PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ucuz yol motosikleti

Burakesk
10 Şubat 2015, 15:06
Sa motosiklete uzun bi ara vermiştim araba aldığımdan dolayı yaza doğru bi motor almak istiyorum şuankinide satarak mondial mcxim var onuda satıp en fazla 6-7bin tlye selesi rahat sakin kullanabilceğim bi motor arıyorum ara ara arkasına eşyalarımıda sarıp gezilere gidebileceğim motosikletin tadını çıkarabileceğim emekli işi bi motor arıyorum enduro falan olabilir chooperda fazla seçeneğim yok gibi ama fikirlere açığım

AydınOğlu09
10 Şubat 2015, 15:09
O fiyatlara Bajaj Pulsar 200 NS olabilir.

Burakesk
10 Şubat 2015, 15:14
onu unutmuştum gerçekten doğru tespit fikrin için saol yaza doğru belki sıfırını bile alırım nasipse :) zaten şimdi eskisini bile çıkartamıom kar kıyamet heryer

piyanotick
11 Şubat 2015, 03:26
Abi şimdi şöyle bi fikir versem biliyorsun Bajaj iyi hoş ama türkçede j harfleri c diye okununca milletin dili dönmüyo biliyon mu o yüzden üzerine az daha koyup yb.. ...:queen: şaka şaka .. tekeriniz düz bassın..

BatuhanK
11 Şubat 2015, 04:23
o paraya en mantıklısı bajaj gibi görünüyor. Eski tek silindir endurolara da bakabilirsiniz xt600,klr650 gibi fakat onların da yakıtı güzel olur

Macit250
11 Şubat 2015, 04:54
Bajaj ilk tercihim olurdu sanırım yakıtıda az .Ben bunu gidip alacaktım vazgeçtim sonra.İlanı koyayım bak istersen.Pazarlıkla 7 bine cekilir o fiyat.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-aprilia-2004-model-aprillia-pegaso-ie-45.000-km-fiyat-dustu-174013875/detay

Burakesk
11 Şubat 2015, 11:38
eski model büyük motor alma yanlısı değilim riski sevmem macit :) fikrin için tşkler bajaj benimde ilk tercihim gibi gözüküyo ama bikaç sorun yaşayanlar var özellikle denge sensörümü bişey varmış ondan sorun yaşayan çokmuş bilemiyorum serviside pek iyi bişey sayılmaz eskişehirde servis yönünden sıkıntı önemli olan iyi servis ve işçilik alıcağım motorda

UNdocab
11 Şubat 2015, 11:55
Bajaj yerine temiz bi GT 250 comet veya daha rahat olsun diyorsanız GV 250 daha güzel olmaz mıydı?

Baksana şuna mis gibi motor. Ankarada hemde :)
Adam dünya kadar aksesuar da koymuş. Önüne güzelce bi cam taktığında. Heryer senin
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-hyosung-gv250-aksesuarli-160103472/detay

Burakesk
11 Şubat 2015, 12:09
Gv 250lilere çok baktımda ben nekadar sakin kullanımlı desemde ara sıra apaçilikte yapabilceğim motor olmalı içimizde var apaçilik :queen: cometlerede bakıyorum ama hyosungunda temizini bulmak biraz zor gibi ya bu segmentte görünüşüne kapılıp makinanın içinden geçmek isteyen eski sahipleri çok oluyor malesef 5000tlye kadar güzel kaliteli bi cross bulsam direk alabilirdim aslında ama değişik değişik motorlar var motoran xf250 var hoşuma gitti ama bakalım

The-Rock
11 Şubat 2015, 12:16
Bende Mondial rx3 ü buraya bırakıp fıtı fıtı kaçayım o zaman :D

almpoz
11 Şubat 2015, 12:25
Selesi rahat demiş yalnız bajaj pulsar ın selesi tahtadan farkı yok rx3 bekleyin derim ben :wiinkk:

Burakesk
11 Şubat 2015, 12:39
Bidaha mondialmi tövbeeeeee mcx aldım bitane jikle bağlı değil fabrika hatası neyse yaptırdık yattı motor birgün serviste aldığım bayi siyah yazmış faturaya kırmızı motor ruhsatta siyah onu düzelttirdim muayene 2016 yerine 2019 yazılmış onu düzelttirdim arka granaj duvara doğru yaslanarak düştü motor düşmedi bile duvara yaslandı kaldı çatırt granaj gitti 2hafta tam parça bekledim bi adet granaj veee en önemli kısııııım motorun şasesi yamuk 3000kmde falan farkettim yamukluğu aradım fabrikayı servise gittim onayladılar motorun bildiğin arkadan bakınca teker solda kuyruk sağda sudan geçiom kuruya geçince ön teker sağda arka teker soldan iz yapıyo yamuk şase neyse fabrikanın bana dediği şey motorunuz garanti kapsamında değildir 2.ci bakıma götürmemişşiniz dedi 2.ci bakımda yani 1000 kmdeyken sübob ayarı yapmak isterse ve 120-130tl masraf çıkartırsa servisiniz yaptırmam tabi dedim yani yamuk şaseli motor aldığımla kaldım mondialmiiii tövbeeeeee

UNdocab
11 Şubat 2015, 12:47
Biraz fazla kararsızsınız anlaşılan :)
Cross ile selesi rahat isteği ve apaçilik :p birbirini tutmuyor.

Bu arada ek bi bilgi GV 250 de GT 250 de aynı motor var. Pulsardan çok daha iyi giderler.
GT 250 Cometler genelde sakin insanların tercihi olduğu için temizini bulma ihtimaliniz var. R versiyonları gibi değil.

Cross motor tek motor olarak kullanılmaz.Hele uzun yol hiç olmaz ;)

MELİH
11 Şubat 2015, 12:49
o paraya 2006 model honda cbf 250 senin işini görür.bence cbf 250..temiz az kullanılmışını bulabilirsin..

Burakesk
11 Şubat 2015, 12:55
Biraz fazla kararsızsınız anlaşılan :)
Cross ile selesi rahat isteği ve apaçilik :p birbirini tutmuyor.

Bu arada ek bi bilgi GV 250 de GT 250 de aynı motor var. Pulsardan çok daha iyi giderler.
GT 250 Cometler genelde sakin insanların tercihi olduğu için temizini bulma ihtimaliniz var. R versiyonları gibi değil.

Cross motor tek motor olarak kullanılmaz.Hele uzun yol hiç olmaz ;)

Mondialden ağzım yandı yamuk şaseli motor aldım ... bu yüzden yani hız okadar önemli değil 150-160 yeter bana sadece sorun açmasın başıma motora biağız tadıyla binmek istiyorum ya bi comet alsam temizinden bide garajımdaki kullanmadığım tiger egzozu taksam ona bide sorun açmasa başıma tamamdır apaçi yollarda sonra :queen:

Resimde çok dikkatli bakarsanız kuyruğun sağda tekerin solda olduğunu görürsünüz gerçekte baksanız tabi bariz belli oluyorda resimde pek anlaşılmıo ama belki fark edebilirsiniz yamukluğu şasenin http://i.hizliresim.com/ZLkWkV.jpg (http://hizliresim.com/ZLkWkV)

CompanERROR
11 Şubat 2015, 13:22
RX3 çok iyi gözüküyor birader. Mondial sevmezdim ama x treme ile tanıştıktan sonra sevdim.Sende bi araştır

Burakesk
11 Şubat 2015, 13:30
zaten rx3 e 9000-10000 arası olcak diyolar tüm forumlarda 10000 mondiale veren enayidir arkadaş açık ve net. plaka ruhsat vergi falan daha fazla olucak git daha ucuza bile cbr250 alırsın ya yada aynı paralara kawasaki ninja 250 alırsın yapmayın gözünüzü seveyim mondial bu eşşeğe altın semerde vursan gene eşşektir. 10000 gibi deli paralar mondiale verilmez kawasaki ninja var ya mondial ne oluyo ki

ajwer06
11 Şubat 2015, 14:43
rx3 ü öneren arkadaşları hiç amlayamıorum o paraları verince hiç mi içiniz sızlamıcak ninja tercih ederim ömürlik binerim yada tarzı çok benzer olan kadırga alırım yanlara 2 çanta atıın mı alsana rx3. bizi kazıklamalarına lütfen izin vermeyin

Burakesk
11 Şubat 2015, 15:12
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-satisi-hazir-enduro-xt125x-195381480/detay şöyle bi xt125 nasıl olur arkadaşlar bu modellerini bilenler varmı binip kullanan yada çevresinde olan ? hız konusunda güç konusunda nasıllar kalite parça zaten yamaha...

Macit250
11 Şubat 2015, 15:31
Burak kütahya caddesinde .Alaaddin var tam caddenin ortasında kime sorsan gösterir.Oğlu kemalettinin cbf 250 siyah motosikleti var.Ben kendi motosikletimin yağ değişimlerini vs oraya yaptırdım hep.Oradaki cbf 250 kalem gibi motosiklet heybettli ve teretemiz bir motosikletti.Satıldımı bilmiyorum kış sebebiyle uğramadım hiç.İstersen numarasını verebilirim.6 civarlarındaydı.Gidip bir bak incele son derece bakımlı bir motosiklet.

Olurda alırsan kemallettin her zaman yardımcı olur esnaf adamlardır.Eli yüzü düzgün efendi olduklarından 1 kere bile şüphe etmedim ben yaptıkları işlerden.Aklına yatan motorandan 10 gömlek üstündür.Motorana bulaşıp iyice cıkmaza gireceksin.Honda vs crosslar bile rahatsız sele taş gibi kim bilir motoran nasıldır peh.

0554 223 20 54 arayıp bilgi alabilirsin

Sepetçioğlu
11 Şubat 2015, 16:03
Bende 250 lik seyahat edebileceğim rahat bir motor arıyorum, şu an en mantıklı cbr 250 geliyor benim için.

Darkcity2000
11 Şubat 2015, 16:18
temiz cbf 250 bulursan kacirma

fedos
11 Şubat 2015, 17:16
Mondiali bir anda bitirdin Vallahi :) tamda rx3 ü ciddi ciddi takibe almışken...

Bidaha mondialmi tövbeeeeee mcx aldım bitane jikle bağlı değil fabrika hatası neyse yaptırdık yattı motor birgün serviste aldığım bayi siyah yazmış faturaya kırmızı motor ruhsatta siyah onu düzelttirdim muayene 2016 yerine 2019 yazılmış onu düzelttirdim arka granaj duvara doğru yaslanarak düştü motor düşmedi bile duvara yaslandı kaldı çatırt granaj gitti 2hafta tam parça bekledim bi adet granaj veee en önemli kısııııım motorun şasesi yamuk 3000kmde falan farkettim yamukluğu aradım fabrikayı servise gittim onayladılar motorun bildiğin arkadan bakınca teker solda kuyruk sağda sudan geçiom kuruya geçince ön teker sağda arka teker soldan iz yapıyo yamuk şase neyse fabrikanın bana dediği şey motorunuz garanti kapsamında değildir 2.ci bakıma götürmemişşiniz dedi 2.ci bakımda yani 1000 kmdeyken sübob ayarı yapmak isterse ve 120-130tl masraf çıkartırsa servisiniz yaptırmam tabi dedim yani yamuk şaseli motor aldığımla kaldım mondialmiiii tövbeeeeee

haluka28
11 Şubat 2015, 18:43
eğer bütün derdiniz seyahat ama asfaltta olacaksa kymco xciting 250 öneririm. rahat geniş bagaj uygun yakıt enjeksiyonlu. ama arada dağlara vururum diyorsanız bence en mantıklı çözüm rx3 olur. bende en başta mondial mi ıyyyyyşşşş demiştim ama bu motoru mondial üretmiyor. amerikada ingilterede rusyada yunanistanda satılan bir motor ve hiç biri birbirinden farklı değil. dahası eğer yabancı diliniz varsa veya bilen birine yapılan yorumları okutursanız aslında gayet iyi bir motor olduğunu görürsünüz. buradaki tek sorun bu motosikleti mondialin getiriyor olması. çünkü mondial üzerinde gerçekten çok kötü bir algı var. kötü şirket imajı yapışmış kalmış adamların üzerinde. hakediyorlarmı evet bence ediyorlar. yıllarca doğan şahin gibi arabaları memlekete ittiren zihniyetin bir benzeri de bu mondialde var. umarım değişirler. ama mondiali kendileri üretmiyorlar. o yüzden ben bu motora daha sıcak bakıyorum. sizde bir inceleyin derim.

Burakesk
11 Şubat 2015, 21:21
Haluka rx3 10000 civari olcak okadar butcem yok zaten olsa kawasaki ninjami alirim gecerim :)

Adventure58
11 Şubat 2015, 21:49
1. bajaj ns 200
2.hysoung comet 250
3.cbf 250,

Motork08
11 Şubat 2015, 22:16
ybr 250de olur gıbı kullanmadım ama bı ara araştırmıştım baya 140 bınlerı sıkıntısız gördüğünü söyleyenLER var ne kadar dogru bılmem taş gibi diyolar bı bakmalısın çikinde değil hem yakıtta fena degıl cbf 250 de olur temızse

initial-D
11 Şubat 2015, 23:11
gs 500 bakılabilir

efendy06
11 Şubat 2015, 23:52
rx3 ü öneren arkadaşları hiç amlayamıorum o paraları verince hiç mi içiniz sızlamıcak ninja tercih ederim ömürlik binerim yada tarzı çok benzer olan kadırga alırım yanlara 2 çanta atıın mı alsana rx3. bizi kazıklamalarına lütfen izin vermeyin

Bu mu yani motor anlayışınız? Hiç kadırgaya baktınız mı? Yahut hiç kadırga gördünüz mü? Servis falan demiyorum bakın, motor gördünüz mü kadırga marka? 2 parçası lazım olsa 2 ay beklersiniz. Üstelik mondialin getirdiği motor m1nsk üretimi, kadırgayı 3 e katlar.

Not: Şurası bir gerçek, mondialin servislerine gıcık oluyorum. Ama yağmurdan kaçarken doluya tutulmaktır mondiale binmemek için 100 tane satabilmiş bir markanın hiç görmediğiniz bir modelini almak. Ankarada kim getirecek kadırganın parçasını?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

Mondiali bir anda bitirdin Vallahi :) tamda rx3 ü ciddi ciddi takibe almışken...

Alma hocam takibe, bir arıza yaparsa kucağında motorla gezer, tamir etmeyi bilen servis bulamazsın. Örneğini de vereyim havada kalmasın.
Mondialin mr250 modeli varya, su soğutmalı 250 cc naked. Hepsi hoşaf şuan. 2011 modelini 2500 tlye satmaya çalışan var. Neden mi? Bilmeyen servislerin yaptığı bakımlar imanını gevretti motorların. Yoksa aynı motoru regal raptor da getirdi. Birebir aynı alet, ama onların motorlarının durumu gerçekten farklı.
Mondialin mr 250sinin binilecek halde olanını bulursanız servise uğramamıştır emin olun.
Regal daha iyi o konuda. Neden mi? Çünkü benzer blok bütün regallerde mevcut.