PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Piyasada sağlam motosiklet brandası yok mu?.

akcrosshair
10 Şubat 2015, 17:12
Öncelikle herkese merhaba;
İzmirde ikamet ediyorum buranın rüzgarı falan adam uçurmaz bazen şiddetlenir, sonra durur ama benim aldığım 3 branda ortadan ikiye ayrıldı.

Kullandığım branda her mağazada satılan, 50-60 lira fiyat aralığında olan gri brandalar. Motosikletin üzerine geçirirken aynasından bile yırtıldığı oluyor. İçinin pamuklu yapısı çıkardıktan sonra motosikletin her yerinde pamuk bırakıyor.

Tavsiye edebileceğiniz, kaliteli branda var mı?. Motosikletimi kapalı yere koyamadığım için, onu korumak için yapabildiğim 2 şey ağacın altına koyup, üstünü branda ile sıkı sıkı örtmek ama az önce çıktım yine paramparça olmuş.

fazil
10 Şubat 2015, 17:37
4Riders branda aldim birkac aydir kullaniyorum. Kalin ve kaliteli duruyor. Alttan sıkıstırmak icin lastik ya da baglamak icin delik gibi seyler dusunulmemis ama yine de ucmadi simdiye kadar. Birkac yil idare edebilir gibi duruyor. Fiyati 80TL idi motomax'da

http://www.motomaxonlineshop.com/4riders-lux-branda-pmu2647

Motor_Derili
10 Şubat 2015, 17:48
Cadir-branda imalatcisina gidip istedigin kalinliga gore denyesini secip 10 dk da bir branda yaptir baglamali falan. 50-100 neyse ver.Omur boyu kullan... Tavsiye tabi.

kurubuz
10 Şubat 2015, 17:48
Held iyidir.

Carbondioxid
10 Şubat 2015, 17:56
Garip 2 sene evvel Hudson'dan aşağı yukarı aynı fiyata temin etmiştim, 5-6 defa kullanmak dışında kullanmadım ancak, dediğiniz tazrda rüzgarlarda sorunsuz kullandım, halen kıvırıp buruşmuş vaziyette eski çantanın köşesinde kvrılmış durmakta ilk günkü gibi yeni semiz, ve Gri :P

telike
10 Şubat 2015, 18:08
hocam izmirde çadır brandacı birine gideceksen haber ver beraber gidelim ben de bişeyler yaptırıcam