PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'da Motosiklet Kursu

yüksel66
11 Şubat 2015, 21:24
Arkadaşlar forumda araştırma yaptım ancak ya çok eski konulara yada reklam içerikli konulara rastladım, yeni bir konu açmanın uygun olacağı kanaatine vardım;
Ben ankara ilinde ciddi ve sistemli bir motosiklet kursu arıyorum benim için aradığım nitelikler;
- Motosiklet ve ekipmanları kendisi temin edicek ( daha motosiklet almadım kurs almadan ne tip bir motor alacağıma karar vermedim bakalım neye yeteneğim varsa onu alıcam )
- Kalitesini ispat etmiş kurumsal bir yapıda olmalı ( bireysel derslerde sıkıntı yaşadığınızda denetleyen veya hesap vereceği bir yer olmadığından eliniz boşda kalıyor otur haline ağla oluyor )
- Mümkünse yurtdışı bir kurum tarafından akredite edilmiş bir sistemi olan bir yer olsun
- Honda gs gibi veya muadili olursa tadından yenmez

veya benim aklıma gelmeyen siz tecrübeli arkadaşların aklına gelen başkaca özellikleri olabilir, tavsiye ederken belirtirseniz çok sevinirim.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim saygılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:19 ----------

Arkadaşlar galiba Ankara da motosiklet eğitimi veren bir yer yok kısmet başkent de yoksa başka yerde hiç yoktur. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim yinede aklına bir şey gelen olursa takipteyim

Ahmetbahadır
11 Şubat 2015, 22:09
Hocam ulusan motor var aradığınız niteliklerde..

yüksel66
11 Şubat 2015, 23:09
Allah razı olsun arkadaşım gitme şansınız oldu mu eğitimi nasıl hocaları nasıl bilgi verebilirmisiniz?