PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalyada yaşayan ?

metin_0067
10 Şubat 2015, 14:44
selamünaleyküm arkadaşlar. internet sitesinde dokuyucu.com sitesinde kask mont eldiven kampanyası var 199 tl falan sitede güvenlik açığı var diyor. antalyada olup bana yardımcı olabilecek biri varmı acaba.

DOKUYUCU DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

ANTALYA :ETİLER MH. ADNAN MENDERES BULV. ASKEROĞLU İŞ MERKEZİ MURATPAŞA
TEL:0242 322 30 10 FAX:0 242 322 30 15 info@dokuyucu.com.tr

adresi burası. yada burdan alışveriş yapan biri varmı güvenilirmi

emc2
10 Şubat 2015, 15:02
Tabi ki güvenilir. benimde alış veriş yapmışlığım var ancak. elden. firma olarak sorun olmaz. ancak internet üzerinden e-ticaret açığı varmıdır bilmem.

imtarky
10 Şubat 2015, 15:33
Sitede ne gibi bir güvenlik açığı varmış onuda yazarmısın ayrıca güvenlik açığı olduğunu sana kim söyledi ?

metin_0067
10 Şubat 2015, 22:41
ben yanlış mı biliyorum bilmiyorum ama sitenin alışveriş güvenliği olması için htpps nin yeşil kilit simgesi olması gerekiyor. falat bu sitede satın ala girdiğimde https nin üzerinde ünlem işareti çıkıyor ve bilgleriniz 2. şahıs kişiler tarafından kopyalanabilir diye uyarı veriyor. sanal kartla alıcam zaten sıkıntı yok ben sadece satıcı gerçekmi onu öğrenmek istedim arkadaş alışveriş yapmş bende yapıcam teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:26 ----------

arkadaşlar bu dükkana yakın biri yokmu birisi gidip bakamaz mı gerçekten 199 tl kampanyası varmı. ürünü alıp kargodan hıyar çıkmasını istemiyorum

Mexico
10 Şubat 2015, 22:51
Merhaba çalışmasaydım ben gidebilirdim sizin için. Eğer cumartesi-pazar gününe kadar beklerseniz ben bakabilirim.
Ancak şöyle bir şey var. O gösterilen kask ve mont bana pek kaliteli gelmedi...

Sinan Er
10 Şubat 2015, 23:49
Mont yazlık. Eldiven yazlık. Kask standart en düşük kalite.

Bu fiyat biraz fazla gibi.

O kaskı ve eldiveni 60-70 liraya çok rahat heryerden alırsın.

Mont da biraz paraya kıyıp en azından 3 mevsim giyebileceğin birşey alabilirsin.

GezeGeze
11 Şubat 2015, 02:33
Antalya'da Moto Life var; tavsiye ederim. Kot, kazak girdim; motorcu kıyafetleriyle çıktım :) ... Online alışveriş sitesi de var; sanalpazar'da, sahibinden'de...

metin_0067
12 Şubat 2015, 11:10
Merhaba çalışmasaydım ben gidebilirdim sizin için. Eğer cumartesi-pazar gününe kadar beklerseniz ben bakabilirim.
çok iyi olur çok dua ederim size

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:07 ----------

Mont yazlık. Eldiven yazlık. Kask standart en düşük kalite.

Bu fiyat biraz fazla gibi.

O kaskı ve eldiveni 60-70 liraya çok rahat heryerden alırsın.

Mont da biraz paraya kıyıp en azından 3 mevsim giyebileceğin birşey alabilirsin.

kardeşim bende 100 cc motor var kışın kullanmıyorum zaten yazlık birşeyler bakıyorum. tüm sitelere baktım mont 150 civarı kask 130 civarı fiyatlarda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:09 ----------

Kardeşim eğer zahmet olmayacaksa kaskın montun kalitesine bakıp buraya yazarmısın. yaz sıcağında kullanıcam kısa mesafelerde. yeterli seviyede ise alıcam. senden haber bekliyorum dostum.

emc2
13 Şubat 2015, 10:01
yenibir kampanyasi var sanirim dokuyucunun. dusunursen. 499 tl ye ls2 kask phonix mont ve pantolon prohel bot. ben cok iyi fiyat

metin_0067
13 Şubat 2015, 23:35
Evet cok iyi fakat butcemi cok fazla asiyor eger mexico arkadas yarin bakiverirse 199 olani alicam.

Mexico
13 Şubat 2015, 23:41
Merhaba.
Yarin kurs cikisi bakmaya giderim. Tam olarak benden istediginiz nedir? Mesaja cevap veremedim mobildeyim. Isterseniz ozeldende yazabilirisiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

yenibir kampanyasi var sanirim dokuyucunun. dusunursen. 499 tl ye ls2 kask phonix mont ve pantolon prohel bot. ben cok iyi fiyat

Abi gelemiyorum ne zamandir yaniniza. Bugunde gelemedim toplanti oldu mu gerci bilmiyorum. Facebooka da giremiyorum hesap gitmis. Musait oldugun bi zamanda haberleselim :(

emc2
14 Şubat 2015, 00:27
bildigin gibi her hafta toplaniyoruz. bu hafta akmoku ziyarete gittik pazar gunude zeytintasi magarasi ve aspendostaydik. Antalyanin kiymetini bilelim. vatandas kar kis bogusuyor. biz yerimizde duramiyoruz. bekleriz herzaman

Mexico
14 Şubat 2015, 01:14
Hepiniz cok degerli insanlarsiniz. Ilk araniza girdigim gun bile sicakliginizi hissettirdiniz. Kiymetiniz bilinmeli yani :) en yakin zamanda gorusmek dilegiyle.

metin_0067
14 Şubat 2015, 01:22
Mexico kardesim bende 100 cc lik motor var kisa mesafelerde idarelik almak istiyorum yani kask mont ve eldivenin kalitesine bakip 199 tl ye deger dersen alicam. Senden haber bekliyorum kardesim. Yazlik dusunuyorum kisligim var

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

Dokuyucu da netten satin almak sikinti olmaz demi bazi firmalar kargoya uyduruk mal gonderiyolarmis ondan korkuyorum. Sonra kargodan gazete parcalari cikmasin :(

Scarty
14 Şubat 2015, 01:23
Sitenin güvenliği sağlaması için SSL sertifikası alması lazım. ( https ) , fakat en ucuz SSL sertifikası 400 TL , çoğu e-ticaret sitesi bunu gereksiz görüp vermiyor bence almasıda gerekmiyor.Güvenliği tartışılır ama mağazası varsa alınmasında sorun olmayabilir, homeofis ise sıkıntı çıkartabilir.

Ek olarak : com.tr için sertifika lazım ve onu alabilmesi için ofis lazım yani ayfon kutusu gönderip salata çıkartmazlar :) olduğu an şikayet edilip site kapattırılır.

Ek olarak : Sitenin whoisini sorgulattım 2018'e kadar domain süresi var dolandırmak için açılsaydı bir domaine o kadar yıl alınmazdı diye düşünüyorum.

Mexico
14 Şubat 2015, 16:55
Mexico kardesim bende 100 cc lik motor var kisa mesafelerde idarelik almak istiyorum yani kask mont ve eldivenin kalitesine bakip 199 tl ye deger dersen alicam. Senden haber bekliyorum kardesim. Yazlik dusunuyorum kisligim var

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

Dokuyucu da netten satin almak sikinti olmaz demi bazi firmalar kargoya uyduruk mal gonderiyolarmis ondan korkuyorum. Sonra kargodan gazete parcalari cikmasin :(

Tamam ben 2-3 gibi buradan sizi bilgilendireceğim. Hatta özel mesaj atarım isterseniz :cat:

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:51 ----------

Merhaba.
Dokuyucu motora gittim. Gayet nezih ve kurumsal bir yer.Açıkçası çok güvendim ben. Hatta gitmişken kız arkadaşıma da mont aldık. Gerçi eve gelince büyük geldiğini düşündük. Aradım getirin halledelim dediler.
199 TL kampanyasına gelince. Bence o paraya göre güzel. Eldiven ve mont o paraya bence iyi. Ancak kask için pek aynı şey söylenemez. Hani var mı var hesabı olur bence. Ayrıntılı fotoğraflarını çektim. Dilerseniz özelden numaranızı yazın whatsapptan atayım.

karamankolik
14 Şubat 2015, 21:23
bide sitede S-M-L mont bedenlerinin neye karşılık geldiğini gösterir bi tabloda yok. o yüzden de karar veremiyor insan. kaskın da beden tablosu yok ama onu aynı model kask için başka sitelerden bulabildim yine. bide Mexico kardeş özelden mesaj attım sana, bi bakar mısın?

metin_0067
15 Şubat 2015, 01:10
Mexico kardesim senden Allah bin kere razi olsun. allah kazasiz belasiz bi omur gecirmeyi nasip etsin. Gidip baktin cok sagol dostum. Siparisi vercem birazdan alicam. Resimleri buradan atabilirmisin. Android tel kullanmiyorum da.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:03 ----------

Arkadaslar birde bu kaskin beden olcusu var ama montun olcusu nasil olacak 182 boy 85 kiloyum usttaraf yapili L olurmu acaba.

Mexico
15 Şubat 2015, 01:20
Rica ederim lafı olmaz. Lakin şu an pc'ye atamıyorum. Forumdan 1 arkadaş daha istedi fotoğrafları onada attım. Yarın fırsat bulursam yükleyeceğim. Sağlıcakla kalın :)

emc2
15 Şubat 2015, 01:23
Ben 183 88 kiloyu Revit XL gidiyorum cuk oturuyor. Fazlası yok yani bilgin. Kışlık icliği ile birlikte tabi. Faydası olurmu bilmiyorum

metin_0067
15 Şubat 2015, 08:01
tamamdır kardeşim bugün atarsan resimleri sevinirim. xl alsam yazın sadece mont olcak uzerimde bol olabilir L alayım en iyisi.

karamankolik
15 Şubat 2015, 20:39
Markadan markaya bile fark ediyor beden ölçüleri. bende 185cm 70 kiloyum ama bilemiyorum hangi beden alsam.

Mexico
15 Şubat 2015, 22:21
Merhaba. Maalesef atamiyorum fotograflari pc ye. Mobilden nasil yuklenir bilmiyorum. Varsa bir yolu atayim.

metin_0067
15 Şubat 2015, 23:30
mexico kardeşim özelden bna face adresini verirmisin. yada metin0067@hot... ekle kardeşim

brds
20 Şubat 2015, 00:51
antalyaya birinin işi düştümü ilk atlayan giden halleden ben olurdum...ne yalana söylim kendimi birz buruk hissettim...vaktim olsa 2 dakkada gider bakardım...yeni açılan bi mağazadayım izinsiz çalışıyorum...başımı kaşıyacak vaktim yok...neyseki halletmişler...şimdiden hayırlı olsun...

tugibjk
11 Mart 2016, 15:49
ben bu dokuyucular denen firma kadar gayriciddi bir firma görmedim,olmayan malı satmaları orjinal parça parasını alıp muadil ürünü göndermekten tutunda iade edilen ürünün parasını bin zahmetle geriye eksik olarak almak ve ukala çalışanlarıyla berbat bir işletme..yazdığım tüm sorunlarla özellikle stok durumunu sorarak almak isteyip ödemesini yapıp paramı eksik geri alarak maruz kaldığım duruma kimsenin düşmesini istemem lütfen dikkat edin..

Goxel01
30 Nisan 2016, 23:13
Ben honda pcx parçaları sipariş ettim hepsi orjinalçıktı bir parça eksik çıktı aradım ellerinde kalmadığını parça kendilerine geldiğinde göndereceklerini istersem para iadesi yapacaklarını söylediler bende parça çok ucuz olduğu bekleceğimi söyledim istediğim parça 4 gün sonra geldi oda orjinaldi ayrı bir kargo ücretide istemediler bence dokuyucu güvenilir bir firma arkadaşlarımda alışveriş yaptı hiç sorun olmadı.