PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yol tarifi

Ozanonur
10 Şubat 2015, 23:48
Öncelikle Selamün Aleyküm,
Konuyu doğru yeremi yanlış yeremi açtım bilmiyorum ama. Yarın Sakaryadan İstanbul Zorlu Centera gideceğim otobüslerle sizce nasıl gitmeliyim? Nasıl daha ucuz veya kolay olur? Sonra gece 12 gibi oradan çıkacağım esenler otogara gideceğim sizce taksi harici nasıl gidilir? İstanbul'lu abilerim, kardeşlerimden bir tavsiye bekliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:42 ----------

Allah Rızası için cevap verin ona göre sabah yola çıkacağım.

anyhow
11 Şubat 2015, 00:04
sakaryadan otobüse biniyosun otogarda indikten sonra metroya bin ve gayrettepe durağında in ordan yürüyerek işaretleri takip ediyosun. gece 12 den sonra taksiyle taksime geçersin ordan otobüs kalkıyo otogara

myagdi
11 Şubat 2015, 00:35
Boş yere Esenler'e gitme. Esenler-Gayrettepe arası metronun adı var sadece :) 3-4 aktarmayla 2 saatte falan varirsin.
Otobüs Anadolu yakasında Kozyatağı nda durur, olmadı Harem'de inersin. 5 dakikada minibusle Uzuncayir, oradan metrobuse binip Gayrettepe'de ineceksin. Metrobüs duragindan metro istasyonu ve Zorlu Center'a geçiş var.

Otobus

piyanotick
11 Şubat 2015, 03:11
2 yol tarif edeyim. 1-(daha pratik) Mümkünse Hareme giden otobüslere binin haremde indikten sonra uzunçayıra (taksi 10 lira yazar)gidip metrobüse binin ve zincirlikuyu da inin.. zorlu center hemen yanıbaşınızda kalır..
2. seçenek ise Alibeyköy cep otogarında inin (metro-kamil koç pamukkale ulusoy hepsi kullanır burayı) Servislerle mecidiyeköy-taksim- beşiktaş hangisini bulursanız binin.. Taksime giderseniz metro diğerlerine giderseniz yine taksiyle maksimum 10 tl ye gidersiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:04 ----------

sakaryaya dönmek için esenler otogara gitmenize gerek yok.. yine alibeyköy cep otogarına gidebilirsin.. işin bitince zincirlikuyudan metrobüse biner perpa- darülacze durağında iner taksiyle 20 tl civarına gidebilirsin.ama bu güzergahta çakal taksiciye denk gelirsen taksi 25 tl 40 tl arası yazabilir.

ogzcngdk
11 Şubat 2015, 04:36
istanbulda toplu taşıma kullanan adam çevre mühendisi olur heralde hiç kasmadan

GezeGeze
11 Şubat 2015, 09:56
Bu karda kışta, ertele derim.

MD.Murat
11 Şubat 2015, 10:41
gece 12 den sonra istanbul sakarya otobüsü yok bildiğim kadarıyla.

telike
11 Şubat 2015, 11:20
akıllı telefonun varsa trafi türkiye diye bir uygulama var. istanbul izmir ankara bursa da müthiş geliştirildi izmirde bile en basit nasıl giderim diye onu kullandığım oluyor.
apple cihazlar için https://itunes.apple.com/tr/app/trafi-turkiye-istanbul-izmir/id791973944?mt=8
android cihazlar için https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trafi.android.tr&hl=tr

Ozanonur
12 Şubat 2015, 21:14
Cevaplarınız için hepinize teker teker teşekkür ederim. Önceki akşam yazdıklarınızı göremeden yattım ve ancak şimdi girebildim. Gittin mi derseniz evet gittim. Esenler'de otobüsten indim, oradan metroya binip Merter'e geçtim. Sonra oradan metrobüse binip Zincirlikuyu'da indim. Dönüşte de metroya binip Yenikapı'ya geçtim. Oradan havaalanı metrosuna binip Esenler'e geri döndüm. Gidiş 40 dk, dönüşte 40 dk sürdü. MD.Murat'ın da dediği gibi dönüşte 22:00'dan sonra Sakarya'ya otobüs olmadığı en son 22:00 otobüsüyle de geri döndüm. Tekrar teşekkür ederim. İyi geceler, tekeriniz düz bassın. :)