünmek gerekli bence.

Eğlenmek, gülmek, dalga geçmek bunlar güzel şeyler, o motosiklet belki samimi olduğum birine ait olsa verdiğiniz tepkileri bende veririm dalga geçerim karşımdakinin beni anlayacağına güvenerek. Ancak verilen link bir ilan, satılık ilanı beğenirsen ararsın alırsın beğenmezsen gülersin geçersin. Yani kimse buraya konu açıp motorum nasıl diye sormamış zaten.

Son olarak kişinin isminin soyisminin telefonunun bulunduğu bir ilanı buraya taşıyıp alay konusu haline getirmek nedir, hangi kafayla yapılır anlamamaktayım Prim yapmak mı amaç beğeni almak mı nedir? Eski motorundur km düşmüştür ilan paylaşırsın eyvallah, çalıntı olduğunu düşünüyosundur yine eyvallah, satın alacaksındır fikir almak için koyarsın ona da tamam kardeşim ama bu nedir ya? Şuna bakın eheheheee diye ilan koymak dalga geçmek? kaç yaşındasınız diyeceğim ama 30yaşına gelmiş başlığı açan.
Saygılar.

Benden alıntı yaparak,eleştri hakkında demogoji yapmışsın.Yazdıkların senin görüşlerindir.Ayrıca benim motosiklet hakkında yaptığım eleşteri,motosikletin beygir gücünün yanıltıcı şekilde yazıldığına dikkat çekmekti.Eger biraz araştırıcı olsan o motosikletin sağlığında 148 beygir olduğunu görürdün.Yani ilanda belirtildiği gibi 176-200 beygir gücünde değil.

Terapist
17 Şubat 2015, 23:00
Benden alıntı yaparak,eleştri hakkında demogoji yapmışsın.Yazdıkların senin görüşlerindir.Ayrıca benim motosiklet hakkında yaptığım eleşteri,motosikletin beygir gücünün yanıltıcı şekilde yazıldığına dikkat çekmekti.Eger biraz araştırıcı olsan o motosikletin sağlığında 148 beygir olduğunu görürdün.Yani ilanda belirtildiği gibi 176-200 beygir gücünde değil.

Sizden alıntı yapmamın bir sebebi fotodan anladığım kadarıyla yaşınızın büyük olması ve söylediklerimi anlayacağınızı düşünmemdi. Diğer sebebi de zaten alıntı yaptığım mesaj:-) Yukarıda yazılan rencide edici yorumları savunur tarzda bir mesaj olduğu için bende bunu "eleştirmek" istedim bu yüzden düzgün cümlelerle saygı çerçevesinde bir yorum yazdım. Son paragrafıda şahsınıza ait değildi zaten. Neyse amacım ne demogoji yapmak ne de polemik yaratmak. Bu yüzden yazdıklarım için kusura bakmayın.

Yaptığımızın adına eleştri diyeceksek böyle olmalı bu kişiye ait olabilecek bi düşünce değil eleştrinin tanımı diğerinin ne olduğunu yazdım zaten.

Sizden alıntı yapışımda da söyledim gülelim, eğlenelim, dalga geçelim zaten bunda tuhaf bi durum yok ama bir kişinin adının soyadının olduğu bir ilanı buraya koyup bununla dalga geçilmesi düşüncesizliktir saygısızlıktır. Bunu yapmadığınızı söylemişsiniz kabul ama yapanları da savunmayın lütfen. İyi akşamlar.

Sinan Er
17 Şubat 2015, 23:15
İşde bu EGO denen zıkkım insana kendi hatasını kabullendirmediği gibi polemik denizinde de uzun uzun yüzdürür.

Herkes hata yapabilir sözü her ne kadar doğru görünse de büyük bir egoyu temsil eder.

Çünkü gerçekte her an hata yapabileceğimiz gibi hatalar zincirini de tetiklememiz an meselesidir.

Aslında doğru olan bazen doğru davranabildiğimizdir.